999 rezultate për

gostivar

Detaje për shqiptarët që humbën jetën në aksidentin e tmerrshëm Në tragjedinë rrugore që ndodhi në Maqedoni, gjetën vdekjen e dhimbshme edhe tetë shqiptarë. Djaloshi 19-vjeçar që ka
Djali i vetëm i familjes, aksidenti i frikshëm mori edhe Rametulla Abdurraimin Janë identifikuar tashmë të gjitha viktimat e aksidentit tragjik në aksin Shkup-Tetovë që mori jetën e 15 personave dhe
Nga djali i vetëm tek të rinjtë 19 vjeç, të gjitha viktimat e aksidentit tragjik në Maqedoni Autoritetet kanë identifikuar tashmë të gjitha viktimat e aksidentit tragjik të mbrëmjes së djeshme në autostradën Shkup
I jepet lamtumira e fundit Besim Kamberit nga Senekosi i Gostivarit (VIDEO) I është dhënë sot lamtumira e fundit në fshatin e tij të lindjes Besim Kamberit, njërit prej 15 viktimave të aksidentit
Babai hero tregon si udhëtoi nga Gostivari dhe nxorri djalin nga autobusi Një prind nga Gostivari, në vendin e ngjarjes ku ndodhi tragjedia, tha se djalin e tij e ka nxjerrë nga autobusi që ësht
Pas aksidentit tragjik ky është vendimi i Gostivarit Nesër me fillim në orën 12:00, do të mbahet seancë e jashtëzakonshme në Bashkinë e Gostivarit për rastin tragjik ku humb
Kjo është vajza shqiptare që vdiq në Itali (FOTO LAJM) Një vajzë 19-vjeçare ka humbur jetën gjatë një aksidenti trafiku dje rreth orës 18 në veri të Italisë, përkatësisht në G
Taravari tregon pse nuk zgjidhet problemi i qenve endacakë Për një vit ne kemi ndërmarrë hapa konkrete dhe serioze për zgjidhjen e problemit me qentë e endacakë, por ligjet dhe pr
Zaev reagon për vdekjen e vajzës në Gostivar Kryeministri Zoran Zaev, duke shprehur shqetësimin për tragjedinë që ndodhi në Gostivar, ku një 17 vjeçare humbi jetën n
Familja nga Gostivari në shok, nuk dinë si u mbyt vajza duke ikur me vrap nga qeni Në shtëpinë modeste të familjes Mexhiti në fshatin Zdunjë të Gostivarit që herët në mëngjes vijnë miq dhe të afërt t'u s
Kaq vota pro dolën në Gostivar 33.25 për qind të qytetarëve të Gostivarit me të drejtë vote kanë votuar në referendumin për ndryshim të emrit në Maqedo
Mesazhi i Selës për shqiptarët e Gostivarit Kryetari i partisë Aleanca për Shqiptarët (ASH), Ziadin Sela, dje iu është drejtuar banorëve të Gostivarit, duke kërkuar
Qëllohet me armë një person në Gostivar Një banor tridhjetë e katër vjeçar i fshatit Koritë të Gostivarit dje është qëlluar me armë zjarri në pjesën e stomakut.
Arrestohen 13 femra në dy objekte hotelerie në Gostivar Mbrëmë rreth orësh 23:05 shërbyesit e Sektorit të Punëve të Brendshme Tetovë – Stacioni i Gostivarit, kanë zbatuar kontr
Hyn për të kryer nevojat, harron pistoletën në tualet I punësuari në Spitalin e përgjithshëm ‘Ferid Murad’ në Gostivar dje ka gjetur një pistoletë dhe para të lëna në tualet
Përkujtohet 21-vjetori i ngjarjeve të përgjakshme në Gostivar, kur shqiptarët u ngritën në mbrojtje të flamurit Ishte 9 Korriku i vitit 1997 kur Gostivari u vu në qendër të vëmendjes së opinionit vendas dhe ndërkombëtar si asnjëherë
Kush është viktima nga Gostivari që humbi jetën në aksin Librazhd-Prrenjas Ditën e sotme një shtetas maqedonas nga Gostiva ka humbur jetën në aksin Librazhd-Prrenjas. Mësohet se viktima ka që
Kontrolle të shumta në rajonin e Tetovës dhe Gostivarit Në rajonin më të gjerë të Tetovës dhe të Gostivarit, dje (27 qershor) prej ora 09.00 deri ora 14.00, është kryer kontrol
I forti nga Gostivari rreh dy policë Të enjten në ora 12 e 50 minuta në rrugën “Mara Ugrinovska” në Gostivar, D.K. (33) gjatë tentimit që të arrestohet nga d
Taravari mori kërcënime me jetë, reagon BDI Ndaj deklarimeve të kreut të Komunës së Gostivarit, Arben Taravari për kërcënime për jetë të tij dhe familjes së tij, ka