999 rezultate për

grabisin

Persona të armatosur grabisin kazinonë në Korçë Një kazino në qytetin e Korçës është grabitur me armë. Mësohet se ngjarja ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotë
Grabitje në Tiranë, 3 “maskat” lidhin rojen dhe grabisin karburantin Një tjëtër grabitje karburanti ka ndodhur ditën e sotme në Tiranë. Burime zyrtare nga policia bëjnë me dije se 3 persona
Maskat tentojnë të grabisin një dyqan celularësh në Shkodër Persona të maskuar dhe të armatosur kanë tentuar të grabisin një dyqan celularësh. Ngjarja ka ndodhur në qytetin e Shkod
Maskat grabisin karburantin me shkop bejsbolli në Durrës Një grabitje ka ndodhur ditën e sotme në orët e para të mëngjesit në Durrës. Policia bën me dije se ngjarja ka ndodh
Persona të armatosur grabisin një pikë karburanti në në Haraçinë të Shkupit Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e djeshme në Haraçinë të Shkupit rreth orës 17.50, në një pikë karburanti ku disa
Grabitje si në filma, 4 “skifterë” shqiptarë grabisin vilën e bosit italian Vazhdojnë bëmat e shqiptarëve në vendin fqinj në Itali që jo më kot quhen edhe “skiftera”. Një grabitje si në filma
4 “policë” dhunojnë dhe grabisin familjen në Elbasan Një grabitje me armë është regjistruar rreth orës 21:30 të së premtes në fshatin Qyrkan të Njësisë Administrative Mollas
“Rama, dorëhiqu se bandat do të grabisin dhe ty” Gazetari dhe analisti, Artur Zheji, në një shkrim të tijin në faqen 360 gradë.al shkruan se Rama e ka humbur tashmë kont
Maskat grabisin me armë një supermarket në Tiranë Një grabitje me armë ka ndodhur pasditen e sotme në rrugën 5 Maji në Tiranë. Mësohet se dy persona të maskuar dhe të arm
SKEMA E PLOTË/ Ja si arritën të grabisin thasët me para në Rinas Janë zbardhur detaje të reja nga grabitja e dy blindave të një banke të nivelit të dytë në rrugën Qafë Kashari - Rinas.
Dhunojnë dhe i grabisin shokut tarifën e shkollës, policia arreston tre grabitesit Policia e Tiranës ka vënë në pranga 3 autorët e vjedhjes me dhunë të një 17 vjeçari në Tiranë. Mësohet se ngjarja ka
E goditën me thika dhe grushte, 3 adoleshentë i grabisin portofolin plot me euro të riut në Tiranë Tre 17-vjeçarë i grabitën bashkëmoshatarit të tij portofolin me 1 250 euro dhe 2 000 lekë, ndërkohë që policia bëri të m
Hajdutët me armë i grabisin ndër sy makinën tenorit të njohur në Tiranë Tenori i njohur Ylber Gjini u bë pre e një grabitjeje të pazakontë mëngjesin e sotëm ku tre hajdutë i rrëmbyen atij maki
Grabisin me armë karburantin në Ibë, në kërkim dy autorët Mëngjesin e kësaj të shtunë persona ende të paidentifikuar nga policia kanë grabitur një pikë karburnati. Burime zyrt
Si nëpër filma / Grabisin diamantë me vlerë 75 milionë euro, 7 të arrestuar në Holandë Policia holandeze ka arrestuar shtatë persona, përkatësisht 5 burra dhe 2 gra, pasi dyshohen se kanë vjedhur diamantë me
Arrestohen 3 persona, mashtrojnë dhe i grabisin 40 milione Lekë 28-vjeçares në Tiranë Policia e Tiranës ka bërë me dije se ka arrestuar dy persona të cilët akuzohen se kanë mashtruar një 28-vjeçare duke i
3 maska grabisin vilën në Lundër, vjedhin para dhe bizhuteri Është grabitur një banesë në Lundër gjatë ditës së sotme ku mësohet se 3 persona të paidentifikuar dhe të maskuar kanë b
Vjedhje spektakolare në Paris, grabisin kasafortën 500 kg me diamante Një vjedhje spektakolare është regjistruar në një argjendari në Paris, pasi persona ende të panjohur nga autoritetet kan
Maskat grabisin me armë e thikë një kazino në Tiranë, ja shuma e vjedhur Në orët e para të mëngjesit të sotëm është grabitur një kazino në Tiranë. Nga hetimet e para bëhet e ditur se kanë qenë
Rikthehen maskat në Tiranë. Dy persona të armatosur grabisin një bankë Rikthehen sërish maskat në Tiranë. Një bankë ka rënë pre e grabitjes nga dy persona ende të pa identifikuar nga uniforma