999 rezultate për

gostivar

GOSTIVAR/ Babai denoncon mësuesin: Ka përqafuar dhe puthur vajzën time Dje rreth orës 18 e 20 minuta, 39 vjeçari banor i fshatit Gostivar ka denoncuar se mësuesi 54 vjeçar e kishte thirrur va
E rëndë në Gostivar, bashkëshorti detyron bashkëshorten të prostituojë Një 21 vjeçar nga Gostivari është arrestuar mbrëmë pasi bashkëshortja një vjet më e re e ka denoncuar se me dhunë dhe kë
Aksident në Gostivar, lëndohen tetë persona Tetë persona kanë marrë lëndime pasi hyrje të Gostivarit janë përplasur një makinë dhe një furgon. Midis të lënduarve ës
Kush udhëton sot për Gostivar duhet ta dijë këtë njoftim Për shkak të aktiviteteve ndërtimore në pikëpagesën në Tetovë, rruga Gostivar-Tetovë sot do të ketë ndryshim të regjimit
Gjykata vendos: Kompetencat për shkollat i ka komuna jo ministria (FOTO LAJM) Gjykata Administrative ka marrë vendim në lidhje me atë se kompetencat në arsim në Gostivar duhet t’i takojnë komunës pë
Plas pistoleta në dasëm, plagosen dy persona, arrestohet një dasmor Mbrëmë pas mesnate në fshatin Çajle të Gostivarit, është arrestuar 53 vjeçari B.H, pasi gjatë ahengut familjar që është
Kolona kilometrike nga Gostivari për në Strazh Kolona prej disa kilometrash nga pika pagesore e Gostivarit deri ne Strazh paraqiten në këto momente. Trafiku i rëndu
Memedi acarohet me LSDM-në, krijon shumicë të re në Gostivar Në mbledhjen e djeshme të këshillit komunal në Gostivar këshilltari i RDK-së ka lëshuar mbledhjen dhe si pasojë, mazhora
Kondrabandë e mallrave me akcizë, arrestohet në Durrës shoferi nga Gostivari Policia ka arritur të sekuestrojë 309 steka me paketa cigare të cilat po qarkullonin kondrabandë në autobusin e linjës M
Taravari: Fshesa e Zaevit filloi nga Gostivari Kreu i Komunës së Gostivarit, Arben Taravari sot përmes një postimi në profilin e tij në Facebook ka shkruar se Fshesa e
E rëndë, shoferi i autobusit ndërron jetë në vendin e punës Shoferi i një autobusi ka ndërruar jetë nga shkaqe të panjohura, derisa ka qenë në pauzë në rrugën magjistrale Kërçovë –
Punëtori nga Gostivari bie nga ndërtesa Dyzet e katër vjeçari A.Sh. nga fshati Gradec i Gostivarit dje rreth orës 08 e 25 minuta duke kryer punë ndërtimore në G
Kaq raste të reja me fruth në Gostivar Përhapja e fruthit në mesin e popullatës nuk ndalet. Një epidemi u deklarua në të gjithë territorin e vendit dhe numri i
Aksident në Tetovë, ka të plagosur Tre persona sot janë lënduar aksident trafiku në autostradën Gostivar – Tetovë. Sipas SPB-së Tetovë, rreth orës 12 e
Kjo është mënyra si t'i ndihmojmë familjarët e aksidentit Vetëqeverisja lokale e Gostivarit hapi llogari të veçantë donacioni për ndihmë të familjarëve të viktimave dhe të lëndua
Pyjet e Gostivarit përfshihen nga flakët Kalimtarë të rrugës Gostivar – Kërçovë kanë dërguar pamje në TV ALSAT, ku shihet zjarr i madh në pyje, shkruan Albeu.com
Kapen tre vajza serbe në një hotel të Gostivarit Punonjësit e policisë nga Sektori për Punë të Brendshme Tetovë - Stacioni policor në Gostivar, dje (24-shkurt) prej orës
Skandal në Gostivar, kapen tre autobusë me frena të prishura Sektori i Punëve të Brendshme Tetovë vazhdon të bëjë kontrolle të automjeteve rrugore të cilat kryejnë transport publik
Treni del nga shinat në Gostivar Për shkak të shembjes së dheut në hekurudhën në Llakavicë sot në mëngjes nga shinat ka dalë një tren udhëtarësh i cili l
Zhvillohet ceremonia e varrimit të disa prej viktimave në Gostivar Gostivari vazhdon të jetë në zi, pas humbjes së 14 jetëve në aksidentin fatal në afërsi të fshatit Llaskarcë. Rrugët