999 rezultate për

grabitja

Grabitja në Rinas, 5 të arrestuarit nuk morën pjesë direkt në vjedhjen e 3.2 mln dollarëve Asnjë prej 5 personave të arrestuar deri në këto moment për grabitjet në rrugën e Rinasit nuk ka qenë pjesë e grupit që
Grabitja e Rinasit, ja si i ndanë paratë mes tyre grabitësit e Rinasit, telefonatat e fundit dhe roli i Çerpjas “Hajde se mbaroi”. Kjo ka qenë telefonata e bërë mes dy të pandehurve Neim Avdulaj dhe Admir Çerpja, vetëm dy ditë pas g
Grabitja në Rinas, shpallen në kërkim edhe tre persona të tjerë Policia e shtetit ka shpallur në kërkim edhe tre persona të tjerë, veç Admir Muratajt dhe 5 të arrestuarve për grabitjet
Grabitja në Rinas/ Zbardhen detajet, Çerpja po blinte ushqime në Zalldardhë kur u arrestua Policia e Shtetit bëri të mundur identifikimin e vendndodhjes dhe kapjen e autorit e 5 për grabitjen e Rinasit. Burim
Grabitja e Rinasit/ “Të marr një pulë te shtëpia jote?”, zbardhen kodet e autorëve Grabitja e Rinasit e ndodhur vetëm pak ditë më parë ka nxjerrë në dritë se të njëjtët autorë kanë qënë edhe autorët e gr
Grabitja në Rinas, kapet i pesti i i bandës Policia ka arrestuar ditën e sotme Jetmir (Admir) Çerpjen, i cili është pjesë e grupit të grabitjeve të bankave në Rinas
Zbardhen detaje të reja nga grabitja në Rinas Prokuroria ka zbardhur detaje të reja në lidhje me rolin e Fatjon Xhyliut, punonjës i kompanisë private që transportonte
Grabitja e Rinasit, zbulohet fotoja dhe roli i dibranit në vjedhjen e bankës Janë zbuluar të tjera detaje rreth grabitjes së Rinasit ku u morën 3.2 milionë Dollarë si dhe është zbuluar fotoja e pje
Grabitja në Rinas amatore?! Ja gabimet trashanike që çuan në zbulimin e autorëve Para disa ditësh lajmi për grabitjen e një makine parash rrugës për në Rinas për vetëm dy minuta nga një bandë e cila u
GRABITJA/ Sa u paguan Memlika dhe Xhyliu për informacionet dhe ... Prokuroria ka shpërndarë dosjen hetimore për grabitjet ne Rinas. Ne këtë dosje jepen detaje nga hetimet që mbajtën në bu
DETAJE/ Grabitja në Rinas, ja si u formua banda dhe rolet e secilit prej tyre 8 personat e dyshuar si autorët e dy grabitjeve të makinave me para rrugës për në Rinas, mendohet se janë njohur për her
Grabitja në Rinas, kamera kapi makinën ku u vendosën tetë thasë me para Pas arrestimit të 4 autorëve të vjedhjes së 3.2 milionë dollarëve në rrugën për në Rinas, prokuroria ka zbuluar se kanë
Grabitja në Rinas/ Policia arreston vëllain e Admir Murataj, ja çfarë iu gjet gjatë kontrollit Edhe ditën e sotme vijon aksioni “Patroti” për kapjen dhe arrestimin të pjestarëve të grupit që arritën të grabisin 2.3
Grabitja e 2.3 mln dollarëve, kurshëriri i autorit: Ja kur kam folur për herë të fundit me Jetmirin Pas njoftimit të policisë për zbardhjen e personit të 6 i cili dyshohet të ketë lidhje me grabitjen e 2.3 milionë dollar
Grabitja në Rinas, polici bashkëpunëtor: Inskenonim grabitjen natën kur s’kishte lëvizje UPDATE/ Pas superaksionit të ndodhur ditën e djeshme me kapjen e 4 grabitësve të 3.2 milionë dollarë të një banke të niv
LAJMI I FUNDIT/ Grabitja e bankës, zbardhet emri i personi të 6-të Policia e Shtetit ka zbardhur emrin e gjashtë të personit që ka marrë pjesë në grabitje. Burime zyrtare nga policia
Grabitja në Rinas, vetëm tre nga autorët pranojnë akuzat Dje u zhvillua me sukses aksioni për zbulimin dhe kapjen e autorëve të dy grabitjeve të bankave të ndodhura rrugës për n
Grabitja e dy bankave, ja shuma e parave që iu sekuestrua autorëve Ditën e djeshme u kapën banda e grabitjes e cila vetëm pak ditë më parë, rrugës për në Rinas arriti të marrë nga makina
Grabitja e dy bankave, kjo është shuma që iu sekuestrua autorëve Si provë materiale në arrestimin e autorëve të dyshuar për grabitjet e parave të bankave në “Tiranë-Rinas” policia ka se
Grabitja në Rinas, zbulohet detaji tronditës në lidhje me arrestimin e 4 autorëve Arrestimi i katër personave të dyshuar për grabitjen e ndodhur në rrugën e Rinasit është bërë me urdhër ndalimi të firmo