999 rezultate për

grida

Nga Berisha te Grida Duma, kush janë ish-deputetët që kanë kërkuar rrogë edhe pa mandat Dogjën mandatet, por kjo nuk do të thotë se heqin dorë nga benefitet që gëzojnë prej statusit të deputetit. 11 depute
Jo vetëm Grida Duma, Erion Braçe tregon se merr bukë me vete Duket se përvec Grida Dumës, edhe zv.Kryeministri Erjon Braçe bukën e merr me vete. Ai është 47 vjeç dhe në ditëlindj
Detajin të cilin Grida Duma, nuk e ndryshon asnjëherë (FOTO LAJM) Ish-deputetja e Partisë Demokratike Grida Duma është padyshim një nga politikanët shqiptare më të komentuara. Kjop sh
Grida: Populli kërkon rrëzimin e Ramës me dhunë, ne po i mbajmë (VIDEO) Ish-deputetja e PD Grida Duma shprehet se opozita po shmang përplasjen civile të qytetarëve, teksa shprehet se këta të f
I dha duart martesës, Grida duket më e lumtur dhe më në formë se kurrë (FOTO LAJM) Grida Duma është e divorcuar tashmë nga një martesë më shumë se 10 vjeçare me bashkëshortin e saj, të cilin e ka patur e
Detajet e divorcit: Ndarja u kërkua nga Grida, bashkërshorti nuk u vu në dijeni (FOTO LAJM) Divorci i deputetes së Partisë Demokratike, Grida Duma nga bashkëshorti i saj Ilir Shqina ka marrë vëmendje të madhe med
Grida Duma i jep fund martesës? (FOTO LAJM) Ish-deputetja e Partisë Demokratike, Grida Duma po flitet se është divorcuar me bashkëshortin e saj Ilir Shqina. Një
Shpërndarësja e picave më s*ksi në qytet, kështu duket Grida mbi motor (FOTO LAJM) Tashmë jemi mësuar me personazhet simpatik dhe tepër pikant që Ermal Mamaqi na servir javë pas jave në emisionin e tij .
A është e vërtetë që Grida Duma merr bukë me vete? Ndryshe nga sa jemi mësuar ta shikojmë në intervistat televizive teksa flet për politikë, sot ish-deputetia e PD Grida D
Do bëje një spot e zhveshur në dush si Rama? Grida jep përgjigjen epike Në janar të këtij viti i ftuar në “Xing me Ermalin” ishte kryeministri Edi Rama të cilin në spotin promo të emisionit e
Cili deputet të ka gjuajtur më pa takt? Përgjigjet Grida Duma Ajo ka rënë gjithmonë në sy për pamjen e saj të jashtme. Grida Duma është një nga figurat më simpatike të politikës shqi
‘Do bëhesh me PS?’, Grida Duma jep përgjigjen e papritur E ftuar në “Xing me Ermalin”, Grida Duma i është përgjigjur edhe pyetjeve nga Facebook, ku mes tyre një komentues e pyes
Grida Duma: Nuk të votojnë kur je e bukur Grida Duma është padyshim një nga politikanet jo vetëm më të zonjat, por edhe ndër më të bukurat, fakt që i vihet shpesh
"Na u duk vetja hero", Grida Duma flet për mandatet Ish-deputetja Grida Duma e ftuar mbrëmjen e sotme në “Xing me Ermalin” ka rrëfyer si u ndje për djegien e mandateve.
Habit Grida Duma: Marr bukë me vete në punë Deputetja e Partisë Demokratike, Grida Duma, ka dhënë një intervistë ndryshe për emisionin “My Living”, duke folur për j
Grida Duma rrëfen çfarë i tha Bashës pak para mbledhjes së Kryesisë Deputetja demokrate Grida Duma ka rrëfyer se ka pasur një bisedë me Bashën para mbledhjes së kryesisë. Ndër të tjera
"Të prish punë bukuria fizike në politike?", Grida jep përgjigjen e papritur Teksa ka qenë e ftuar në emisionin “Zonë e Lirë”, Grida Duma i është përgjigjur “Pyetjes që vret”. “Grida Duma, duhe
Sali Berishës e bën të pamundur rikthimin e PD-së në pushtet? Si u përgjigj Grida Teksa ka qenë e ftuar mbrëmjen e djeshme në emisionin “Zonë e Lirë”, Grida Duma i është përgjigjur “Pyetjes që vret”.
"Natyrisht më mirë", Grida Duma habit me deklaratën për Erion Braçen Në rubrikën “më mirë, më keq apo për dreq” deputetja e Partisë Demokratike, Grida Duma komentoi zëvendësimin e disa mini
E ndryshoi se tingëllon keq, cili është mbiemri i vërtetë i Grida Dumës Deputetja e partisë Demokratike, Grida Duma, ishte e ftuar së fundmi në emisionin "Dritare me Rudinën", ku preku edhe te