999 rezultate për

grabisin

"Banda e lopëve" në Tiranë grabisin fermerët, asnjë nuk është kapur Fshati Bërzhitë, vetëm pak kilometra larg kryeqytetit, prej disa kohësh po “plaçkitet ” nga një bandë e vjedhjes së lopë
Maskat grabisin argjendarinë në Lushnje Një argjendari në qytetin e Lushnjes është vjedhur gjatë orëve të natës nga persona të paidentifikuar. Autorët kishi
Maskat grabisin biznesmenin në Durrës e i rrëmbejnë fëmijën Persona të paidentifikuar dhe me maska në kokë kanë grabitur një biznesmen në Shkozet të Durrësit, ndërsa nga të dhënat
Hajdutët grabisin shtëpinë e yllit të PSG Hajdutët kanë vjedhur shtëpinë e kapitenit të Paris Saint-Germain, Thiago Silva. Kriminelët kanë hyrë në shtëpinë e b
Persona të maskuar dhe të armatosur grabisin tregtarin Persona të armatosur kanë grabitu mëngjesine sotëm një tregtar. Ngjarja ka ndodhur në Tiranë, rreth orës 6 të mëngje
Rikthehen maskat, i vënë armën në kokë rojës e grabisin karburantin Mengjesin e ditës së sotme ka ndodhru një grabitje me armë në qytetin e Vlorës. Sipas të dhënave zyrtare, ngjarja ka
Tronditet futbolli italian, lojtarin e Napolit e grabisin me armë pas fitores Mbrëmjen e djeshme Napoli ka marrë një fitore të bujshme kundër Liverpool. Fitorja për napoletanët erdhi në minutën
"Skifterët" tentojnë ti grabisin shtëpinë, por e pësojnë keq nga gjyqtari Italian Dy shtetas shqiptarë janë arrestuar nga karabinierët italian, pasi kishin tentuar të grabisnin shtëpinë e një gjyqtari
Shokohet këngëtarja, i grabisin për të dytën herë vilën luksoze Për herë të dytë brenda pak muajsh është grabitur shtëpia e këngëtares Rihanna. Grabitja në bllokun e 7800 të Hillsid
Ndodh në Angli, e rrahin dhe e grabisin në mes të rrugës (VIDEO) Një grabitje me dhunë është filmuar në Derbyshire, të Anglisë, teksa policia kërkon ndihmën e publikut për të identifiku
Dalin pamjet, si dy shtetasit nga Kurbini grabisin karburantin (VIDEO) Policia ka vënë në pranga dy shtetas, Flakon Tafa 24 vjeç dhe Fatjon Tafën, 27 vjeç, të akuzuar për mkë grabitje në Kurb
Minjtë “grabisin” mijëra dollarë (VIDEO) Brejtësit e tërbuar kanë bastisur bankomatin e një banke në Indi, duke ngrënë mijëra dollarë kartëmonedha. Paratë e m
Me Mercedes dhe maska, 5 laçianë tentojnë të grabisin dyqanin në mes të natës (VIDEO) Këto janë pamjet kur pesë persona të maskuar tentojnë të grabisin një dyqan. Ngjarja ka ndodhur në qytetin e Laçit më
"Skifterat" shqiptarë grabisin shtëpinë e yllit të Barcelonës Policia në Barcelonë ka arrestuar 10 shtetas. Ata akuzohen se kanë kryer 30 grabitje të ndërtesave në Barcelonë dhe n
Doli për të parë finalen e Championsit, ish-deputetit shqiptar i grabisin 100 mijë euro Në Prizren ka ndodhur një vjedhje prej 100 mijë eurosh në një banesë të një ish-deputeti. Më vonë është bërë me dije
3 persona grabisin supermarketin në Tiranë Një grabitje ka ndodhur pak momente më parë në Tiranë. Ngjarja ka ndodhur tek Komuna e Parisit në Kryeqytet. Nga
Rihannës i grabisin shtëpinë superluksoze Rihanna është grabitur mbrëmjen e djeshme dhe është futur zyrtarisht në listën e famshme. Shtëpia e saj në Los Angele
Trashëgimtarja e njohur pre e hakerave, i grabisin mijëra euro Paris Hilton është një nga trashëgimtaret më të njohura në botë, por këtë herë ka rënë pre e hakerave të cilët i kanë vj
Maskat tentojnë të grabisin biznesin në Berat, dy prej tyre vajza Një biznes është tentuar të grabitur mbrëmjen e djeshme në Berat. Katër hajdutë kanë tentuar të futen brenda biznesit
Vihen ditën e vidhen natën, pukjanët grabisin katër herë transformatorët Personat e papërgjegjshem vijojnë të dëmtojnë qëllimisht linjat e OSHEE ne Puke, duke vjedhur transformatoret e kabinave