999 rezultate për

grabitja

Grabitja në Mallakastër, arrestohet një prej autorëve Një 21-vjeçar ka mbetur i vrarë në Mallakastër, ndërsa kishte hyrë në një banesë për të vjedhur. Ngjarja ka ndodhur në f
Tetovë, grabitet karburanti Në rajonin e Tetovë është grabitur një pompë benzine. Personi që ka kryer grabitjen ishte i maskuar dhe me armë zjarri,
Grabitja 105 milionë lekëve, tre të arrestuar në kryeqytet Policia e Tiranës ka zbardhur sot detaje të operacionit për arrestimin e tre personave të dyshuar për grabitjen e 105 mi
Grabitja e 10 mln lekëve, arrestohet financierja e njësisë bashkiake nr.5 Policia e Tiranës ka arrestuar financieren e njësisë bashkiake nr.5 në Tiranë pasi dyshohet se ka ndihmuar tre grabitësi
Grabitja e banesave dhe motorrëve, 4 të arrestuar në kryeqytet Pjesëtarët e një grupi kriminal të cilët grabisnin motorrë dhe banesa janë arrestuar gjatë një operacioni të realizuar n
Spahiu në Patos: Berisha privatizoi Shqipërinë Aleanca Kuqezi zhvilloi sot një tubim në qytetin e Patosit. Kreu i k;saj partie Kreshnik Spahiu ka akuzuruar sërish krye
Grabitja e autobusit të pasagjerëve, prangosen dy vëllezër Policia e Tepelenës ka arrestuar dy vëllezër si autorë të dyshuar të grabitjes me maska të autobusit në Tepelenë. Mësohe
Grabitja e kasafortës, arrest me burg për të dashurin e 18-vjeçares Gjykata e Durrësit ka vendosur masen e sigurisë arrest me burg për Ismail Xhindin, të dashurin e 18-vjeçares e Fatma Buz
Grabitet Myftinia e Dibrës Persona të panjohur mbrëmë kanë grabitur selinë e Myftinisë në Dibër. Sipas njoftimit të policisë, janë grabitur një kom
Tiranë, alarmi shpëton argjendarinë nga grabitja Tentohet të grabitet në mes të ditës një argjendari në kryeqytet. Ngjarja ka ndodhur tek Rruga e Kavajës pranë "21 Dhjet
Grabitja e argjendarisë, gjykata lë në burg dy të dyshuarit Gjykata e Fierit ka lënë në burg dy të dyshuarit si autorë të vjedhjes së argjendarisë, me 5 korrik të këtij viti. Për 2
Dështon grabitja e një argjendarie në Tiranë Ka përfunduar pa sukses tentativa e një grabitësi për të vjedhur një argjendari në kryeqytet pasi shitësi i argjendarisë
Dështon grabitja në "Ziraat Bankasi" Të shtunën mbrëma dhe të dielën në orët e vona, në rrugën "Stiv Naumov" dhe në rrugën "Bitpazarska" më saktë në Shtëpinë
Grabitja e bankës, 10 mijë euro për gjetjen e autorit Policia e Tiranës ka vendosur 10 mijë euro në dispozicion të personit i cili do të japë informacion në lidhje me autorin
Grabitja në Vlorë, roja rrëfen momentet e plagosjes Punonjësi i policisë private Viron Toska i cili mbeti i plagosur gjatë ditës së enjte nga autorët e grabitjes së filiali
Grabitja në Vlorë, arrestohet shoferi i makinës Policia e Vlorës ka arrestuar drejtuesin e automjetit me të cilin janë transportuar personat që grabitën gjatë ditës së
Shoqërohen 5 persona për vjedhjen e Bankës në Vlorë Pesë persona janë shoqëruar nga Policia e Vlorës gjatë ditës së sotme për vjedhjen e një filiali banke në këtë qytet.
Grabitja e supermarketit, autorët të paidentifikuar Grabitet për herë të dytë supermarketi “Mercator” në komunën e Parisit. Sipas burimeve policore vjedhja e supermarketit