999 rezultate për

goran

MPB merr vendimet për paraburgim të Grujovskit dhe Boshkovskit Pasdite në Ministrinë e Punëve të Brendshme kanë arritur vendimet për paraburgim të ish-shefit të drejtorisë së pestë në
Goran Rakiç kryetar i Listës Serbe Kryetari i Mitrovicës së Veriut Goran Rakiç është kryetar i ri i Listës Serbe. Kështu ka vendosur sot kuvendi i kësa
Shtyhet seanca gjyqësore për procesin e PSP-së "Fortesa 2" Procesi gjyqësor "Fortesa 2" është shtyrë për më 26 shtator sepse avokatët mbrojtës, Ljupço Shvërgovski dhe Mile Petrovs
Goran Nikollovskin zgjidhet në krye të DSK-së, Laze Velkovskin në BSP Qeveria, gjatw seancës sw sotme maratonë, miratoi drejtorët e rinj në dikasteret e DSK-së dhe BSP-së pranë ministrisë
Agjenti i Sigurisë Serbe ka qenë i pranishëm në sulmin e 27 prillit në Kuvend Oficieri i Agjencisë Informative të Sigurisë – BIA, Goran Zhivaleviç, diplomat aktual dhe këshilltar i ambasadës serbe,
Çfarë kërkonte oficeri i inteligjencës serbe në Kuvendin e Maqedonisë natën e 27 prillit?! Goran Zhivalevic, oficer i Agjencisë Serbe për Kundërzbulim – BIA, diplomat aktual dhe këshilltar në Ambasadën e Serbisë
Policia arreston Goran Angellovin për sulmin në Kuvend (FOTO LAJM) Autoritetet e Maqedonisë kanë arrestuar Goran Angellov, si të dyshuarin kryesor për sulmin ndaj Zoran Zaevit. Mëngje
Policia merr në pyetje Goran Angellovin, nuk e arreston Autoritetet kanë marrë në pyetje Goran Angellovin, i cili është një nga të dyshuarit për sulmin ndaj Zoran Zevit. Gj
Albi Nako shpreh "rivalitetin" ndaj Esdalin Goranit: "Nuk di ku ta fus" Albi Nako, Gerd Vaso dhe Esdalin Gorani kanë qenë gjithmonë balerinët më në zë dhe janë parë si rivalë me njëri-tjetrin.
Millosheviçi është ofenduar në Hagë nga një serb Ish presidenti serb Sllobodan Millosheviç, i cili gjykohej për krime lufte dhe gjenocid në Kosovë dhe Bosnje, në Tribuna
Ja lista e deputetëve në Kuvendin e Maqedonisë Kuvendi i Maqedonisë sot në orën 13 pritet të fillojë punën me përbërjen e re parlamentare. Kjo përbërje do të ketë
"Edita Tahiri është pajtuar për ridisenjimin e murit" Muri i cili ndan veriun dhe jugun në vëri të Mitrovicës nuk do të prishet, por ai do të ridizenjohet duke u ndërtuar sh
Dukagjin Gorani: Biden i akuzoi Thaçin dhe Mustafën për zhvatje Në një intervistë për “Zëri” anëtari i Lëvizjes Vetëvendosja Dukagjin Gorani ka deklaruar që Joe Biden, nënpresidenti e
Shkarkohen Goran Grujovski, drejtor në MPB të Maqedonisë Goran Grujovski, drejtori i Drejtorisë së pestë në Ministrinë e Punëve të Brendshme të Maqedonisë, është shkarkuar nga p
Jankullovskës i merret pasaporta që të mos largohet nga Maqedonia Pas arrestimit dhe dhënies 30 ditë paraburgim për kokën e përgjimeve dhe mikun e Sasho Miajllkovit, Goran Gruevskit, si
30 ditë paraburgim në Shutkë për Goran Grujoskin (VIDEO) Gjykata Themelore Shkupi-1 i ka shqiptuar 30 ditë paraburgim Drejtorit të njësisë së pestë pranë DSK-së, Goran Grujoski,
Arrestohet Goran Grujovski me kërkesë të Katica Janevës Me kërkesë të Prokurorisë Speciale Gjykata Themelore Shkupi 1 i ka shqiptuar 30 ditë paraburgim Drejtorit të njësisë së
Babai i serbit aksidentohet, tentoi të ndalte djalin drejt Liverpoolit Transferimi i Marko Grujic po has shumë pengesa. Pasi babai i tij doli publikisht kundër transferimit të birit te Liverp
Macedonian Parliament approves formation of a wiretapping Inquiry Committee The Parliament of Macedonia approved today with 81 votes in favor and 2 against the inquiry committee regarding the "bom
Arrest shtëpie për Salih Mekajn dhe Vlora Goranin Gjykata Themelore në Prishtinë ka vendosur arrest shtëpiak për një muaj ndaj Salih Mekaj, si masë të sigurisë ndaj tij s