999 rezultate për

gramoz

Murrizit: Armiqësi në PD, do i zë vendin Edi Palokës Myslim Murrizi i cili është përjashtuar nga Partia Demokratike pas refuzimit të lënies së mandatit ishte i ftuar në emis
Protestuesit drejt Kryesisë së Kuvendit, Rama ikën me shpejtësi (VIDEO) Kreu i PD- së Lulzim Basha, pas fjalimit të tij përpara protestuesve ka bërë thirje për tu drejtuar tek Kryesia e Kuven
Iu iku kryetrafikanti, shfryhet super aksioni me 32 të arrestuar Gjatë operacionit “Rruga e gabuar” u prangosën me bujë 32 persona, kryesisht taksistë dhe shoqërues klandestinësh, por j
Xhaferi pret në takim Gramoz Ruçin Kryetari i Parlamentit të Republikës së Maqedonisë, Talat Xhaferi, sot para ndërtesës së Kuvendit të Republikës së Maqed
"Opinga" dhe "konjak", dhuratat që Gramoz Ruçi u bën të huajve Shkëmbimi i dhuratave është një akt simbolik mirësjelljeje mes zyrtarëve gjatë takimeve. Gjatë drejtimit të instituc
Djali i Vokrrit: Ëndrra e babit ishte stadiumi, por edhe kualifikimi dhe fitoret e Kosovës Djali i ish presidentit të Federatës se Futbollit të Kosovës (FFK), Fadil Vokrri dhe legjendës së Kosovës, ka thënë se ë
Nard Ndoka thumbon Gramoz Ruçin: Mbaje veten shok! (FOTO LAJM) Mbrëmjen e kaluar Kroacia arriti të mundë më penallti Rusinë pas barazimit 2:2 gjatë ndeshjes. Humbja e Rusisë ka për
Bëri aksident me djalin e Gramoz Ruçit, kush është shoferi i kamionit të milionave Edi Lika ishte shoferi i kamionit, në të cilën ishte edhe Toyota e famshme me 3.4 milion euro. Por emri i Edi Likës n
PD "pushton" Kuvendin, Paloka bëhet kryeparlamentar (VIDEO) Lulzim Basha ka zgjedhur Facebook-un për të mbajtur fjalimet e tij, ndërkohë që Gramoz Ruçi ia ndërpreu pas tre minutësh
Pak orë para protestës, Sali Berisha e Gramoz Ruçi fotografohen bashkë Sot në orën 11:00 në Tiranë do të mbahet protesta e shumëpritur e opozitës e cila kërkon rrëzimin e qeverisë, duke u nis
Dorëheqja e Saimir Tahirit, si e komenton Gramoz Ruçi Kreu i Kuvendit, Gramoz Ruçi ka komentuar për herë të parë vendimin e ish-ministrit të Brendshëm, Saimir Tahiri për dorë
Si rrallë më parë, Gramoz Ruçi kërkon ndëshkimin e ministrit të Ramës Byroja e Kuvendit pritet të marrë masa ndëshkuese ndaj deputetëve të opozitës pas kaosit të sotëm në Kuvend, ndërsa në o
Rrëzimi i bustit, Berisha rrëfen a e organizoi PD grevën e studentëve I ftuar në Studio e Hapur, Berisha ka thënë se greva e studentëve, ishte padyshim një nismë e Partisë Demokratike. A
Zbardhet debati, si nisi sherri e përplasja në Kuvendin e Shqipërisë Seanca plenare e së enjtes ka degraduar me bllokimin e foltores së parlamentit nga ana e opozitës, të cilët e shoqëruan
Me dorë të hekurt, Ruçi ua "mbledh" deputetëve në Kuvend Me marrjen e pozicionit të kreut të Kuvendit, Gramoz Ruçi ka vendosur rregull mes opozitës dhe pozitës. Ndryshe nga
PD mbledh grupin, të ikë Ruçi nga Kuvendi PD duket se do të kërkojë gjatë seancës së sotme të parlamentit që do të mbahet në oren 17.00 largimin e Gramoz Ruçit ng
Gramoz Ruçi drejt shkarkimit, kërkesa shkon në Kuvend Ditën e sotme PD ka nisur "sulmin" në Kuvend ku ka kërkuar dorëheqjen e Kryetarit të Kuvendit Gramoz Ruçi. Sipas PD-
Si kurrë më parë, Gramoz Ruçi i kërkon falje publike Sali Berishës Kryetari i Parlamentit Gramoz Ruçi prej disa muajsh ka marrë drejtimin e Kuvendit të Shqipërisë. Gjatë ushtrimit të d
Gramoz Ruçi kërkon faljen e parë në Kuvend Kreu i Kuvendit Gramoz Ruçi ka kërkuar një ndjesë publike qytetarëve për seancën e fundit. Ruçi ka thënë se atë ditë
Ushtroi dhunë, Gramoz Ruçi paditet në prokurori Ditën e sotme Partia Demokratike ka kallëzuar në Prokurori kreun e Kuvendit Gramoz Ruçi. Burime zyrtare nga selia bl