999 rezultate për

grave

Vjedhje spektakolare: "Avullojnë" bizhuteritë e grave të miliarderëve grekë Një vjedhje spektakolare ka ndodhur në kutitë e sigurisë së një banke të nivelit të dytë në Athinë. Mediat greke rap
"Kur ke me pjell?", Elita Rudi reagon ashpër ndaj komenteve fyese (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur Elita Rudi është në pritje të fëmijës së saj të dytë. Bashkëshortja e këngëtarit Gjiko është shu
Dy greviste përfundojnë në spital: Po na bëhet presion me mesazhe anonime Dita e sotme është dita e 21 e grevës së grave naftëtare në Ballsh. Dy prej grave janë transportuar në Spitalin e Fi
71% e grave të pakënaqura, zbuloni shtetet ku jetojnë femrat me gjoksin perfekt Pas analizimit të të dhënave, disa studiues zbuluan se gati 71% e grave ishin të pakënaqura me madhësinë e gjinjve të ty
Juventus-Barcelona në "luftë" për talentin e Ajax-it Juventi dhe Barcelona janë të gatshëm të sfidohen jo vetëm në fushë (nesër përplasen në Champions League në "Allianz Sta
Plas mes grave në Kuvend: Mua gishtin mos ma ngri, se je dhe nënë! Ka pasur debat gjatë seancës së sotme plenare mes deputeteve në Kkuvend. Këtë herë gjakrat janë nxehur mes deputetes Rud
Formacionet zyrtare, Ajax-Liverpool Njëra nga ndeshje kryesore të cilat zhvillohen sonte në kuadër të Ligës së Kampionëve brenda fazës së grupeve, është ajo
Kush s’ua jep dorën grave, s’mund të marrë nënshtetësinë gjermane Dhënia e dorës të tjerëve ka rrënjë të thella dhe përbën bazën e bashkëjetesës në Gjermani, prandaj sipas gjyqtarëve kus
"Do fusim edhe fëmijët në grevë", përkeqësohet gjendja shëndetësore e grave naftëtare Dita e sotme shënon ditën e 6-të të grevës së urisë për gratë naftëtare. Kryeministri Rama i ka ftuar punëtoret e naf
Hendeku gjinor ende i lartë, zhvillohet forumi rajonal për punësimin e grave dhe vajzave Nga Evis Nasto FORUMI RAJONAL PËR PUNËSIMIN E GRAVE HENDEKU GJINOR, ENDE I LARTË NË VENDET E BALLKANIT PER
Ish-eskorta i "hap sytë" grave: Shenjat që tregojnë se partneri juaj po ju tradhëton (FOTO LAJM) Një ish-eskortë e quajtur Samantha X, ka treguar për News.om.au disa nga shenjat që tregojnë se partneri juaj po ju trad
Plash sherri mes grave te Drejtoria e Policisë Tiranë (VIDEO) Katër gra janë zënë me njëra tjetrën para hyrjes së drejtorisë së Policisë së Tiranës. Shkak është bërë debati për ra
Pse meshkujt nuk kanë celulit Sipas studimeve të ekspertëve, 80%-90% e grave përjetojnë celulit në një moment ose në një tjetër. Celuliti mund të jetë
Gratë shqiptare të "sëmura" pas pastërtisë, ku harxhojnë më pak kohë Një shprehje e urtë thotë se koha është flori. Por a e dini se pjesën më të madhe të kohës së grave shqiptare e zënë pun
Plas keq sherri mes grave në Fier, njëra përfundon me plagë në spital Një grua në Fier ka shkuar në spital me plagë të shumta. Policia bën me dije se ajo është goditur me gurë nga një tje
Takat dhe pasaporta nuk i lejoheshin, të drejtat që dikur grave i mohoheshin 1920-ta iu dha disa të drejta grave gjatë, siç është liria e votimit dhe e tokës, por shumë ligje dhe rregulla që duken
Skandali me websiten muzikor, fshin gratë nga coverat e e albumit të tyre (FOTO LAJM) Që në Iran gratë, kanë një rol shumë të kufizuar dhe janë thellësisht të diskriminuara, kjo tashmë dihet botërisht. K
Nuk mund të mbanin pasaportë dhe as taka të larta, të drejtat që i mohoheshin dikur grave 1920-ta iu dha disa të drejta grave gjatë, siç është liria e votimit dhe e tokës, por shumë ligje dhe rregulla që duken
Brenda shtëpisë së tre grave Josifi ku ndodhi ngjarja horror (FOTO LAJM) Poshtë pallatit janë mbledhur sendet e familjes Josifi teksa i gjithë apartamenti i tyre po dezinfektohet dhe pastrohet.
Telefon i vjetër dhe libra, çfarë u gjet brenda banesës së tre grave Josifi Refija ishte fqinje me familjen Josifi. Dera e shtëpisë të të moshuarës është ngjitur me derën e mbyllur brenda të cilës