999 rezultate për

gostivarit

Bejta mesazh Taravarit: Mos u merr me mua, puno për Gostivarin Në emisionin Click Plus ku i ftuar ishte kryetari i Komunës së Gostivarit Arben Taravari, ndërsa në lidhje të drejtpërdr
BDI: Taravari ka hequr nga puna 41 mësues Mësuesit e larguar nga puna përmes një konference për shtyp të mbajtur para objektit të Komunës së Gostivarit kane shpre
Komuna e Gostivarit ende pa buxhet Komuna e Gostivarit nuk e ka miratuar ende buxhetin për vitin 2018, edhe pse tashmë jemi në gjysmë të janarit. Buxhet
A do të gazifikohet Tetova e Gostivari në 2019? Banorët e Tetovës, Gostivarit e Manastirit duhet që brenda dy vitesh të kenë gaz natyror, por vetëm nëse qeverisja lokal
Dyshohej se ishin prostituta, arrestohen 3 shqiptare në Maqedoni 3 vajza shqiptare dhe një serbe janë ndaluar nga Policia në Tetovë dhe Gostivar. Ato u ndaluan pasi dyshohet se usht
Taravari fillon fushatën "E vërteta për BDI-në" Kryetari i komunës së Gostivarit, Arben Taravari, ashtu siç paralajmëroi paraprakisht, ka filluar sot fushatën e quajtur
Sela: Koncepti i kryeministrit Zaev "Një shoqëri për të gjithë" gënjeshtër e madhe Lideri i Aleancës për Shqiptarët, Ziadin Sela vlerëson se koncepti që promovon kryeministri Zoran Zaev “një shoqëri për
Sela kritikon politikat e Zaevit Kreu i Aleancës për Shqiptarët, Ziadin Sela sot ka adresuar kritika të ashpra ndaj politikave të kryeministrit Zoran Zae
Sela viziton sot Taravarin në Komunën e Gostivarit Sot në ora 12:45 kryetari i komunës së Gostivarit, Arben Taravari do ta mirëpresë në kabinetin e tij, kryetarin e Aleanc
Dhëndri i Taravarit e ka rrogën sa pesë punëtorë të NPK-së Dega e BDI-së në Gostivar i ka bërë apel Arben Taravarit që të mos merret me fjalime demagogjike por të fillojë punën.
Dy automjete të djegura në lagjen e Gostivarit "Pitarnica" Dy automjete, të parkuara në një rrugë të Gostivarit janë djegur, ndërsa me intervenimin e zjarrfikësve janë penguar një
Gjykatësit zihen me grushta në Gjykatën e Gostivarit Dy gjykatës nga Gjykata e Apelit në Gostivar janë zënë me grushta. Bëhet fjalë për gjykatës shqiptarë të cilët të mër
Arrestohen 13 këngëtare dhe valltare në Çegran të Gostivarit Policia e Gostivarit në një lokal në fshatin Çegran ka arrestuar gra të cilat ilegalisht kanë punuar si këngëtare dhe va
Komuna e Gostivarit: Kryetari i këshillit nuk vjen as në seancat që vetë i konvokon Këshilltarët në Këshillin e Komunës së Gostivarit, organizuan sot konferencë për shtyp ku në emër të grupeve të këshillt
Gostivari mund të shkoj në zgjedhje për këshillin komunal Komuna e Gostivarit e cila drejtohet nga sekratari i përgjithëshëm i Aleancës për shqiptarët (ASH), Arben Taravari, por
Gostivari nesër pa ujë të pijshëm Ndërmarrja Publike e Gostivarit "Komunalec" paralajmëron se nesër do të ketë ndërprerje në furnizimin me ujëtë pijshëm p
Kryetari Taravari pret ambasadoren e Turqisë në Shkup Kryetari i komunës së Gostivarit, Arben Taravari, priti dje në kabinetin e tij ambasadoren e Republikës së Turqisë në Sh
Delegacioni turk i gatshëm të investojë në Gostivar Një delegacion nga Republika e Turqisë, i përbërë prej profesorësh të Universitetit “Sylejman Demirel” në qytetin Ispart
Taravari: Vendimi do të ankimohet në instanca më të larta Kryetari i Komunës së Gostivarit, Arben Taravari pas mbledhjes së Këshillit të Komunës së Gostivarit, është prononcuar p
Nasir Musliu rikonfirmohet për Kryesues të Këshillit të Komunës së Gostivarit Nasir Musliu është rikonfirmuar në postin e Kryesuesit të Këshillit të Komunës së Gostivarit. Kështu kanë vendosur s