999 rezultate për

gomez

Fiorentina fiton me Atalantën (VIDEO) Fiorentina ka arritur të fitojë 3-1 kundër Atalantës në fushën e saj. I pari që ka shënuar ka qenë Mario Gomez (6’),
Bieber dhe Gomez sërish bashkë (FOTO LAJM) Justin Bieber dhe Selena Gomez duket se janë kthyer sërish bashkë. Kanë kaluar vetëm pak ditë nga informacionet se Selen
A do të shkojë Gomez te Roma? Futbollisti i Fiorentinës Mario Gomez po kërkohet nga Roma. Edhe pse po zhgënjen me vjollcët, Gomezi është kërkuar ng
Gomez nuk heq dorë nga Bieber (FOTO LAJM) Selena Gomez duket se nuk ka për të hequr dorë nga ish i dashuri i saj Justin Bieber, ndërsa është ende e dashuruar. Ndo
Hakmarrje ndaj Bieber? Romancë mes Bloom dhe Gomez (FOTO LAJM) Duket si një hakmarrje që po ndodh mes Selena Gomez dhe Orlando Bloom, kundrejt ish të dashurve të tyre. Ndonëse në medi
Bieber gjen ngushëllim tek sporti për të harruar Gomez (FOTO LAJM) Pas ndarjes nga e dashura Selena Gomez, Justin Bieber ka gjetur ngushëllimin tek sporti. Së bashku me babanë e tij ai nd
Justin Bieber mundohet të rikthejë Selenën (FOTO LAJM) Selena Gomez i bëri të dashurit të saj unfolloë në Instagram, por siç duket Justin Bieber po mundohet ta rikthejë atë pë
Bieber dhe Gomez sërish bashkë? (FOTO LAJM) Ndonëse para pak kohësh, Bieber u pa në shoqërinë e shumë modeleve duke shtuar edhe më shumë zërat për një ndarje me të
Fiorentina mposht Realin (VIDEO) Real Madrid dhe Fiorentina kanë zhvilluar një miqësore dhe fitues kanë dalë italianët. Reali do të kalonte në avantaz
Selena Gomez feston 22 vjetorin pa Bieber Selena Gomez duket se e ka harruar fare dashurinë që ka për Justin Bieber, ndërsa ajo ka festuar 22 vjetorin pa të.
Mario Gomez dëshiron Championsin me Fiorentinën Mario Gomez është shprehur se objektivi i Fiorentinës për sezonin e arhshëm është vendi i tretë, pozicion që të çon në C
Ndahen Gomez dhe Bieber, tentojnë të xhelozojnë njëri-tjetrin (FOTO LAJM) Ndonëse qarkullonin zërat se Selena Gomez ishte lidhur sërish me Justin Bieber dhe për më tepër, ata ishin fotografuar n
Harron Gomez, Bieber lidhet me një modele Rrikthimi me Selena Gomez duket se ka qënë kalimtar, pasi Justin Bieber është parë në shoqërine e një modeleje. Edhe dit
Shan shoqen e fëmijërisë në Twitter, Selena Gomez nuk reagon Tashmë ato nuk janë më shoqe të ngushta dhe se miqësia e tyre ka pësuar krisje. "Shuplaka" e radhës ka ardhur nga Demi L
Ç'po ndodh me Bieber dhe Gomez? Ndonëse ata publikuan një foto ku tregonin se ishin ribashkuar, duket se çdo gjë mbetet enigmë, pasi Justin Bieber përpo
Bieber shoqërohet me modele, Gomez i fshihet paparacëve Selena Gomez është ndier keq, pasi ka parë fotot që qarkullojnë ngado se i dashuri i saj ka qënë nën shoqërinë e disa mo
Tradhëton sërish, Bieber nën shoqërinë e modeleve (FOTO LAJM) Pavarësisht se Selena Gomez mendon të kryejë ndonjë ndërhyrje në trupin e saj, kjo vetëm që ti bëjë përshtypje Justin Bi
Ja si do e josh Gomez, të dashurin e saj Justin Bieber Për të qënë sa më pranë Justin Bieber, Selena Gomez mendon që të kryejë disa ndërhyrje në trupin e saj. Sipas thashethem
Pas JLo, Selena Gomez tregon linjat perfekte (FOTO LAJM) Pasi ka qënë në qëndër të mediave rozë ditët e fundit referuar lidhjes me këngëtarin Justin Bieber, ajo ka zgjedhur sëri
Gomez dhe Bieber, së bashku për një projekt muzikor (FOTO LAJM) Pas zërave se ata tashmë janë sëbashku dhe konfirmimit me anë të fotove të publikuara në rrjetet sociale, tashmë Bieber