999 rezultate për

grabisin

3 maska grabisin një familje të moshuar në Paskuqan Policia ka bërë me dije që një grabitje ka ndodhur në Paskuqan ku persona të maskuar dhe të atmatosur kanë grabitur me a
Grabisin dhe terrorizojnë Figon, ja shuma që i vodhën Ish-lojtari i Real Madridit, Luis Figon ka rënë preh e grabitësve të cilët të maskuar dhe nën kërcënimin e armëve kanë h
Dule: Rama me klikën e tij po grabisin Himarën! (VIDEO) Vangjel Duke ka zgjedhur që të flasë sot në Kuvend për Himarën. Kreu i PBDNJ-së tha se Himara mbetet nën kërcënimin e fa
Maskat grabisin pikën e karburantit në Qafë-Kashar, hajdutët ikin drejt Durrësit Dy persona të maskuar dhe njëkohësisht të armatosur kanë arritur që të grabisin që në orët e para të ditës kasafortën e
Rikthehen maskat, i grabisin biznesmenit 10 milionë lekë dhe 60 mijë paund Rikthehen sërish maskat dhe këtë herë pre e tyre ka rënë një tregtar në qytetin e Korçës. Banesa e tij është grabitur gj
Grabisin 47 mijë euro në Ferizaj Dyshohet se katër persona kanë vjedhur 47.000 euro dhe 280 franga zvicerane në shtëpinë e një shtetasi nga Ferizaj.
LAJM I FUNDIT/ Maskat grabisin një pikë karburanti në Krujë Një pikë karburanti në Krujë është grabitur nga dy persona të maskuar. Personat e armatosur mësohet se i kanë marrë
Presidenti serb: Shqiptarët po grabisin "Trepçën" e "Telekomin" Presidenti i Serbisë Tomislav Nikoliç, ka thënë se shqiptarët po grabisin "Trepçën" dhe "Telekomin". "Ajo çfarë janë
Tentojnë të grabisin furgonin e qumështit, vritet një person në Lezhë Në Torovicë të Lezhës, mëngjesin e ditës së sotme një person raportohet se ka humbur jetën, pasi persona ende të paident
Maskat grabisin lekët në një karburant në Rinas Gjatë mesnatës është sinjalizuar për një grabitje me armë në rrugën Rinas-Fushë Krujë, ku dy persona me armë dhe të mask
Terroristët grabisin bankën në Greqi Katër persona të armatosur kanë hyrë në një filial të Bankës së Pireut (të nivelit të dytë), pranë zyrave qendrore të po
Vidhet banka në bllok, grabisin 210 milonë lekë të vjetra Një grabitje ka ndodhur mbrëmë vonë, ku persona të pidentifikuar, kanë tentuar të vjedhin një bankë në rrugën "Ismail Qm
Tentojnë t'u grabisin në rrugë, ja si mund të mbroheni (VIDEO) Vjedhjet janë një fenomen jo i rrallë në të gjithë botën. Tabloidi britanik "Daily Mail" ka propozuar disa mënyra se si
Tentojnë të grabisin pompën, përfundojnë në dyluftim me armë Tre persona të armatosur janë plagosur teksa po tentonin të vidhnin një pompë. Ngjarja ka ndodhur mesditën e sotme, në f
Maskat grabisin bankën në Vlorë Një vjedhje e përsëritur në një bankë në Vlorë ka ndodhur mesditën e sotme, ndërsa maskat kanë marrë thasët me para dhe
E tmerrshme/ I grabisin makinën me foshnjën brenda Një burrë teksa është përpjekur për të vjedhur një makinë, ka marrë me vete dhe një bebe, e cila qëndronte sedijen e pa
Tentuan ti grabisin biznesmenit 10 milionë lekë, pranga dy personave Ofecerët e Komisariatit nr.6 kanë vendosur në pranga dy shtetas të akuzuar për "vjedhje me dhunë e kryer në bashkëpunim"
Tentuan t’i grabisin paratë një personi, në pranga dy të rinj Në kuadër të operacionit "Skafandra", specialistët e komisariatit e Policisë Nr. 6, ndaluan dy shtetas akuzuar për "Vje
Nainggolan darkon me gruan, hajdutët i grabisin shtëpinë Radja Nainggolan mbrëmë ka kaluar një natë të tmerrshme. Në një kohë kur mesfushori i Romës ishte për një darkë së bashk
Maskat grabisin punonjësin e karburantit Në kërcënimin e thikës, maskat kanë grabitur gjatë mbrëmjes punonjësin e një karburanti në Shijak. Grabitja me dhunë ka