999 rezultate për

gostivar

Zbulohet një vatër prostitucioni në Gostivar Dy shtetase të Serbisë dhe një nga Maqedonia mbrëmë janë arrestuar dhe dërguar në stacionin policor në Goativar nën dysh
Aksident në rrugën Gostivar-Kërçovë, një i vdekur dhe katër të lënduar Një aksident i rëndë rrugor ka ndodhur sot pasdite në rrugën magjistrale Gostivar-Kërçovë, ku një person ka humbur jetën
Pranga 6 valltareve në një objekt hotelierik në Forinë të Gostivarit Policia ka burgosur gjashtë valltare në një objekt hotelierik në fshatin Forinë të Gostivarit. Siç theksojnë nga MPB,
Incident i ri , akuzohen prapë bandat e BDI-së, ja emrat e tyre Një incident ka ndodhur në Gostivar, ku janë rrahur tre profesorë, kurse për incidentin ASH ka akuzuar Bandat e Nevzat B
BDI Gostivar:Dënohet ashpër sulmi fizik ndaj drejtorit të Gjimnazit nga aktivistë të ASH Sot në orët e pasditës ish drejtori i Gjimnazit të Gostivarit i emëruar në mënyrë joligjore nga Arben Taravari, Driton I
Gostivar, sulmohet profesori i gjimnazit me dorezë boksi të hekurt (FOTO) Një profesor i Gostivarit ka përfunduar në spital të Shkupit, pasi një i dyshuar e rrahu atë me “boks të hekurit”. Vi
Vrau 2 shqiptarë në Gostivar, policit Trifumovski i ulet dënimi Kohëve të fundit e gjithë vëmendja është kthyer nga reforman në drejtësi. Në portalin Pa Censurë ka arritur informacion
Ferati, Aziri, Memedi e Abazi nënkryetarë të ri të ASH Me pak prurje të reja nga doktorë shkencash dhe me disa ish-eksponentë të lartë të PDSH-së, karakterizohet Kryesia e re
Gostivar, kapen 300 shoferë pa leje qarkullimi Drejtimi i makinës pa leje qarkullimi është bërë traditë në rrugët e Gostivarit. Statistikat e Sektorit për Punë të
Bejta: Sa kam punuar në Llakavicë, Taravari s’mund të punojë në gjithë Gostivarin Edhe pas miratimit të buxhetit komunal, kryetari i komunës së Gostivarit vazhdon fushatën e fjalëve dhe shpifjeve duke m
Sekuestrohet drogë në Gostivar, në pranga tre persona (VIDEO) Janë privaur nga liria tre persona nga Qyteti i Gostivarit, T.A(45), A.Z (42), A.I(39), të gjithë nga Gostivari të invol
Tetova dhe Gostivari, vendet ku celulari përdoret më tepër në timon Në Tetovë dhe Gostivar është bërë shprehi e madhe shfrytëzimi i telefonit celular gjatë vozitjes, sidomos tek më të rinj
Thirrje masive për protestën e nesërme mbi rastin e Almir Aliut Kryetarja e Komunës së Haraçinës dhe ai i Gostivarit, partia në pushteti Bashkimi Demokratik për Integrim, opozitaret s
Miratohet buxheti i komunal i Gostivarit, Taravari i pakënaqur Komuna e Gostivarit miratoi buxhetin komunal për vitin 2018. Me 31 vota “për” kaloi buxheti me vlerën prej 1 miliard e 5
Qytetarët e Tetovës dhe Gostivarit nuk mund të marrin patenta për këtë arsye Qytetarët e Tetovës dhe Gostivarit prej muajsh nuk mund të marrin licencë për patentë shoferë. Sipas aplikantëve, fil
Sulmohet LSDM në Gostivar Persona të panjohur me gurrë dhe pllaka bekatoni kanë thyer xhamat e derës hyrëse në selinë e LSDM-së në Gostivar. Si
Në këtë kohë miratohet buxheti i Gostivarit Javën e ardhshme shpresojmë që përfundimisht do të miratohet buxheti i Komunës së Gostivarit – është shprehur Kreu i Kom
Gozstivari me platformë online për raportimin e ankesave të qytetarëve Komuna e Gostivarit dhe Nexus CC, nënshkruan Memorandum bashkëpunimi për zbatimin e një Platforme online që do t’ua mund
Miliona denarë për popullatën e prekur nga vëshimet në qytetin e Gostivarit Gjatë seancës së sotme të Këshillit të Komunës së Gostivarit, me unanimitet nga ana e këshilltarëve komuna, u vendos që
Taravari sfidon Bejtën: Dil e shkojmë në zgjedhje Kryetari i komunës së Gostivarit, Arben Taravari ka kërkuar që të shkojnë në zgjedhje për Gostivarin, pas bllokadave që