999 rezultate për

grabisin

Tre persona të armatosur i grabisin 15 mijë euro kambistit Tre persona të armatosur me armë dhe me maska i kanë grabitur 15 mijë euro kambistit Gavoç Koçilja në Durrës. Ngjarja
Maskat grabisin një supermarket në Vlorë Një supermarket në Vlorë, pranë Urës së Mifolit u grabit nga 3 persona të armatosur të cilët kanë arritur të marrin një
Maskat grabisin një pikë karburanti në Lezhë Një grabitje me maska ka ndodhur në rrethin e Lezhës, pranë një pike karburanti. Sipas të dhënave të para, 2 persona
E pazakontë / Zviceranët i hanë gishtin kosovarit e i grabisin 8 mijë euro Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në Kroaci. Një çift zviceran pasi kanë grabitur një argjendari në pronësi të një shqi
Maskat grabisin picerinë natën e Krishtlindjes, dy në pranga e dy në kërkim Dy në pranga dhe dy në kërkim është bilanci i një aksioni të policisë pas grabitjes së një picerie në Fier. Piceria e ci
Maskat grabisin makinën me para (VIDEO) Rreth orës 13.30 është grabitur një makinë e transportit valutor në Qafë Kashar. Këto janë pamjet e marra pak momen
Maskat grabisin me armë një pikë karburanti në Durrës Maskat kanë sulmuar sërish një pikë karburanti. Dy persona ende të paidentifikuar, nën kërcënimin e armëve kanë vjedhur
Shfaqen maskat në Shkodër, grabisin një çift Tre persona të pajisur me maska dhe me pistoleta në duar i kanë zënë pritë një çifti të fejuarish në Shkodër. Nën kër
Dy persona grabisin një kazino në Tiranë Dy persona ende të paidentifikuar kanë grabitur në mes të ditës një kazino në Tiranë. Grabitja është shënuar rreth o
Tre persona të armatosur grabisin loton në Durrës Një grabitje me armë ka ndodhur në qytetin e Durrë sit, më saktë sisht në lagjen numë r 13 të qytetit bregdetar, d
Hekurudhat e Maqedonisë “grabisin” refugjatët Drejtoria e Hekurudhave të Maqedonisë ka rritur çmimin e biletës së trenit për emigrantët. Kështu, nga 7 euro sa ishte d
Arrestohen 4 shtetas maqedonas në Himarë, grabisin një 25-vjeçare Policia ka ndaluar këtë të premte 4 shtetas nga Shkupi i Maqedonisë, të cilët janë kapur në flagrancë, ku mbi njërin pre
Maskat grabisin automjetin pranë aeroportit të Rinasit Dy persona të armatosur dhe të maskuar janë vënë në kërkim nga blutë e Tiranës, pasi i kanë vjedhur me dhunë një 61 vjeç
E grabisin në shtëpi presidentin më karizmatik në Itali Një nga presidentët më të njohur në futbollin italian, Massimo Ferrero është grabitur mbrëmjen e djeshme. Familja e tij
Tentojnë të grabisin një person, arrestohet një prej autorëve Një person është sulmuar nga dy të rinj, mbrëmjen e djeshme në kryeqytet. Dy të rinj të armatosur, kanë tentuar të grabi
Shikoni se si grabisin dy supermarkete me armë lodër (VIDEO) Jemi mësuar të shohim grabitje të ndryshme të dhunshme dhe të armatosura, por kjo që ka ndodhur në dy supermarkete në Sa
Katër persona të maskuar grabisin një familje në Kurbin Maskat duket se janë shfaqur sërish në Kurbin, këtë herë pre e grabitjes ka qenë një familje. Ngjarja ka ndodhur mbrëmje
Maskat grabisin pasagjerët e një makine në Kurbin Përsona të armatosur kanë grabitur një automjet në Kurbin. Ngjarja ka ndodhur në superstradën e Mamurrasit, ku dy person
Dy persona grabisin një pikë këmbimi në Kamzë Mesditën e sotme, dy persona kanë grabitur në një pikë këmbimi në Kamzë. Nga të dhënat paraprake, Portali Albeu njofton
Arrestohen pesë persona, tentuan të grabisin një banesë në Bulqizë Pesë persona kanë rënë në prangat e policisë gjatë orëve të mëngjesit të sotëm në Bulqizë. Ngjarja ka ndodhur rreth orës