999 rezultate për

gramoz

Kuvendi i ri, Rama s’i ndahet Ruçit ndërsa Berisha braktis Bashën (FOTO LAJM) Është hapur seanca e parë në Kuvendin e Shqipërisë për të votuar qeverinë e re e dalë nga zgjedhjet e 25 qershorit.
Gramoz Ruçi kryetar Kuvendi, ja qëndrimi që do mbajë nesër PD në seancë Është zbardhur qëndrimi i grupit parlamentar të PD-së për ditën e nesërme kur do të votohet në Parlament edhe kryetari i
PËRKUJTIM/ Sot 13 vjet, kur gjaku i Gramoz Palushit do të derdhej në ishullin grek Zakintos (FOTO LAJM) Sot bëhen fiks 13 vite që kur shqiptari Gramoz Palushi u vra në ishullin Zakintos përse festoi fitoren e ekipit kombëtar
Zbardhet skenari, PD bllokon emërimin Ruçin dhe Xhafës në qeveri Kuvendi i ri i Shqipërisë do të mblidhet për herë të parë pas zgjedhjeve të 25 qershorit më 9 shtator ku pritet që të mb
Ujëra të zeza?! Shihni çfarë del nga çezmat në Memaliaj (VIDEO) Ish-kryeministri Sali Berisha ka postuar në Facebook një video të një qytetari i cili denoncon ujin që del nga çezmat në
I ekzekutuan vëllanë, Çako rrëfen masakrat e regjimit dhe rolin e Gramoz Ruçit Regjimi komunist vrau mijëra shqiptarë por dhe detyronte që familja ti shtypte përbuste e braktiste njerëzit e dashur.
PD shpërthen ndaj Ruçit: Xhelat, urdhëroi vrasjen e 4 të rinjve në Shkodër Kryeministri Edi Rama sot ka publikuara strukturën e qeverisë së re me 11 ministra. Rama zyrtarizoi emrin e Ruçit në
ZYRTARE/ Gramoz Ruçi, kryetar i Kuvendit të Shqipërisë Gramoz Ruçi nga sot është kryetari i Kuvendit të Shqipërisë. Kryeministri Edi Rama ia ka besuar Ruçit këtë detyrë të
Asambleja e PS-së, cilin post do i japë Rama Gramoz Ruçit Vetëm pak minuta më vonë pritet të nisë Asambleja e PS. Në takim ka mbërritur Gramoz Ruçi i cili i pyetur nëse e ka pra
Rama: Ju kush do të emërohet kryetar i Kuvendit (VIDEO) Kryeminsitri Rama ka pranuar sot në “Top Story” se Gramoz Ruçi do të jetë kryetari i ri i Kuvendit. I pyetur nga Soko
Zbulohet emri i kreut të ri të Kuvendit Me marrjen e miratimit nga Kuvendit për të qenë president, Ilir Metës i duhet të largohet prej andej në fund të korrikut
Hapen 5 kuti në Fier, a e merr dot mandatin Gramoz Ruçi? Deri më tani në Fieri janë 30 kuti ndhe rezultati është ky: PS 57.8% (5,208) PD 24.78% (2,233) LSI 12.1% (1,090) P
E FUNDIT/ Hapen kutitë e para në Fier, sa vota mori lista e Gramoz Ruçit Ka filluar edhe hapja e kutive të para në Fier dhe rezultatet për partitë politike janë këto: Partia Socialiste: 423
Kush do e zëvëndësoj Ramën në PS? Ja çfarë thotë kryeministri Gjatë emisionit “Xing me Ermalin” kryeministri Edi Rama u pyet se kush do të dëshironte që të vihej kryetar i Partisë So
Kërcënoi Metën, LSI në sulm kundër Ruçit Gamoz Ruçi i rikujtoi Ilir Metës dje se nëse nuk dekretonte maxhorancën pas 25 qershorit për të bërë qeverinë, siç paral
Ruçi kërcënoi me shkarkimin e Metës, ish-ministri i LSI i tregon Kushtetutën Deklarata e Ilir Metës se si president nuk do të dekretonte asnjë qeveri apo ministri e dalë nga vjedhjet e manipulimi i
Ruçi lëshon “bombën”: Meta do jetë presidenti i parë që do provojë shkarkimin Nga Cakrani, Gramoz Ruçi i është përgjigjur ashpër Ilir Metës, madje duke e paralajmëruar se dhe mund të shkarkohet si P
Po mblidhte çaj në malin Gramoz, shqiptari arrestohet nga policia greke Policia greke ka vënë në pranga një 55-vjeçare dhe jo për drogë apo për ndonjë krim por sepse kishte kaluar në mënyrë të
Gramoz Ruçi pritet me protesta në Zharrëz: Pa dëmshpërblime s'ka votime! (VIDEO) Një incident i ka ndodhur sot sekretarit të Përgjithshëm të PS-së, Gramoz Ruçi i cili është duke bërë fushatë në Fier.
Shtëpia e Gjetheve, Gramoz Ruçi mes figurave të partisë (FOTO LAJM) Ditën e djeshme u inagurua “Shtëpia e Gjetheve”, një muze që risjell shtëpinë që përdorej për përgjim dhe turtura në koh