999 rezultate për

gramoz

Ruçi dhe Luan Rama urdhër deputetëve: Nesër të gjithë në Tiranë për zgjedhjen e Presidentit Pas deklaratave të ashpra që bëri kreu i grupit Parlamentar socialit në Kuvend, Gramoz Ruçi ku deklaroi se PS i ka 17 vo
Pas Ramës, negociatorët e krizës shkojnë tek Basha Ka përfunduar pas 1 ore takimi mes zyrtarëve të BE McAlister-Fleckenstein dhe Ramës e Metës. Siç u njoftua edhe më he
Presidenti i ri, përfundon takimi 1 orësh mes Ramës dhe Metës Sapo ka përfunduar takimi i kryeministri Edi Rama me aletin e tij në koalicion Ilir Meta. Takimi i cili zgjati 60 min
Gramoz Ruçin siç nuk e keni parë kurrë, ja “dilema” e tij për... (FOTO LAJM) Debati politik tashmë është në kulmin e tij për koalicionin e ardhshëm mes PS dhe LSI. Mirëpo kreu i Grupit Parlamentar
Gramoz Ruçi: Me ose pa LSI, PS do hyjë në zgjedhje Kreu i grupit parlamentar të Partisë Socialiste Gramoz Ruçi nga Fieri ka deklaruar prerazi se PS-ja do të futet në zgjed
Gramoz Ruçi në 1995-n: Ju tregoj “Dragoin”. Ish-sigurims, sot prostitutë politike Ishte viti 1995. Po ndiheshin ethet e ardhjes së 96-ës, vitit të zgjedhjeve parlamentare. Një forum i pavarur i përbërë
Shkrumbohet papafingoja tek "Rruga e Elbasanit", zjarri tek pallati i Gramoz Ruçit (VIDEO) Ndërtesa e cila u përfshi nga flakët gjatë mesditës së sotme ka marrë vëmendjen edhe për shkak të personave në të cilën
Trafik municionesh nga Greqia në Shqipëri, arrestohet 43-vjeçari Specialistët e Seksionit të Hetimit të Krimit, në Drejtorinë Vendore të Kufirit dhe Migracionit Korçë arrestuan në flagr
Rama shkon të takojë Metën Kryeministri Rama ka shkuar sot në rezidencën qeveritare “Vila 30” për të takuar kreun e Kuvendit, Ilir Metën. Ai sho
Kandidimi përballë Ruçit në PS/ Kokëdhima: S'jam i interesuar Koço Kokëdhima ka deklaruar se në mënyrë kategorike s'do jetë sfidant i Gramoz Ruçit, ndërsa ka lënë enigmë se për çfarë
Pas lëvdatave të Ramës për Nanon i mban ison dhe Ruçi: Bëre 4 vjet burg për ne Sikundër kryeministri Rama edhe Gramoz Ruçi qëndroi në të njëjtën linjë për të lavdëruar e falenderuar Fatos Nanon. Gjat
Ramën e kap "meraku" për Blushin: Disa presin të përmbyset një gotë uji Gjatë fjalës së marë në punimet e Kongresit të Partisë Socialiste, Rama nuk ka anashkaluar kritikat e deputetit socialis
Koha për të qeshur me Kuvendin, ja batutat pikante të ditës Nuk kishte si të ndodhte që edhe gjatë seancës së sotme në Kuvend të mos mungonin batutat, akuzat e ndërsjellta të cilat
Gramoz Ruci: Më i pakënaquri nga qeveria është Edi Rama Gramoz Ruci në emisionin “Kapital” në Vizion Plus shprehet se personi më i pakënaqur me qeverinë Rama është vetë Edi Ram
Sot, 11 vjet nga vrasja e Gramoz Palushit (FOTO LAJM) Sot nuk bëhen vetëm 11 vjet nga fitorja historike kundër Greqisë në "Qemal Stafa", por edhe 11 vjet nga vrasja kriminale
Historiani Llalla: Kur Gramoz Pashko kërkonte autonominë e Vorio-Epirit (FOTO) Historiani Arben Llalla ka postuar një fotografi në profilin e tij në Facebook, ku shihet ish themeluesi i Partisë Demok
Ruçi: Veliajn e mbështet gjithë PS, Kosova ndodhet në ndërmarrjen e gabuar Teksa ka analizuar deri në detaj punën e Veliaj dhe Kosovës, Gramoz Ruçi nuk nguron që të japë edhe ai vlerësimin e tij
Ruçi ironizon Hariton: Mësoni se keni 1 vit në detyrë Në Kuvend, përpos batutave nuk mungojnë as ironitë, të cilat kthehen më pas edhe në një moll sherri mes palëve. Një situ
Gramoz Berisha: Mos ia bëni tjerëve atë që ia bënë familjes sime Gramoz Berisha është një nga ata persona që ka arritur ti shpëtojë masakrës në Suharekë të forcave serbe në vitin 1999-t
Debate në grupin e PS-së, Ruçi kritikon deputetët për Parlamentin Kryetari i grupit parlamentar socialist, Gramoz Ruçi ka kritikuar deputetët socialistë për mungesë serioziteti në veprim