999 rezultate për

gramoz

LSI sulmon ambasadorin e OSBE: U shfaq si ushtar i Gramoz Ruçit Luan Rama ka reaguar sërish për mbledhjen e sotme në Komisionin e Reformës Zgjedhore duke sulmuar edhe ambasadorin e OSB
Deputeti kosovar: Gramoz Ruçi nuk e meriton dekoratën për këtë arsye Deputeti i Kuvendit të Kosovës nga radhët e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Driton Selmanaj, e ka kritikuar vendimin e p
Selmanaj kritikon Thaçin për medaljen që i ndau kryeparlamentarit të Shqipërisë Deputeti i Kuvendit të Kosovës nga radhët e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Driton Selmanaj, e ka kritikuar vendimin e p
Veseli para Gramoz Ruçit: Vetëm kjo është rruga e bashkimit Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli ka thënë se Kosovën dhe Shqipërinë nuk i bashkon asgjë më shumë se rruga e
Gramoz Ruçi sot e nesër nuk do të jetë në Shqipëri Kryetari i Kuvendit të Shqipërisë Gramoz Ruçi sot vjen në Kosovë në një vizitë dyditore me ftesë të kryetarit të Kuvendi
Djegia e kullës me “bar” në Vlorë, Berisha zbulon lidhjen me Gramoz Ruçin Ish-kryeministri Sali Berisha ka denoncuar sërish nëpërmjet fjalës së qyetarit dixhital. Ai ka publikuar në Faceboo
Berisha: Turp komision! Me ndihmën e Don Gramozit, banditi i bën prokurorin prokurorëve Ish-kryeministri Sali Berisha, e ka cilësuar të turpshme atë që po ndodh në Keshillin e Mandateve, ku Prokuroria e Krime
Këta janë deputetët që kanë në dorë “fatin" e Saimir Tahirit Prokuroria e Krimeve të Rënda ka dorëzuar sot në Kuvend kërkesën për heqjen e imunitetit të Saimir Tahirit. Kjo kër
Sharjet në Kuvend, çfarë i tha Rama-Berishës që acaroi keq demokratët Edhe ditën e djeshme punimet në Kuvendin e Shqipërisë janë bllokuar, e shkak për këtë u bë mbyllja e fjalës së ish-kryem
PD, PR e LSI bëhen bashkë për të përjashtuar Ramën Debatet në Kuvend detyruan kreun e Kuvendit Gramoz Ruçi të shtyjnë seancën për në orën 17:00. Debatet nisën me ndërp
Ruçi me "dorë të hekurt", pas Bashës përjashton nga Kuvendi një tjetër demokrat Kreu i Kuvendit Gramoz Ruçi ka përjashtuar nga Kuvendi i Shqipërisë deputetin demokrat Flamur Noka. Kjo për arsye se
Gramoz Ruçi i bën “zborin” Berishës, demokratët pushtojnë foltoren Ka nisur me debate të forta seanca parlamentare në Kuvendin e Shqipërisë, ku si çdo seancë mes ish-kryeministrit Sali B
Basha sulmon sërish Ruçin: Më vjen turp që jam deputet në Kuvendit tënd Ditën e sotme Kuvendi po mban një seancë në kujtim të 70-vjetorit të ekzekutimit të deputetëve opozitare nga regjimi I E
INTERVISTA/ Media austriake i kujton të shkuarën komuniste të Gramoz Ruçit, Rama i quan broçkulla Gazeta austriake "Der Standard" ka zhvilluar një intervistë me Kryeministrin Rama, të cilin e kanë pyetur për proceset i
Kush e zëvëndëson Gramoz Ruçin pas dorëheqjes në PS? Ditën e sotme u mbajt Asambleja Kombëtare e PS, ku kryetari i Kuvendit Gramoz Ruçi u dorëhoq nga posti i sekretarit të p
"Shoku Saimir", Gramoz Ruçi nuk heq dorë nga komunizmat Gramoz Ruçi ditën e sotme mbajti Asamblenë Kombëtare të Partisë Socialiste ku dhe u dorëhoq nga posti i Sekretarit të Pë
Dorëhiqet Gramoz Ruçi Kreu i Kuvendit Gramoz Ruçi ka dhënë dorëheqjen nga nga posti i sekretarit të Assamblesë Kombëtare të PS-së. Sipas ti
SHËNIM/ Kriza e stisur e Bashës në përplasjen me Gramoz Ruçin Deputetët demokrat janë në sallën e Kuvendit tashmë duke bllokuar foltoren pas hezitimit të Bashës për t'u larguar nga a
Qytetari pyet Ramën: Çfarë ka Ruçi që bën si Pit Bull në Kuvend? Kryeministri Edi Rama në këto momente është në një konferencë për mediat nga Kryeministria. Temë e konferencës ka të
Opozita i përvishet keq Ruçit, Vasili me tone të ashpra i kërkon llogari Vazhdon me debate të nxehta seanca e sotme në Kuvendit të Shqipërisë. Pas debatit për ngjarjen e 2 Prillit në Shkodë