999 rezultate për

grabisin

Aksion si nëpër filma, babë e bir futen me makinë dhe grabisin argjendarinë (VIDEO) Një baba dhe djali që organizuan një sulm në një dyqan argjendarie duke përdorur kamxhikë, sëpata, granata dhe makete ja
Maskat dhunojnë të moshuarin, i grabisin gjithçka kishte Gjatë mbrëmjes së djeshme, maskat kanë dhunuar dhe grabitur një të moshuar në Memaliaj. Grabitësit kanë hyrë me dhunë
Dy persona tentojnë ti grabisin makinën drejtorit të Tatim-Taksave Një ngjarje e paprecedentëë ka ndodhur në Gjirokastër. Drejtorit të Tatim-Taksave vendore në Bashkinë e Gjirokastrës
Reperes së famshme i hyjnë në shtëpi, i grabisin bizhutë me çmime marramendëse (FOTO LAJM) Revista “People” ka zbuluar se shtëpia e reperes australiane Iggy Azela dhe partnerit të saj, Playboi Carti, është plaçk
Maskat grabisin shtëpinë e biznesmenit në Sarandë Gjatë mbrëmjes së djeshme, është grabitur shtëpia e një biznesmeni në Sarandë. Mësohet se shtëpia është në pronësi të
Biznesmenit në Elbasan i grabisin 20 milion lekë në banesë Një banesë është vjedhur pasditen e të dielës në qytetin e Elbasanit. Mësohet se bëhet fjalë për shtëpinë e biznesmen
Maskat dhunojnë çiftin e të moshuarve në Korçë, i lidhin pas krevati dhe i grabisin Dy persona me masaka kanë dhunuar dhe grabitur një çift të moshuarish në Korçë. Ngjarja ka ndodhur gjatë mbrëmjes së
Panik për yllin e Realit, i grabisin shtëpinë gjatë kohës që luante në derbi Reali i Madridit, me barazimin që mori në “Wanda Metropolitano” në derbin me Atleticos. U ngjit në krye të La Ligas, por
Tentuan të grabisin Ozil dhe Kolasinac, arrestohen 2 persona (VIDEO) 2 persona janë arrestuar për sulmin ndaj Ozil dhe Kolasinac. Dy futbollistët u konfrontuan nga dy të persona të armat
Maskat kërcënojnë me armë çiftin, i dhunojnë dhe grabisin makinën Një grabitje me armë mësohet se ka ndodhur në orët e vona të mbrëmjes së djeshme në hyrje të autostradës Tiranë-Durrës.
Bashkëshortit të Jennifer Lopezit i grabisin makinën (FOTO LAJM) Alex Rodriguez shkoi për të ndjekur ndeshjen e bejsbollit, kur u kthye gjeti veturën bosh. Bashkëshorti i Jennifer Lo
Gjiri i Lalzit: Hajdutët grabisin kasafortën e marketit dhe Range Roverin Kasaforta e një marketi është grabitur në orët e para të mëngjesit të sotëm (23 korrik 2019) në Gjirin e Lalzit. Pol
Himarë, maskat dhunojnë dhe grabisin çiftin e moshuar Një grabitje ka ndodhur mesnatën e kaluar në Himarë. Persona të paidentifikuar kanë hyrë në banesën e dy të moshuarve dh
Elbasan, maskat grabisin marketin Dy persona të maskuar grabitën një market në Elbasan në mesnatë, rreth orës 1:00. Grabitësit morën më shumë se 200 m
Kryemadhi: Oligarkët po grabisin shqiptarët Kryetarja e LSI, Monika kryemadhi, ka folur ndër të tjera dje në Konventën Kombëtare për ligjin e ri që parashikon "tjet
Rrëmbejnë dhe grabisin italianin, arrestohet 20-vjeçari shqiptar Një 20- vjeçar shqiptar është arrestuar dhe bashkatdhetari i tij, 17 vjeç është proceduar penalisht nga autoritetet ital
Terror te 'Astiri', kambistit i grabisin 20 mijë euro në garazh (VIDEO) Pronari i një pike exhange është grabitur para tre ditësh teksa po dilte nga një garazh pranë shtëpisë së tij nga një pe
"Dy drejtorët e Edi Ramës grabisin shtëpinë e yllit të Real Madridit" Ish-kryeministri Sali Berisha ka bërë një denoncim të bujshëm ditën e sotme ku ka thënë se dy drejtorë të emëruar nga qe
Maskat grabisin biznesmenin në Elbasan, i marrin miliona lekë Një banesë në Elbasan ka rënë pre e grabitësve. Ngjarja ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm në fshatin Mengë
Djalin e Pirro Çakos tentojnë ta grabisin 5 minuta larg shtëpisë (FOTO LAJM) Djali i kantautorit Pirro Çako, Anthony është shumë i ndjekur në rrjete sociale. Por ditën e sotme ai është sulmuar n