999 rezultate për

gomez

Gomez dhe Bieber, së bashku për një projekt muzikor (FOTO LAJM) Pas zërave se ata tashmë janë sëbashku dhe konfirmimit me anë të fotove të publikuara në rrjetet sociale, tashmë Bieber
Sërish bashkë, Bieber dhe Gomez në krahët e njëri-tjetrit (FOTO LAJM) Ashtu sikurse ishte lajmëruar edhe më parë nga mediat rozë, sa i takon rilidhjes mes Justin dhe Selena, tashmë çdo gjë k
Përforcohen thashethemet, Gomez dhe Bieber të pandashëm Pas shumë zërave që qarkullonin se Gomez e Bieber takohen me njëri-tjetrin dhe se ata edhe mund të jenë lidhur, dyshimet
Pasanikja Taylor Swift, me një stil të thjeshtë (FOTO LAJM) Pavarësisht se është cilësuar si një ndër këngëtaret më të pasura, stili i saj i veshjes është i thjeshtë. I referohemi
Video zbulon lidhjen e Selena Gomez me Justin Bieber Pas shumë fotosh të postuara në rrjetet sociale ku i shprehnin njëri-tjetrit dashurinë, duket se Bieber dhe Gomez janë s
Bieber i marrosur pas Gomez, kthen kokën pas (FOTO LAJM) Ndonëse ata kanë kohë që janë ndarë, Justin Bieber herë pas here i rikthehet dashurisë së vjetër. Duket se ai nuk mund t
Justin Bieber, ende i dashuruar me Gomez Selena Gomez mbetet frymëzim për Justin Bieber. Të paktën kështu mendojnë familjarët e këngëtarit, të cilët thone se ai
Swift inkurajon Gomez të shkruajë për Bieber Taylor Swift, i ka kërkuar mikeshës së saj më të ngushtë Selena Gomez, që të hedhë në letër vargje për lidhjet e saj të
Gomez dhe Swift hedhin poshtë thashethemet, mike të betuara Të gjithë zërat dashakeqe të cilat flisnin për një zënkë mes Selena Gomez dhe Taylor Swift hidhen poshtë, pasi të dyja d
Serie A "vret" bomberat e Gjermanisë Teksa "Brazil 2014" po afron, në Kombëtaren e Gjermanisë paniku në lidhje me formën e disa prej sulmuesve të tyre më të
Fiorentina-Milan, formacionet e mundshme (FOTO LAJM) Pas Roma-Torino, që u luajt mbrëmjen e djeshme Serie A vijon sot me javën e saj të 30. Vëmëndje e veçantë në "Artemio Fr
Fiorentina, dëmtohet sërish Mario Gomez Mario Gomez nuk gjen paqe. Pak ditë pas rikthimit në fushën e blertë për shkak të një dëmtimi të rëndë që e mbajti jasht
Fiorentina-Juve, formacionet e mundshme (FOTO LAJM) Pas mbrëmjeve magjike të Champions League sot i vjen rradha Europa League dhe një nga sfidat interesante është derbi ita
Justin Biber dhe Selena Gomez sërish bashkë (FOTO-LAJM) Justin dhe Selena janë parë sërisht bashkë në Texas të premten. Ata janë munduar shumë qe të mos bien në sy, por nuk
Justin Bieber rikthehet me Selena Gomez (FOTO LAJM) Këngëtari amerikan, Justin Bieber, ka konfirmuar se është ribashkuar me ish të dashurën e tij, Selena Gomez. Idhulli i a
Gomez: Nuk jam vajzë për një natë Selena Gomez u bë e famshme duke u shfaqur në seritë televizive “The Suite Life of Zack and Cody” dhe “Hannah Montana”,
Selena Gomez ekspozon tatuazhin e ri (FOTO LAJM) Ajo nuk është më vajza e vogël e serialeve për adoleshentë, por një këngëtare e rritur në karrierë dhe stil. Bëhet fjalë
I dëmtuari Gomez në tribunë me të dashurën (FOTO LAJM) Sulmuesi gjerman i Fiorentinës Mario Gomez pësoi një dëmtim të rëndë në ndehsjen e fundit të Serie A kundër Cagliarit dh
Kush është Justin?! Selena në lidhje të re (FOTO LAJM) Justin Bieber nuk ka më vend në jetën e saj. Tanimë thuhet se Selena Gomez është në një lidhje të re me këngëtarin e pop
Fiorentina kërkon zëvendësues për Gomez Fiorentina ka filluar të kërkojë zëvendësues për Mario Gomez pas lëndimit që pësoi në takimin e të dielës kundër Cagliar