Breshëri automatiku në Tiranë
999 rezultate për

grabitja

Shfaqen maskat në Shkodër, grabisin një çift Tre persona të pajisur me maska dhe me pistoleta në duar i kanë zënë pritë një çifti të fejuarish në Shkodër. Nën kër
Supergrabitja e bankës në Durrës, arrestohet i dyshuari i dytë Policia ka bërë të mundur arrestimin e autorit të dytë të grabitjes së bankës në Durrës të ndodhur një ditë më parë. Pa
Supergrabitja e bankës në Durrës, ja mjetet që përdorën grabitësit (FOTO LAJM) Grabitet në qendër të Durrësit, mesditën e djeshme një bankë e nivelit të dytë. Dy persona të maskuar duke kërcënuar per
Supergrabitja e bankës në Durrës, ja çfarë mjetesh përdorën autorët Sot, në qendër të Durrësit, në mes të ditës, është grabitur një bankë e nivelit të dytë. Banka e grabitur ndodhet pik
Grabitja e diamantëve në Londër, policia në kërkim të bandës Ndonëse kanë kaluar tre ditë nga vjedhja e gurëve të çmuar në Londër, policia është ende e vonuar në kapjen e bandës. Vl
Prangoset grabitësi i një argjendarie në Shkodër Një argjendari në Shkodër ka rënë pre e grabitësve, por uniformat blu në kohë reale kanë bërë të mundur kapjen e autorit
Grabitja në bankë, ndalohen 6 punonjës të sigurisë Pasi pak orë më parë u zbardhën pamjet filmike të grabitjes së makinës së një filiali banke në Tiranë që ndodhi një ditë
Parandalohet grabitja e argjendarisë nga maskat në Tiranë Policia e Tiranës ka parandaluar grabitjen e një argjendarie në kryeqytet. Uniformat blu kanë vënë në pranga një prej au
Grabitja e argjendarisë në Tiranë, "arrest me burg" për 22-vjeçarin Gjykata e Tiranes vendosi sot masen e sigurise "arrest me burg" per shtetasin Klodian Hoxhaj i akuzuar per grabitjen e a
Grabitja e Muzeut të Armëve, prangoset roja Policia e Gjirokastrë ka vënë në pranga sot rojën e firmës private të Muzeun e Armëve në kalanë e Gjirokastrës. Aarestim
Grabitja e një kazinoje në Korçë (VIDEO) Policia arrestoi 35 vjeçarin Nestor Ruçon i cili akuzohet për grabitjen e një kazinoje në qendër të qytetit të Korçës, n
Në Kumanovë grabiten stoli ari me vlerë 100 mijë euro Një grabitje e mirë organizuar deri në perfeksion ka andodhur mbrëmë në qendër të Kumanovës, pasi në një argjendari janë
Grabitja e “Babagjyshëve”, Policia: 10 mijë euro shpërblim Policia e Tiranës ofron 10 mijë euro shpërblim për personin që do të japë informacione në lidhje me grabitësit e qëndrës
Grabitja në Hamallaj, Tahiri dhe Didi vizitë familjes Ministri i brendshëm Saimir Tahiri dhe Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit Artan Didi ka zhvilluar sot një viz
Grabitja e vitit, argjendarja: Më thanë Gëzuar dhe nxorën kallashët "Më thanë Gëzuar dhe më drejtuan armët. U tremba pa masë dhe po shikoja rreth e rrotull se çfarë kisha ndonjë gjë aty, p
Grabitja në TEG, gjenden armë në Sanatorium Dy armë zjarri të cilat dyshohet se i përkasin personave të cilët grabitën mbrëmë një dyqan argjendarie në qendrën tregt
Grabitja e postës, arrestohet bashkëshortja e një ish ministri E shoqja e një ish ministri nga rradhët e VMRO-DPMNE-së, 48 vjeçarja V.B është arrestuar pasi akuzohet për moskryerje të
Grabitja e banesës, policia e Kurbinit arreston 4 persona Policia e Kurbinit ka prangosur kater të rinj me akuzën e grabitjes së një banesë. Në pranga kanë rënë Pjetër Lleshi 18
Grabitja argjendarisë në Fier, tre të arrestuar Policia e Fierit ka arrestuar 3 autorët e dyshuar të grabitjes së argjendarisë në qendër të qytetit pak ditë më parë. Më
Grabitja në Mallakastër, arrestohet një prej autorëve Një 21-vjeçar ka mbetur i vrarë në Mallakastër, ndërsa kishte hyrë në një banesë për të vjedhur. Ngjarja ka ndodhur në f