999 rezultate për

gramoz

Demokratja i përmend viktimat e 2 Prillit, Ruçi e ironizon për moshën Deputetja demokate e Shkodrës, Izmira Ulqinaku gjatë fjalës së saj në Kuvend ka lëshuar një serë akuzash ndaj kreut të K
Plas në Kuvend, deputetja e Shkodrës thotë "një mijë të zezat" për Gramoz Ruçin Deputetja demokate e Shkodrës, Izmira Ulqinaku ka lëshuar një serë akuzash ndaj kreut të Kuvendit Gramoz Ruçi. Ajo fo
Gramoz Ruçi mbledh konferencën e kryetarëve Sot është mbajtur konferenca e kryetarëve të mbledhur nga Gramoz Ruç, kryetari i Kuvendit të Shqipërisë. Gjatë mbledh
Gramoz Ruçi "non grata" në SHBA? Rama sqaron si është e vërteta Kryeministri Edi Rama ka folur në lidhje me debatin e shumëpërfolur, nëse Gramoz Ruçi është ende një person “non grata”
Zbardhet urdhri i Ruçit për masakrën e 2 Prillit: Goditini ashpër Emërimi i Gramoz Ruçit si kryetar i Kuvendit është debati më i nxehtë i momentit. Shkak për këtë është emërimi i Ruçi
Batutat pa mikrofon, Ruçi: Zoti Berishaaaa, uluuuu Gramoz Ruçi, në seancën e dytë në krye të Kuvendit, ka detyruar ish-Kryeministrin Sali Berisha të flasë vetëm 20 minuta,
Merr fund koha kur Berisha bënte "qejf" me fjalimet në Kuvend, Gramoz Ruçi ia pret shkurt (VIDEO) Koha kur ish-kryeministri Berisha fliste sa të donte për shkak të dobësisë së Metës ndaj tij duket se ka përfunduar.
Gramoz Ruçi bën gabimin e parë si Kryetar Kuvendi, ja çfarë harroi (VIDEO) Kreu i ri i Kuvendit, Gramoz Ruçi ka listuar ditën e sotme emrat e diskutantëve për seancën e nesërmë parlamentare sipas
Berisha ia ngec fjalën në gojë Gridës dhe kërkon "prerjen" e kokave të dy votuesve pro Ruçit Rrjedhja e dy votave nga PD për Gramoz Ruçin kryetar të Kuvendit ka shkaktuar jo pak debate në grupin e demokratëve, aq
Hapet "letrat", kjo është lidhja e nëndheshme e Bashës me Gramoz Ruçin Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha është gjendur nën uraganin e akuzave të demokratëve se është skenaristi dhe
Ruçi u zgjodh kryetar Kuvendi, reagon Fatos Nano Ish-kryetari i Partisë Socialiste, Fatos Nano përmes një mesazhi në faqen e tij zyrtare në Facebook ka vlerësuar Gramo
PD reagon ashpër: Do t’i përjashtojmë dy deputetët që votuan Ruçin Ditën e sotme ka reaguar PD në një deklaratë zyrtare në lidhje me rrjedhjen e votave ditën e djeshme ku u zgjodh Gramoz
A e dini përse Gramoz Ruçi nuk lejohet të shkelë në SHBA? Ditën e djeshme në Kuvendin e Shqipërisë u votua Gramoz Ruçi si kryetar i Kuvendit. Pavarësisht kundërshtimeve të Pa
Astrit Patozi sulmon Bashën: Turp, votove Gramoz Ruçin Pas rrjedhjes së votave të PD për Gramoz Ruçit, në PD ka pllakosur misteri se kush janë dy deputetët që tradhtuan partin
Tradhti brenda PD-së, a e votuan demokratët Gramoz Ruçin kryetar Kuvendi? Ditën e djeshme në Kuvendin e Shqipërisë u votua kryetari i Kuvendit Gramoz Ruçi me 80 vota pro. Ajo që ra më shumë
Ish deputeti i PD me akuza të rënda: Lulzim Basha votoi pro Gramoz Ruçit! Pas votimit të kreut të Kuvendit ditën e sotme, ku Gramoz Ruçi u zgjodh me 80 vota dhe se dy prej tyre kanë ardhur nga r
Gramoz Ruçi kryeparlamentar, opozitës i rrjedhin dy vota Gramoz Ruçi u zgjodh në krye në Kuvendit të Shqipërisë me 80 vota pro, 6 më shumë se numri i deputetëve socialistë në kë
Gramoz Ruçi zgjidhet kryetari i ri i Kuvendit, ja me sa vota Gramoz Ruçi është zgjedhur sot kryetari i Kuvendit të Republikës së Shqipërisë me 80 vota pro Ai mori 74 votat e PS,
A do t’a votojë PD Ruçin si kryetar Kuvendi? Paloka zbulon planin Pas mbylljes së seancës së parë plenare të Kuvendit të ri, e cila zgjati pak minuta, në seancën që do nisë në orën 18:00
Zgjedhja e Gramoz Ruçit kryetar Kuvendi, PD ngrihet në protesta Partia Demokratike dhe LSI janë shprehur kundër zgjedhjes së Gramoz Ruçit Kryetar Kuvendi për shkak të përfshirjes së t