999 rezultate për

grabitja

Grabitja në Rinas, “truri” i grupit ende i zhdukur Gjykata e Krimeve të Rënda ka vendosur që të pezullojë për një vit gjykimin për Admir Muratajn, i njohur ndryshe si Admi
Grabitja me thikë, fqinjët tregojnë problemet serioze të autorit Klaudio Naska 25 vjeç, i arrestuar pasditen e së premtes nga policia e Kuçovës si autor i grabitjes së një dyqani që shë
"Luftë" me policinë, si ndodhi grabitja me armë në Durrës Janë zbardhur detaje të reja nga grabitja në lagjen numër 8 në Durrës. Nga ngjarja që ndodhi dy ditë më parë në qyte
Grabitja e dosjeve sekrete, rojet e sigurisë përfundojnë në polici Prokuroria e Durrësit ka nisur hetimet në lidhje me grabitjen që ndodhi gjatë natës. Sipas informacioneve të para nuk
Misteri me vjedhjen e dosjes së prokurorisë në Durrës: Grabitësit dinin çdo detaj Janë zbardhur detaje të reja nga grabitja e postës sekrete të prokurorisë së Durrësit. Mësohet se grupi hetimor ka nd
Dosja e Habilajve? Detajet nga grabitja e postës sekrete të prokurorisë Ditën e djeshme u grabit posta sekrete e Prokurorisë së Durrësit. Dy persona ende të paidentifikuar sulmuan korrierin
DINAMIKA/ Si u planifikua grabitja e çfarë shkoi keq në marketin e Bucit Kanë kaluar vetëm pak ditë nga ngjarja në Kamzë ku gjatë një grabitje me armë në një minimarket, u vra një shtetas dhe u
Grabitja në Kamëz, djali 6 vjeçar u shpëtoi plumbave Tentativa për grabitje në mini marketin e një çifti bashkëshortësh në Kamëz që rezultoi me një të vdekur dhe një të plag
Grabitja në Durrës, zbulohen fytyrat e autorëve Këtë të mërkurë, në Durrës dy persona kanë grabitur një argjendari. Ditën e sotme ka qarkulluar një fotografi e autor
Detajet e reja nga grabitja e argjendarisë, u përdor elektroshok, kamerat ishin të fikura Pas grabitjes së argjendarisë në Durrës nga dy persona të maskuar, pasditen e sotme, të tjera detaje janë bërë të ditura
Grabitja me një të vrarë në Fier, gjykata jep vendimin për të plagosurin Gjykata e Fierit ka dhënë masën e sigurisë arrest me burg për një nga autorët e tentativës së grabitjes, ku gjatë shkëmb
Vëllezërit e kunati nisen për të vjedhur, si dështoi grabitja me të vdekur në Fier 4 persona në Fier tentuan të grabisin një banesë por ndërhyrja e policisë u prishi planet dhe mes policëve dhe grabitësv
Grabitja me një të vdekur në Fier, gruaja tregon tmerrin që përjetuan Gjatë natës familja në Fier ka parë tmerr me sy pasi 4 persona me armë e maska kane tentuar t'u grabisin banesën. Kjo
Grabitja e të moshuarve në Gjirokastër, policia zbulon autorin Policia ka zbardhur ngjarjen e ndodhur sot në mëngjes në Gjirokastër, ku një i moshuar u grabit me dhunë. Sipas polic
Grabitja në Peqin, mësohet shuma e parave që morën maskat Një grabitje ka ndodhur mbrëmjen e sotme në peqin. Tre persona të armatosur kanë grabitur banesën e një kambisti.
Dalin pamjet, si ndodhi grabitja me dy të plagosur në Fier (VIDEO) Një ngjarje e rëndë ndodhi në qytetin e Fierit në mes të shumë kalimtarëve. Grabitësit me maska dhe me armë sulmuan një
Gjak e britma, pamje të frikshme nga grabitja e përgjakshme në Fier (VIDEO) Videoja e bashkëngjitur lajmit është e shkëputur nga skena e krimit në Fier ku u plagosën dy shtetas gjatë një grabitje
Dy të plagosur, zbardhet grabitja e përgjakshme në Fier Ditën e sotme ka ndodhur një grabitje në Fier. Nga raportimet e para mësohet se si pasojë e grabitjes janë plagosur d
Grabitja e vilës në Shkodër, gjykata lë në burg autorët Gjykata ka dhënë masën e sigurisë "arrest me burg" për autorët e grabitjes në Shirq të Dajçit në Shkodër dy ditë më parë
Grabitja me armë në Lezhë, kryefamiljari rrëfen momentet e tmerrit Mbrëmjen e djeshme tre persona me maska kanë grabitur banesën e një kryefamiljari në Lezhë. Ditën e sotme, kryefamil