999 rezultate për

gostivar

Konfirmohet lajmi, BDI dhe TDP vazhdojnë koalicionin në Gostivar Partia Demokratike Turke – TDP e cila aktualisht është në koalicion me BDI-në në Pushtetin Lokal në Gostivar, do të vazh
Taravari i përgjigjet Zaevit për përkrahjen për Bejtën Kandidati i Aleancës për Shqiptarët në Gostivar, Arben Taravari i është përgjigjur kryeministrit Zoran Zaev, pas përkrah
Zaev: Nevzat Bejta ka vizion për Gostivarin dhe ne përkrahim atë “Koncepti i vetëm që ka të ardhme në Maqedoni është bashkë, të bashkuar dhe të shoqëruar. Vetëm kështu mundet Gostivari
Forumi Rinor: Më 29 Tetor vulosim fitoren e Bejtës në Gostivar Mbrëmë në selinë e Bashkimit Demokratik për Integrim në Gostivar, Forumi Rinor -FRBDI mbajti mbledhjen e radhës ku i pra
Kombinimi që do të nxirrte fitues Selën në Strugë dhe Bejtën në Gostivar BDI dhe Aleanca për Shqiptarët janë në përballë njera-tjetrës në komunat e Gostivarit dhe Strugës ku duhet të garojnë ed
E pabesueshme ajo që po ndodh në Gostivar, shikoni sa pranë janë BDI dhe ASH Duket e pabesueshme ajo që po ndodh në Gostivar. Nevzat Bejta i BDI-së dhe Arben Taravari i ASH-së janë shumë pranë njer
Mbështetësit e Taravarit në Gostivar brohorasin “fitore” (VIDEO) Edhe pse nuk janë publikuar ende rezultatet zyrtare në Komunën e Gostivarit nga Komisioni Shtetëror Zgjedhor, edhe qytet
BDI po kryeson në Gostivar Vazhdon procesi i numërimit në Komunën e Gostivarit. Burime të albeu.com bëjnë me dije se deri më tani në këtë komunë
Ja sa votues kanë votuar në Gostivar deri më tani Sipas të dhënave të KKZ-së në komunën e Gostivarit, të drejtën e votës deri në orën 17:00 e kanë ushtruar 29.531 votues
Bejta: Ftoj të gjithë qytetarët e Gostivarit që të votojnë (VIDEO) Nevzat Bejta kandidati për kreun e komunës së Gostivarit nga rradhët e BDI-së sot ka votuar dhe u ka bërë thirrje të gji
Bejta kërkoi përkrahjen e gostivarasve që ta bëjë Gostivarin qytet të së nesërmes Kandidati për kryetar të komunës së Gostivarit nga radhët e Bashkimit Demokratik për Integrim, Nevzat Bejta, sonte në sh
Bejta premton ta bëjë Gostivarin qytetin më të pastër në Maqedoni Gjelbërim, kujdes për të moshuarit, konkretisht Qendër për të moshuar, ujë për gjithë Gostivarin, si dhe menaxhim me dep
Taravari: Bejtja ka dështuar në mandatin e tij Gostivari ka nevojë për ndryshime. Nëse jam një votë para Asafit shpresoj se do të marr përkrahjen e tij, por edhe nëse
Ngjarja me tre të plagosur në Gostivar, policia nuk jep detaje për motivet Një sherr mes nxënësve në Gostivar ka përfunduar me tre persona të lënduar si pasojë e therjes me thikë. Dy prej tyre ja
Incident në Gostivar, tre nxënës theren me thika (VIDEO) "Një sherr mes nxënësve në Gostivar ka përfunduar me tre persona të lënduar si pasojë e therjes me thikë. Dy prej tyre j
Konflikt me thika mes disa nxënësve në Gostivar Ditën e sotme në rrugën Zhivko Brajkovski, afër shkollës së mesme ekonomike 10-12 nxënës shqiptar nga fshati Çegran, tek
Bejta synon që Gostivari të jetë destinacion kombëtar Kryetari i Komunës së Gostivarit, njëkohësisht kandidat, z. Nevzat Bejta, tha se synon që Gostivari të jetë destinacion
Habit kandidati për kryetar komune: Gostivari ka qentë më të bukur në Europë (VIDEO) Në debatin me Jeta Xharrën mes kandidatëve për kryetar Komune të Gostivarit, gazetarja pati një pyetje edhe për problemi
Bejta siguron realizimin e 200 projekteve për Gostivarin "200 projekte gjatë mandatit të ardhshëm do të realizohen në Gostivar dhe fshatrat e saj", u shpreh kryetari aktual i Go
Iseini: Do kujdesemi për Gostivarin si sytë e ballit Koalicioni Aleanca për Shqiptarët (RDK dhe UNITETI) në axhendën e takimeve elektorale këtë herë ishin në fshatin Debresh