999 rezultate për

gramoz

Komisioni Hetimor për Policinë, PD pranon ofertën e PS Partia Demokratike pranon ofertën e paraqitur nga kryetari i grupit parlamentar socialist, Gramoz Ruçi. Kuvendi miratoi
Policia: Lulo dhe Haxhiraj dyshohen se janë në malin e Gramozit Policia ka dhënë detaje të reja lidhur me dy të arratisurit nga burgu i Drenovës në Korçë. Sipas policisë Reiz Haxhiraj,
Shpërdorimi i detyrës, arrestohet avokati Një avokat është prangosur nga blutë e qytetit të Durrësit me akuzën e shpërdorimit të detyrës. Mësohet se avokati Gramo
Gramoz Ruçi rizgjidhet kryetar i grupit parlamentar të PS-së Update- Gramoz Ruci rizgjidhet kryetari i grupit parlamentar të Partisë Socialiste. Zgjedhja e tij eshte bere gjate mble
Ruçi: Çmimi i naftës 35% më lirë në 100 ditët e para Në komunat Cakran dhe Levan të qarkut Fier, kryesuesi i skuadrës socialiste, Gramoz Ruçi është angazhuar konkretisht për
Berisha: Rama si Enveri, provokon Kombin me termin "rilindas" Kryeministri vendit Sali Berisha gjatë prezantimit të kandidatëve në Përmet, i bëri thirrej kreut të Partisë Socialiste
Në cilin Kuvend, kryetarja i thotë deputetëve do ikni për lesh? (VIDEO) Kreu i grupit parlamentar të PS-se, Gramoz Ruci ka reaguar ashpër ndaj zëvendësimit të anëtarit të KQZ ndërsa ka nënvizu
Ecuria e procesit të integrimit varet nga zgjedhjet Drejtuesit e Grupit Parlamentar Socialist Gramoz Ruçi dhe Taulant Balla morën pjesë në Mbledhjen e Grupit Socialist dhe
Basha premton infrastrukturë europiane për rrugët e Tiranës Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Lulzim Basha inspektoi sot punimet në rrugën “Gramoz Pashko”, në afërsi të Qytet Student
Imuniteti, mblidhet Këshilli i Legjislacionit Këshilli i legjislacionit nis sot nga puna, me diskutimin e nismës së maxhorancës për heqjen e imunitetit. Votimi në sea
Ruçi dhe Balla në PE, lobing për marrjen e statusit brenda vjeshtës PS nëpërmjet kryetarit të grupit parlamentar Gramoz Ruçi dhe deputetit Taulant Balla ka lobuar në Parlamentin Europian q
Debate mes Topallit dhe Ruçit, ndërpritet seanca Debati mes kryetares së Kuvendit Jozefina Topalli dhe deputetit të partisë Socialiste Gramoz Ruçi ka çuar në ndërprerjen
Ndalohet 21 vjeçari, udhëtonte në makinën e Ruçit me armë Djali i deputetit të Partisë Socialiste, Gramoz Ruçi, Ledio Ruçi është ndaluar gjatë ditës së djeshme nga policia e Durr
Mblidhet sot kryesia e re e PS Kryesia e re e Partisë Socialiste cila u votua gjatë asamblesë së 2 dhjetorit pritet të zhvillojë sot takimin e parë pas
Ky është ekipi i ri drejtues i PS-së Sapo ka përfunduar numërimi i votave në Asamblenë Kombëtare të Partisë Socialiste, për kryesinë e re të partisë. Emri i
Gramoz Ruci son, accident in Tirana, a girl dies An accident causing death of a girl happened last night in Tirana. Is involved in the accident and the son of the deputy
Ruçi: Berisha të japë dorëheqjen Ashtu siç pritej mbledhja e sotme në Kuvendin e Shqipërisë ka përfunduar me debate të ashpra e replika mes maxhorancës d
Përfundon mbledhja e grupit të PS-së Ka përfunduar vetëm pak minuta më parë mbledhja e grupit parlamentar të Partisë Socialiste. Mbledhja e deputetëve të PS,
PS mandaton Gramoz Rucin per negociatat Grupi parlamentar i Partisë Socialiste ka mandatuar kreun e saj, Gramoz Ruçi për të nisur negociat
AS: Perfundon ne terr ndeshja Gramozi-Real Madrid Vizita e Real Madridit në Shqipëri filloi si një banket për tifozët vendas dhe përfundoi n