999 rezultate për

gostivarit

Halil Snopçe, kandidati më i përfolur i LR PDSH-së në komunën e Gostivarit Gara në komunën e Gostivarit pritet poashtu të jetë mjaft e nxehtë për shkak të taboreve të ndryshme nga partitë shqipta
Zjarr masiv në fshatin Debresh të Gostivarit (VIDEO) Në fshatin Debresh të Gostivarit ka rënë zjarr masiv i cili po përhapet me shpejtësi. Ndërkohë banorët dhe njësitë sp
AUV: Është konfirmuar prania e Etheve hemorragjike të Krimesë-Kongos Rezultatet nga analizat e kampioneve të marra në delet në bulmetoren e fshatit Simnicë të Gostivarit, të kryera nga ana
Në Gostivar fillon procesi i dezinsektimit Vetëqeverisja lokale e Gostivarit paralajmëroi se në fund të javës do të bëhet dezinstektim i më shumë vendeve dhe apelo
Si duket fshati i “infektuar” i Gostivarit ku vdiqën dy persona Pavarësisht se ishte paralajmëruar që më së voni deri sot do të dihet se si ka ndodhur infektimi masiv i banorëve të fsh
VMRO-DPMNE: Taravari përgjegjës për vdekjen dy personava nga Simnica e Gostivarit VMRO përmes një njoftimi kërkon që ministri i Shëndetësisë, Arben Taravari, të mbajë përgjegjësi dhe të jep dorëheqje pë
Shkak i infeksionit në Simnicë mund të jetë deponia “Rusino”? Në fshatin Simnicë të Gostivarit u përcollën sot për në banesën e fundit 24 vjeçari M.M i cili vdiq si pasojë e infeksio
Ethet hemorragjike "Hantaan" mbytën babë e bir, zbulohet infektimi që u përhap në Simnicë të Gostivarit Instituti i shëndetit publik në bashkëpunim me Komisionin e sëmundjeve ngjitëse në kuadër të Ministrisë e Shëndetësisë,
S'ka ndalesë për qarkullim në Simnicë, banorët frikësohen nga epidemitë Nuk ka ndalesë për lëvizje e as masa të përkujdesit drejt fshatit Simnicë të Gostivarit, nga i cili ndërruan jetë dy per
Tragjedia në Gostivar, djali dhe babai vdiqën nga pickimi i rriqrave (VIDEO) Një tragjedi e rëndë familjare ka ndodhur në një familje shqiptare në fshatin Simnicë të Gostivarit. Të hënën, ndërroi j
Komuna e Gostivarit bëhet me sistem të ri për qeverisje elektronike Të hënën nga ora 11:00 në sallën e madhe të Këshillit të Komunës së Gostivarit, do të promovohet sistemi i “eRegulation”
Kryetari i Komunës së Gostivarit, Nevzat Bejta vizitoi Muftininë e qytetit Me rastin e festës së Fitër Bajramit, Kryetari i Komunës së Gostivarit, Nevzat Bejta i shoqëruar nga Shefi i kabinetit,
Komuna e Gostivarit zyrtarisht binjakëzohet me komunën turke Ejup Përmes një ceremonie solemne të mbajtur në sallën e Këshillit Komunal të Gostivarit, u zyrtarizua akti i binjakëzimit të
Komuna e Gostivarit zyrtarisht binjakëzohet me komunën turke Ejup Përmes një ceremonie solemne të mbajtur në sallën e Këshillit Komunal të Gostivarit, u zyrtarizua akti i binjakëzimit të
Ther me thikë vëllain, policia e Gostivarit arreston autorin Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në fshatin Çegran të Gostivarit, pasi sherri mes dy vëllezërve ka degjeneruar në plagosje
Bejta: Bashkëjetesa etnike ka qenë dhe është pasuria e Gostivarit Kryetari i Komunës së Gostivarit, Nevzat Bejta, sot ka pritur në takim një delegacion të misionit të OSBE-së në Shkup, t
Bejta-Besës: Jam me popullin shqiptar Lëvizja Besa i ka drejtuar një pyetje kreut të Komunës së Gostivarit, Nevzat Bejtës, nëse është me VMRO-në apo me LSDM-n
Aksioni "anti-prostitucion", policia arreston tre "balerina" nga Shqipëria në lokalet e natës së Gostivarit Qytetet shqiptare në Maqedoni vazhdojnë të jenë të preferuara nga shumë vajza nga Shqipëria për të punuar në lokalet e n
Zyrtare/ Nevzat Bejta sërish kandidat për kryetar të komunës së Gostivarit Dega e Bashkimit Demokratik për Integrim në Gostivar ka filluar përgatitjet për zgjedhjet e ardhshme lokale. Unanimis
Bejta: VMRO na bën presione me inspektorë nëpër zyrat e komunës Policia financiare ka trokitur sot në dyert e kryetarit të Gostivarit, Nevzat Bejta. TV21 mëson se të paktën tre poli