999 rezultate për

grida

Nuk njihet! Ndryshim drastik në fytyrën e Grida Dumës (FOTO LAJM) Deputetja e PD, Grida Duma është fotografuar gjatë ditës së sotme në një prej komisioneve të Kuvendit me një pamje krejt
“Nuk më ka lejuar të jem shoqja e tij”, flet Grida Duma Deputetja e njohur e Partisë Demokratike, Grida Duma ka qenë e ftuar në “Shiko kush luan” për një intervistë të shkurtër
Grida Duma një nënë e rreptë? Deputetja flet për marrëdhënien me djalin Deputetja e njohur e Partisë Demokratike, Grida Duma gjatë një interviste ka folur për marrëdhënien e saj me djalin.
"Humbje kohe!", Grida Duma sulmon Jozefina Topallin dhe Majlinda Bregun Deputetja e PD-së, Grida Duma së fundmi ka qënë e ftuar në një emision televiziv ku ndër të tjera është pyetur edhe në l
"Do të mbyste Grida Dumën apo Jorida Tabakun?”, si përgjigjet ministri Mbrëmjen e djeshme i pranishëm në emisionin televiziv, “Shiko kush luan” ishte edhe ministri i Turizmit dhe Mjedisit, Bl
Flori Mumajesi tregon simpatinë e thellë për politikanen shqiptare: Frymëzim! (VIDEO) Këngëtari i njohur shqiptar Flori Mumajesi ka treguar për herë të parë publikisht simpatinë e tij për një ndër politikan
Grida Duma flet për herë të parë për mesazhet erotike me Salianjin Deputetja e Partisë Demokratike, Grida Duma ka folur për herë të parë hnë lidhje me mesazhet erotike të publikuara në me
Thirrja e Grida Dumës: Thoni të vërtetën, në politikë nuk ju ka sjellë Rama Deputetja e Partisë Demokratike, Grida Duma në fjalën e saj në Komisionin e Shëndetësisë ka dhënë disa mesazhe ndryshe.
Moderatori i njohur i fiksuar pas Grida Dumës: Vdes për të! Moderatori i “Dancing With the Stars” Rudi Hizmo duket se këtë herë e la tepruar pak me deklaratat. Ai është shprehu
Grida e di sekretin e suksesit: Këtu ecin ata që kanë lidhjet e duhura PD është duke e kthyer në argument të ditës përgjimin e bisedës së vëllait të Fatmir Xhafajt me një trafikant të publiku
Grida Duma i qan hallin Saimir Tahirit: E përdori Rama Heqja dorë e Saimir Tahirit nga mandati i deputetit nuk pritej. Pas 6 muajsh hetime dhe këmbëngulje se ai nuk është
Deputetet që tërbuan sot Kuvendin (FOTO LAJM) Deputetet e Kuvendit shqiptar gjithmonë kujdesen të vijnë të kuruara në cdo detaj, nga koka te këmbët. Madje ato shpe
Ky është burri i deputetes demokrate që punon për Ramën Mjaftoi një "thumb" nga deputetja demokrate Luljana Elmazi për të rikthyer zhurmën në Partinë Demokratike. "Është e
Vlahutin përplaset me Grida Dumën: Nuk është puna jonë Ambasadorja e BE, Romana Vlahutin gjatë komisionit Parlamentar të Integrimit është përplasur me demokraten Grida Duma.
DEBATI/ Saimir Tahiri sulmon Grida Dumën: Pyeteni atë se si punoj unë Dita e djeshme shënoi rikthimin e Saimir Tahirit në skenën politike shqiptare. Pas një pauze prej 6 muajsh, Tahiri ë
Dy apartamente, dy makina luksoze dhe llogari bankare, zbulohet pasuria e Grida Dumës Grida Duma u zgjodh deputete për herë të parë në korrik të vitit të shkuar duke bërë kështu që të deklarojë pasurinë e s
Ahmetaj "dashnore" e Grida Duma "video", çfarë kërkojnë shqiptarët për politikanët Interneti padyshim është një ndër shpikjet që ka ndryshuar botën, informacionin dhe vetë njeriun. Sot media nuk ësht
Grida Duma injoron keq Ramën: Popullit iu ngrit, pse ulesh ti? Ditën e sotme demokratja Grida Duma ka marrë pjesë në protestën në zonën e Vorës. Gjatë një prononcimi për mediat, D
As droga e as korrupsioni, Grida Dumën e shqetëson plakja edhe në Kuvend (VIDEO) Pavarësisht se pritej që Kuvendi sot të ziente në lidhje me trafikun e drogës, çështjes së Saimir Tahirit dhe taksës së
Plas sherri +18 në komision, Sadri Abazi i përvishet Grida Dumës Kanë plasur debate të ashpra e +18 në mbledhjen e Komisionit të Integrimit. Mes deputetes demokrate Grida Duma dhe so