999 rezultate për

grabitja

Shqiptari lë vajzën 7 vjeçare të vetme në shtëpi për të vjedhur alkool në një lokal Një shtetas shqiptar me banim në Treviso nuk hezitoi të linte vetëm vajzën 7-vjeçare në shtëpi dhe shkoi tw merrte alkol
Grabitja me armë e postës private në Tiranë, policia zbardh ngjarjen Pak minuta pas grabitjes me armë zjarri në Tiranë, ka reaguar policia e Shtetit. Dyshohet se dy persona ende të paide
Grabitja e bujshme në Rinas, ndërron jetë në spital i njohuri si "Daja" Ndërron jetë në spitalin e Traumës Ragip Hajdini i njohur si “Daja” nga Kosova. Ajdini është arrestuar për grabitjen e
Lidhën dhe kërcënuan me armë familjarët, policia zbardh detaje nga grabitja në Tiranë Tre persona ende të pa identifikuar kanë grabitur një familje në orët e vona të natës së kaluar, në fshatin Qinam të Tir
Po vjen qeveria "Kurti 2" Nënkryetarja e Lëvizjes Vetëvendosje, Fatmire Mulhaxha Kollçaku, nëpërmjet një postimi në Facebook ka reaguar pas arritj
Jep dorëheqjen drejtori i Autoritetit të Aviacionit Civil Drejtori i Autoritetit të Aviacionit Civil Krislen Keri, ka dhënë dorëheqjen ditën e sotme. Ende nuk është mësuar se
Supergrabitja në Rinas, Rama publikon momentin e arrestimit të vëllezërve Çala (VIDEO) Ditën e djeshme 300 efektivë policie e forca të RENEA-s mundën të arrestonin dy vëllezërit Çala të akuzuar për supergrab
Grabitja e bujshme e Rinasit, dalin pamjet nga momenti i arrestimit të vëllezërve Çala (VIDEO) Janë zbardhur pamjet nga arrestimi i vëllezërve Klement dhe Eldi Çala, të akuzuar për grabitjen e bujshme të blindave me
DETAJET/ Shkoi për t'a grabitur, si pronarja e argjendaris e çarmatosi në pak sekonda durrësakun Grabitja e sotme në Elbasan u shoqërua me një përleshje mes autorit dhe pronares së argjendarisë e cila madje arriti ta
Grabitja e Kredos në mes të ditës, autori kërcënoi punonjësit me pistoletë lodër Një pikë dhëniesh kredie në qytetin e Durrësit është grabitur nga një person i maskuar në mes të ditës në Durrës. Sip
Grabitja në Allias, çifti u plagos në sy të vajzës Petrit dhe Afërdita Laze janë dy personat të cilët mbetën të plagosur nga grabitësit, në shtëpinë e tyre në Allias. Ç
DETAJET/ Mori paratë e ia futi vrapit, zbardhet grabitja në Tiranë (VIDEO) Policia e Tiranës ka zbardhur grabitjen e ndodhur në Komunën e Parisit. Sipas një njoftimi për mediat, Policia bën me
SHUMA/ Me levë në dorë, si u krye grabitja në Tiranë (VIDEO) Një grabitje tek "Komuna e Parisit" në Tiranë alarmoi policinë e Shtetit. Grabitja sipas burimeve u krye në një fili
Me armë te koka duke i kërkuar "lefta", dëshmi tronditëse nga grabitja në Gjirokastër Një banesë në fshatin Terihat, Bashkia Dropull ka rënë pre e grabitësve gjatë natës. Persona ende të paidentifikuar,
Grabitja më e ëmbël, një djalë vodhi 20 ton çokollata Kjo ndoshta është grabitja më e "ëmbël". Një i ri ka grabitur me kamion një sasi prej 20 ton çokollatash. Ngjarja ka
Grabitja e Rinasit, zbulohen dy shuma të tjera parash Gjenden dy shuma të tjera parash të grabitura më 9 prill në Rinas. Abcnews.al raporton se shuma prej 5 mije eurosh i
Fikën dritat e përfituan nga errësira, si ndodhi grabitja në Krujë Katër persona janë vënë në pranga për grabitjen e postës në Krujë. Të arrestuarit janë: Gazmir Saka, Hysen Kica, Buja
Grabitja e bujshme ndaj Ozil-Kolasinac, kapet autori i ngjarjes (VIDEO) Autori që tentoi grabitjen e bujshme ndaj dyshes Ozil-Kolasinac është zbuluar. Pak momente më parë, mediat në Angli kanë
Grabitja në Shtime, arrestohet dhe personi i tretë Një person ka ndërruar jetë dhe një tjetër ka mbetur i plagosur pas një grabitje që u krye mëngjesin e së mërkurës në Sh
"La casa de papel-i shqiptar": Grabitja e Rinasit, 3 muaj prova e skenarë Kush ishte në pistën e grabitjes së Rinasit, kush drejtonte furgonin dhe ka qenë apo jo në pistë kosovari i njohur me ko