999 rezultate për

goran

Pritet ekstradimi i Grujevskit dhe Boshkovskit Pas vendimit të Këshillit të gjykatësve në Selanik për ekstradimin e ish-shefave të Drejtorisë për siguri dhe kundërzbul
Edhe Gorani largohet nga Vetëvendosje Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Dukagjin Gorani ndonëse ka marr pjesë në mbledhjen e sotme të Kryesisë së VV-së, ai ka
Deputetja e quajtu mu* Albin Kurtin, reagon Dukagjin Gorani Deputeti i Lëvizjes “Vetëvendosje”, Dukagjin Gorani nuk ka dashur të jap komente rreth sms-ave të publikuara nga një gru
Motra e Dukagjin Goranit mohon të ketë qenë pjesë e transportimit të votuesve Kandidatja për Asambleiste në Kuvendin Komunal të Prishtinës nga radhët e Vetëvendosje, Visare Gorani dhe njëherësh motr
Grujevski dënohet me një vit e gjysmë burg Në Gjykatën Penale në Shkup sot u shpall aktvendimi për rastin "Fortesa 2", në të cilën të akuzuar janë ish-shefi i DSK-
Sot shpallet aktvendimi për Goran Grujevskin Në Gjykatën Penale në Shkup sot duhet të shpallet aktvendimi për rastin "Fortesa 2", në të cilën të akuzuar janë ish-she
PSP: Presim dënim sa më të lartë për Goran Grujevskin PSP në fjalën e sotme përmbyllëse për lëndën "Fortesa 2" kërkoi dënimin më të ashpër për të akuzuarin e parë Goran Gruje
Avokati i Grujevskit me kërkesë: Së pari ekstradimi pastaj gjykimi Gjykatësja e rastit "Fortesa 2", Lidija Petrovska e ka hedhur poshtë kërkesën e avokatit të të dyshuarit të parë, ish-sh
Ky është fituesi në Mitrovicën e Veriut (FOTO LAJM) Kreu i Listës Srpska, Goran Rakiq njëherësh kandidat për kryetar të Mitrovicës së veriut, Goran Rakiq sipas të dhënave t
Arrestohen në Selanik Goran Grujevski dhe Nikolla Boshkovski Ish-zyrtarët e policisë së Maqedonisë, Goran Grujevski dhe Nikolla Boshkoski janë arrestuar mbrëmë në Selanik nga polici
Goranët dhe gollobordasit, dyndje në ambasadë për pasaportën bullgare Goranët në Kukës, gollobordasit në zonën e Bulqizës dhe Prespa e Vogël në Korçë, tani e tutje, do të njihen si pakicë ko
Dukagjin Gorani replikon me Time Kadrijaj për demarkacionin Në mbledhjen e konstituimit të komisionit për Punë të Jashtme, Diasporë dhe Investime Strategjike, çështja e demarkacion
Teuta Arifi e papërmbajtshme në Tetovë, por duhet të shkojë në raundin e dytë Në komunën e Tetovës deri më tani janë numëruar 88.52 për qind të votave. Sipas të dhënave të siguruara nga Albeu.co
Ndryshojnë numrat në Tetovë, maqedonasit bëjnë surprizën Ndërkohë që vijon numërimi në Tetovë, sipas të dhënave të siguruara nga Albeu.com, rezultati është ky: Teuta Arifi -
Sot vazhdon gjykimi për Grujevskin në rastin "Fortesa 2" Vazhdon sërish gjyqi për gjashtë zyrtarë të DSK-së si dhe për ish shefin e adminsitratës në DSK, Goran Grujevski në rast
Sot vazhdon seanca kundër Grujovskit, mund të gjykohet në mungesë Pas dy muaj e gjysmë pasi ishte shtyrë seanca e parë, sot do të vazhdojë seancë tjetër për rastin “Fortesa 2”, në të cil
Dy muaj nga arratisja e Grujevskit dhe Boshkovskit, MPB vazhdon hetimet U bënë 50 ditë që nuk ka shenja nga arratisja e Goran Grujevskit dhe Nikolla Boshkovskit, ish pjesëtarë të Ministrisë pë
Pandev: Shqipëria meritoi të dilte pa pikë, fati ua dha barazimin Ylli i Maqedonisë, Goran Pandev deklaroi pas ndeshjes se Shqipëria kishte marrë më shumë se sa meritonte në ndeshjen e s
“Goran Grujovski mund të fshihet në Bosnjë" Fokus bën të ditur se ish-shefi i drejtorisë së pestë në DSK, Goran Grujovski, i akuzuar nga PSP, mund të fshihet në Bos
Policia në këmbë për të arrestuar Gruevskin Ministria e Brendshme është duke konfirmuar nëse identiteti “Vlladimir Vallerov” është përdorur si identitet për arratis