999 rezultate për

grabisin

Ndodh çudia në Vlorë, 11 vjeçarët grabisin banesën 3 11 vjecarë dhe një 14 vjecar kanë grabitur ditën e sotme një banesë në Vlorë, pronarët e së cilës nuk ndodheshin aty p
Thriller në Tiranë: Vajzës i grabisin celularin, 6 djem ndjekin hajdutin dhe gjithçka mbyllet me një fund të lumtur Shumëkujt i ka ardhur në majë të hundës Shqipëria dhe është në pritje të mundësisë së parë për t'u arratisur prej këtëj.
Me maska e armë në duar, shqiptarët grabisin shtëpinë e Lefteris Pantazis Shqiptarët kanë grabitur shtëpinë e këngëtarit të njohur grek Lefteris Pantazis. Mediat greke shkruajnë se dy grabit
Grabisin të moshuarin grek, 80-vjeçari merr armën dhe qëllon shqiptarët Dy shqiptarë kanë tentuar për të grabitur një të moshuar në një zonë në Greqi. Ngjarja ka ndodhur në Athinë ku 88-vj
Maskat terrorizojnë kambistin, i grabisin paratë në banesë Maskat këtë herë kanë terrorizuar qytetin e Peqinit. Ata kanë grabitur një qtytetar me incialet B.T i cili punonte si
Maskat grabisin me armë farmacinë në Tetovë, ja sa para morën Një person i maskuar dhe me revole në dorë dje kreu vjedhje në një farmaci në Tetovë, nga ku u morën 100 mijë denarë.
Maskat grabisin shtëpinë e të moshuarve, thyejnë derën dhe marrin paratë NJë familje ka rënë pre e grabitjes këtë të hënë. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Biranj të Korçës, ku persona ende të
Maskat tentojnë të grabisin bankën në Librazhd Një tentative grabitje banke ka ndodhur gjatë natës. Ngjarja ka ndodhur në Librazhd në një bankë të nivelit të dytë.
Maskat bëjnë terror në Korçë, grabisin me armë dhe dhunë makinën Disa persona të maskuar kanë grabitur me armë një makinë në periferi të qytetit të Korçës. Autorët dhunuan dy pasagj
3 të rinj kërcënojnë në kaçavida dhe grabisin malajzianin mes Tiranës Policia ka vënë në pranga tre të rinj pasi akuzohen për grabitje. Burime zyrtare nga policia bëjnë me dije se të arre
Maskat grabisin banesën në Lezhë, dhunojnë kryefamiljarin Persona të maskuar dhe nën kërcënimin e armëve kanë grabitur një banesë në Lezhë mbrëmjen e kësaj të mërkure. Ngjarja ka
Shkojnë për kontroll droge, policët grabisin magazinën omorr Demiraj, një qytetar nga Vlora, tregon historinë e tij të pazakontë në emisionin “Stop”. Një mbrëmje policia e Vlo
Maskat grabisin banesën në Fushë Krujë, marrin para dhe një makinë Gjatë mbrëmjes së djeshme një banesë është grabitur me armë në Fushë Krujë. Personat e armatosur kanë hyrë në banesen
Gruas i ndodh gjëma në Fier, e grabisin sapo del nga exchange Pasditen e sotme në qytetin e Fierit një grua ka rënë pre e grabitjes. Rreth orës 18:35, në lagjen “Apollonia”, Fier,
Terror në Tiranë, persona të armatosur grabisin bankën në mes të ditës Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në Tiranë ku një person i maskuar ka grabitur një shumë parash nga spo
Lidhin pronarin, maskat grabisin me dhunë vilën 3-katëshe në Ksamil Një grabitje ka ndodhur mbrëmjen e kaluar në Ksamil. Burimë zyrtare nga policia bëjnë me dije se ngjarja ka ndodhur
Maskat bëjnë namin në Fier, grabisin Exchangen Fieri është goditur këtë herë nga maskat. Një pikë këmbimi valutor në qytetin e Fierit ka rënë pre e një grabitjeje.
Tmerr në Korçë, maskat grabisin me dhunë Benz-in Korca është tronditur sot nga një ngjarje e rëndë, pasi dy persona të maskuar kanë grabitur një automjet. Ngjarja nd
Maskat i zënë pritë të riut, i grabisin me dhunë xhiron e lokalit Një i ri vetëm 20 vjeç ka denoncuar në polici seështë rrahur barbarisht dhe më pas grabitur nga dy persona të maskuar.
Aksion si në filma, laçjanët grabisin bankën kur po numëroheshin paratë Ka qenë një skenar i denjë për filma ai i grabitjes së filialit të Bankës Kombëtare Tregtare në Laç. Policia bën me