999 rezultate për

gomez

Dopietë e Iscos, fiton Reali (VIDEO) Real Madrid fiton ndaj Athletic Bilbao dhe shkon në kuotën e 9 pikëve. Ndeshja e vlefshme për javën e tretë të La Ligas
Serie A "flet" spanjisht (FOTO LAJM) Napoli i Rafa Benitez e fokusoi të gjithë merkaton e tij nga Spanja dhe La Liga. Tekniku spanjoll, i cili mori drejtimin
Selena Gomez shkëlqen në "Teen Chioce Awards" (FOTO LAJM) Ajo mund të jetë vetëm 21 vjeçe, por mbrëmjen e djeshme ka treguar se është plot klas dhe finesë. Bëhet fjalë për aktore
Edhe e dashura e Gomez në Firenze (FOTO LAJM) Goditja e madhe e presidentit Della Valle në merkato, Mario Gomez, ngriti peshë Firencen. Tifozët vjollcë pushtuan "Arte
Prezantohet Gomez, Firenze në festë (FOTO LAJM) Goditja e madhe e presidentit Della Valle në merkato, Mario Gomez, ngriti peshë Firencen. Tifozët vjollcë pushtuan “Arte
11 sulmuesit gjermanë të Serie A (FOTO LAJM) Italia ka qenë destinacioni i shumë legjionarëve gjermanë. Në kohën kur Italia arriti kulmin e vet, futbollistët me emër
Selena Gomez, këngë për Justin Bieber Duhen ende dy javë deri në daljen e albumit "Stars Dance" të Selena Gomez, por rrjedhja e njërës prej këngëve të regjist
"Jovetiç ikën për 30 mln euro të thata" Fiorentina nuk i lëshon pe Juventusit për Stefan Jovetiç. Klubi vjollcë pas blerjes së Mario Gomez i ka të qarta idetë p
Mario Gomez, hiti i golave më të bukur (VIDEO) Mario Gomez është i Fiorentinës. Sulmuesi i Bayern Munchen dhe kombëtares gjermane ka zgjedhur skuadrën e Vincenzo Monte
Rikthimi i yjeve në Serie A (FOTO LAJM) Të parët qenë Mario Balotelli dhe Giuseppe Rossi, të cilët zbarkuan në Itali që në merkaton e janarit, ndërsa të tjerët
Mario Gomez, zyrtarisht në Fiorentinë Mario Gomez edhe zyrtarisht është futbollist i Fiorentinës. Klubi vjollcë ka arritur sot akordin me Bayern Munich për nj
Mario Gomez zgjedh Fiorentinën, por e frenon Sammer Zgjedhja e parë për sulmin e Fiorentinës është Mario Gomëz. Mes tij dhe klubit vjollcë, orët e fundit, pasi u zhbllokua
Guardiola: Mario Gomez do të jetë në skuadrën time Zërat për një transferim të mundshëm në Itali të sulmuesit të Bayernit Mario Gomez kanë detyruar Guardiolën të shprehet
Bayern kërkon 20 milionë euro për të lënë të lirë Mario Gomez Bayern Munich kërkon 20 milionë Euro për të lënë të lirë sulmuesin Mario Gomez, i cili ka shprehur dëshirën e tij për t’
Selenën e tradhëton fustani Pop-ylli, Selena Gomez është "turpëruar" para simpatizantëve të saj, teksa performonte në një koncert në Boston. E ve
Selena Gomez bëhet me motër (FOTO LAJM) Dita e premte solli një "dhuratë" të veçantë për Selena Gomez… ajo u bë me motër. Mandy Teefey, e ëma e aktores, këngëta
Mario Gomez te Napoli Mario Gomez te Napoli, asgjë nuk është zyrtare por gazeta gjermane "Bild" konfirmon arritjen e marrëveshjes mes sulmuesi
Ibra tallet me Beckham: Dëgjon Justin Bieber David Beckham është turpëruar nga shokët e tij të skuadrës së Paris Saint Germain pasi ata kanë zbuluar se futbollisti i
Bieber shfaqet gjysmë i zhveshur me Selena Gomezin Ylli i adoloshentëve Justin Bieber ka publikuar një foto në Instagram ku shihet gjysmë i zhveshur me ish-të dashurën e t
Mario Gomez, bast personal me Guardiolën Teksa Mario Mandzukiç është konfirmuar nga trajneri i ri, Pep Guardiola, edhe për sezonin e ardhshëm, këtë siguri nuk e