999 rezultate për

grabitja

Grabitja e argjendarisë në Sarandë, arrestohet 34-vjeçari, ndihmoi autorin të fshihte bizhuteritë Ditën e djeshme në qytetin e Sarandës ka ndodhur një vjedhje në një dyqan argjendarie. Burime zyrtare nga policia bë
GRABITJA/ Reagon Tahiri: Policia në këmbë për ngjarjen, faji i Policisë Private Ditën e djeshme në Rinas për herë të 3 u grabit një makinë e parave të një banke të nivelit të dytë, ku mësohet se shuma
GRABITJA/ Policia Private do transportonte edhe sot para në Rinas, i hiqet licenca Ditën e sotme policia bëri me dije se pas grabitjes së ndodhur ditën e djeshme në aksin Tiranë-Rinas, i është hequr lice
EMRAT/ Grabitja në Rinas, shoqërisë që iu vodhën paratë i hiqet licenca, në pranga 6 policë Ditën e djeshme në segmentin rrugor Qafë Kashari-Rinas u realizuar një vjedhje spektakolare ku persona të pa identifikua
Grabitja e bankës, deputeti i PS-së çudit Tahirin: Të hedhim bankën në gjyq… Grabitja e djeshme e një banke të nivelit të dytë në vend ka shkaktuar reagime të forta nga opinioni publik, policia dhe
GRABITJA/ Kamerat e makinave u fikën, thasët me para ishin pa GPS Grabitja e djeshme në Rinas duket se ka disa pika të errëta që rëndojnë bankën dhe policinë private. Ngjarja e rëndë ësh
Zbulohen detaje tronditëse nga grabitja në Rinas Janë zbardhur detaje tronditëse nga grabitja e sotme në Rinas, ku u morën më shumë se 1 mln euro nga një bankë e nivelit
GRABITJA/ Njëri nga 5 grabitësit u largua vetëm me motor Gazetari Dashamir Biçaku ka thënë sot në “Opinion” se njëri nga 5 grabitësit që vodhën paratë sot në Rinas gjatë transpo
Ndërtohet skena në 3D, ja si u vodhën mbi 1 mln euro në Rinas (VIDEO) Këto janë pamjet ekskluzive në 3D të transmetuar këtë mbrëmje në emisionin Opinion, nga grabitja spektakolare e ndodhur
Grabitja në Rinas, dyshime mbi shoferin që kishte nisur punë dje Detaje të reja janë zbuluar nga ngjarja e ndodhur gjatë ditës së sotme në Rinas, ku u grabitën 7 thasë me para të një ba
Grabitja në Rinas/ “Njëri prej policëve privat ka mbetur i plagosur në dorë” Policia ka arrestuar pese punonjësit e policisë private, te cilët shoqëronin paratë e bankës, qe u grabiten sot ne Rinas
Grabitja e thasëve me para në Rinas/ Policia: Ja emrat e 5 policëve privatë të arrestuar Policia ka arrestuar pesë punonjësit e policisë private, të cilët shoqëronin paratë e bankës së nivelit të dytë, të cila
Reagon Basha: Grabitja e parave, rënie e shtetit përball krimit Lulzim Basha ka thënë se grabitjen e makinës me para në rrugën e Rinasit është si “rënie të shtetit përballë krimit”.
Grabitja në Rinas/ Në pranga 5 policët privatë që shoqëronin paratë Policia ka arrestuar pesë punonjësit e firmës private të sigurisë të cilët u grabitën këtë të enjte teksa transportonin
Grabitja në Rinas/ Ja paralajmërimi i Tahirit për policinë private Ministri i Brendshëm, Sajmir Tahiri vetëm një ditë më parë ka bërë një paralajmërim për bankat që përdorin policitë priv
GRABITJA/Blushi:Thasët me para po vidhen me ndihmën e shtetit, kam prova! Grabitja spektakolare e bërë ditën e sotme në një makinë të një banke të nivelit të dytë ku u morën 7 thasë me para me n
Pamje nga vendngjarja, ja si po i kërkon policia grabitësit e 2 milionë eurove (FOTO LAJM) Në mesditën e sotme ndodhi një grabitje spektakolare ku dy makina të shoqëruar nga 5 persona arritën të grabisin makinën
Grabitja e 100 mijë eurove në Rinas, roja i Policisë Private: Këto i çon vetë shteti! (VIDEO) Ditën e sotme një ngjarje e rëndë ka ndodhur në aksin Tiranë-Rinas ku është grabitur një makinë parash e një banke të ni
Grabitja e bankave, Tahiri urdhër kompanive: Jo më rroga nën 330 mijë lekë në muaj për policët privat! Ministri i Punëve të Brendshme, Sajmir Tahiri ditën e sotme ka zhvilluar një konferencë me përfaqësues të Shoqëritë Priv
Grabitja e famshme në Rinas, zbulohet vendi ku fshihet njëri prej autorëve A.P, 37 –vjeçari i identifikuar si njëri prej 3 grabitësve të 1 milion eurove në pistën e aeroportit të Rinasit dyshohet