999 rezultate për

gostivar

Ish kryetarët e komunës së Gostivarit urojnë Taravarin Ish kryetarët e komunës së Gostivarit Rufi Osmani, Enver Zenku dhe Xhemail Muharemi, si dhe ish kryetari i Këshillit të
Takimi Zaev- Sela mbahet sot në Gostivar Burimet zyrtare nga Aleanca për Shqiptarët dhe nga Lidhja Social Demokrate e Maqedonisë, kanë bërë të ditur se takimi me
Bejta sulmon Taravarin për borxhin: Mosaftësinë e tij e mbulon me akuza të pabaza Kryetari i ri i Komunës së Gostivarit, Arben Taravari akuzoi dje se ish kryetari i Komunës së Gostivarit, Nevzat Bejta,
Taravari: Komuna e Gostivarit nuk ka buxhet as për rroga Kryetari i komunës së Gostivarit, Arben Taravari ditën e parë si kryetar i Komunës shprehet se komuna nuk ka buxhet as p
Nesër zyrtarisht kryetar i Gostivarit, Taravari: Krenar për çdo gostivaras Kryetari i ri i Komunës së Gostivarit nga nesër edhe zyrtarisht do të fillon me punën si i pari i Gostivarit. Ai kët
Taravari në ditën e parë si kryetar i Gostivarit (FOTO) Kryetari i sapozgjedhur i Gostivarit me bashkëpuntorët e tij para pak çastesh ka shkuar në ambjentet e Komunës së Gostiv
Dita e parë si kryetar i Gostivarit, Taravari: Urime të gjithëve, fituesit jeni ju! Kandidati për kryetar të Gostivarit, Arben Taravari nga Aleanca për Shqiptarët ka shpallur fitoren ndaj Nevzat Bejtës të
Fitoi Gostivarin, sa vota mori Arben Taravari kundrejt Nevzat Bejtës Arben Taravari nga Aleanca për Shqiptarët ka fituar në garën për Gostivarin kundrejt Nevzat bejtes me një diferencë prej
Gara në Gostivar, ja nga sa vota kanë marrë Taravari dhe Bejta Vijon numërimi i votave në Gostivar ku kandidati i ASH-së, Arben Taravari vazhdon të kryesojë ndaj Nevzat Bejtës së BDI-
Taravari shpall fitoren: Gostivari u çlirua nga diktatori Bejta! Kandidati për kryetar të Gostivarit, Arben Taravari nga Aleanca për Shqiptarët ka shpallur fitoren ndaj Nevzat Bejtës të
Taravari vazhdon të kryesojë bindshëm në Gostivar Arben Taravari i Aleancës për Shqiptarët vazhdon të kryesojnë bindshëm ndaj Nevzat Bejtës i BDI-së në Gostivar. Albe
Bejta pranon humbjen në Gostivar, i uron fitoren Taravarit (VIDEO) Kandidati i BDI-së, Nevzat Bejta ka pranuar humbjen në komunën e Gostivarit. Bejta gjithashtu i ka uruar fitoren kun
Taravari kryeson bindshëm ndaj Bejtës në Gostivar Arben Taravari i Aleancës për Shqiptarët vazhdon të kryesojnë bindshëm ndaj Nevzat Bejtës i BDI-së. Albeu.com mëson
Gara për Gostivarin, kryeson Taravari Albeu.com mëson se deri më tani, në këtë komunë kryeson Arben Taravari me 1.888 vota kundrejt 1.491 votave të marra nga
Ndodh surpriza në Gostivar, sa vota morën Bejta dhe Taravari në kutitë e para Janë hapur kutitë e para edhe në Gostivar. Albeu.com mëson se deri më tani, Arben Taravari i ASH-së ka marrë 422 vota ku
Kjo është përqindja e votimit në Gostivar deri në orën 17:00 Deri në orën 17:00 kanë votuar 37.69% ose 29.996 qytetarë që kanë ushtruar të drejtën e tyre të votës në qendrat e voti
Taravari: Ne do të bëjmë ndryshimin e Gostivarit, qyetetarët do frymojnë lirshëm Kandidati i Aleancës për Shqiptarë për komunen e Gostivarit Arben Taravari së bashku me bashkëshorten e tij ka kryer obl
Në Gostivar deri në ora 10:00 dalja për të votuar është 5% Deri në ora 10:00 në Gostivar kanë dalë 5 për qind e qytetarëve rreth 4.309 persona. Në Listën zgjedhore për komunën
Ndërron jetë pasi votoi i sëmuri nga Gostivari Në Komunën e Gostivarit sipas të dhënave nga Komisioni Komunal Zgjedhor, për raundin e dytë votuan sot 123 te sëmurë që
Zoran Zaev: Kryetar në Gostivar do të jetë Nevzat Bejta Kryeministri i Republikës së Maqedonisë, Zoran Zaev ka dhënë mbështetje të fuqishme për Nevzat Bejtën dhe për Komunën e