999 rezultate për

gostivar

A do të gazifikohet Tetova e Gostivari në 2019? Banorët e Tetovës, Gostivarit e Manastirit duhet që brenda dy vitesh të kenë gaz natyror, por vetëm nëse qeverisja lokal
I vjedhin shtëpinë, 68-vjeçari nga Gostivari bën një lutje të pazakontë për hajdutët Një 68 vjeçar nga fshati Gradec i Gostivarit mbrëmë ka denoncuar një vjedhje që është kryer në shtëpinë e tij. Në li
Denoncohet e zhdukur një 20-vjeçare në Gostivar Gatë ditës së djeshme në policinw e Gpstivarit, A.F (42) ka denoncuar se me datë 14 janar të këtij viti, vajza e tij A.J
E përplasi kolegu, humb jetën puntori i ndërtimit në Gostivar Një 67 vjecar me iniciale M.K, ka humbur jetën tragjikisht pasi kolegu i tij duke lëvizur makinën mbrapa e ka përplasur.
Dyshohej se ishin prostituta, arrestohen 3 shqiptare në Maqedoni 3 vajza shqiptare dhe një serbe janë ndaluar nga Policia në Tetovë dhe Gostivar. Ato u ndaluan pasi dyshohet se usht
Gjashtë shtetase maqedonase dhe gjashtë të huaja arrestohen në Tetovë dhe Gostivar Policia në Tetovë dhe Gostivar mbrëmë ka kryer kontrolle në dy objekte hotelierike në dy qytetet dhe kanë arrestuar gjas
Taravari fillon fushatën "E vërteta për BDI-në" Kryetari i komunës së Gostivarit, Arben Taravari, ashtu siç paralajmëroi paraprakisht, ka filluar sot fushatën e quajtur
Aksident i rëndë në autostradën Tetovë-Gostivar Një aksident i rëndë trafiku, me pasoja fatale, ka ndodhur mbrëm në autostradën Tetovë-Gostivar, ku një person ka gjetur
Sela: Koncepti i kryeministrit Zaev "Një shoqëri për të gjithë" gënjeshtër e madhe Lideri i Aleancës për Shqiptarët, Ziadin Sela vlerëson se koncepti që promovon kryeministri Zoran Zaev “një shoqëri për
Sela kritikon politikat e Zaevit Kreu i Aleancës për Shqiptarët, Ziadin Sela sot ka adresuar kritika të ashpra ndaj politikave të kryeministrit Zoran Zae
Sela viziton sot Taravarin në Komunën e Gostivarit Sot në ora 12:45 kryetari i komunës së Gostivarit, Arben Taravari do ta mirëpresë në kabinetin e tij, kryetarin e Aleanc
Dhëndri i Taravarit e ka rrogën sa pesë punëtorë të NPK-së Dega e BDI-së në Gostivar i ka bërë apel Arben Taravarit që të mos merret me fjalime demagogjike por të fillojë punën.
Dy automjete të djegura në lagjen e Gostivarit "Pitarnica" Dy automjete, të parkuara në një rrugë të Gostivarit janë djegur, ndërsa me intervenimin e zjarrfikësve janë penguar një
Arrestohen 17 valltare në klubet e natës në Tetovë dhe Gostivar Gjatë një aksioni të policisë në objektet hotelierike në Gostivar dhe në Tetovë mbrëmë janë arrestuar 17 persona, tetë s
Gjykatësit zihen me grushta në Gjykatën e Gostivarit Dy gjykatës nga Gjykata e Apelit në Gostivar janë zënë me grushta. Bëhet fjalë për gjykatës shqiptarë të cilët të mër
Arrestohen 13 këngëtare dhe valltare në Çegran të Gostivarit Policia e Gostivarit në një lokal në fshatin Çegran ka arrestuar gra të cilat ilegalisht kanë punuar si këngëtare dhe va
Komuna e Gostivarit: Kryetari i këshillit nuk vjen as në seancat që vetë i konvokon Këshilltarët në Këshillin e Komunës së Gostivarit, organizuan sot konferencë për shtyp ku në emër të grupeve të këshillt
Rregullohen hapsirat publike në Gostivar Ndërmarrja publike "Parkingjet publike dhe gjelbërimet", në vazhdën e aksioneve për rregullimin e hapësirave publike dhe
Gostivari mund të shkoj në zgjedhje për këshillin komunal Komuna e Gostivarit e cila drejtohet nga sekratari i përgjithëshëm i Aleancës për shqiptarët (ASH), Arben Taravari, por
Ankohen mësuesit në Gostivar: S'ka rroga kemi marrë kredi Mësuesit e SHF "Bashkimi" kanë ndërprerë mësimin, për shkak të rrogës së papaguar për muajin nëntor. Rrogat për muaj