999 rezultate për

gomez

Formacionet zyrtare/ Empoli – Milan Empoli dhe Milan do të përballen në stadiumin “Carlo Castellani”, duke filluar nga ora 20:45. Kjo ndeshje është e vlefsh
"Gazzeta Dello Sport": Berisha fantastik, Hysaj e feston keq rinovimin Gazzeta më e madhe sportive në Itali "Gazzeta dello Sport" ka analizuar paraqitjet e dy futbollistëve të kombëtares sonë
Selena Gomez përfundon në një klinikë rehabilitimi Selena Gomez nuk po kalon një periudhë aspak të qetë, madje ajo lajmëroi edhe më herët se do të shkëputej nga muzika pas
"Gjermania ka nevojë për më shumë sulmues si Gomezi" Sulmuesi i Bayern Munich dhe Kombëtares gjermane, Thomas Muller beson se Gjermania ka nevojë për më shumë opsione në faz
Zyrtare/ Mario Gomez kthehet në Gjermani Skuadra gjermane, Wolfsburg ka kompletuar transferimin e sulmuesit të Fiorentinës, Mario Gomez. Lajmi është bere i di
Selena Gomez thyen çdo parashikim në Instagram Edhe më herët e kemi përmendur faktin se Selena Gomez është cilësuar si mbretëresha e Instagramit. 24 vjeçarja gjith
Lëv e konfirmon, Gjermania pa 3 yje ndaj Francës 2 ditë pas fitores me penallti ndaj Italisë, trajneri i Gjermanisë Joakim Lëv është shfaqur para mediave. Në konferencën
Lajm i keq për Gjermaninë, një tjetër "yll" dëmtohet Vetëm dy ditë pas ndeshjes ndaj Italisë, është përcaktuar diagnoza e Mario Gomez i cili në minutën e 72’, u detyrua të l
Gjermania me 3 mungesa në gjysmëfinale Pas eliminoi Italinë në çerekfinale të Europianit Gjermania nis të bëjë bilancin e problemeve për fazën gjysmëfinale. 3
Calvin Harris hedh grepin tek Selena Gomez? Çdo ditë e më shumë mediat rozë po meren me romancat e reja të Calvin Harris, ku pasi u fotografua me shumë bukuroshe, a
Gjermania dyfishon shifrat, Gomez gjen rrjetën (VIDEO) Mario Gomez dyfishon avantazhin e Gjermanisë ndaj Sllovakisë në pjesën e parë. Në momentin më të mirë të kundërshtar
Goli më i bukur në histori me roveshatë? (VIDEO) Një futbollist anonim nga Kili ka shënuar atë që shumë mirë mund të jetë goli më i bukur me roveshatë që është shënuar n
Selena Gomez: S'kam kohë për ata që më gjykojnë (FOTO LAJM) Jeta e Selena Gomez është mjaft e komplikuar. Romancat e saj kanë qënë gjithmonë në fokus, por vëmendja nuk është ndalur
Bieber: Jam gati të heqë dorë nga turi për Gomez Justin Bieber ka ende ndjenja për Selena Gomez dhe këtë gjë e ka thënë haptazi gjatë një interviste të dhënë së fundmi.
Selena Gomez mbretëresha e Instagramit! (FOTO LAJM) Selena Gomez aktualisht ka rreth 70 milion ndjekës në Instagram, e kjo shifër e rëndit si këngëtaren më të ndjekur në kë
Selena Gomez bën “paradë” në Paris, ndërron 9 veshje për 3 ditë (FOTO LAJM) Këngëtarja dhe njëkohësisht aktorja e famshme Selena Gomez ka qëndruar vetëm 72 orë në Paris, por është shfaqur me 9 ves
Selena në krahët e ...? Tashmë është konfirmuar se Selena Gomez nuk ruan më as një kujtim nga Justin Bieber. Romanca e saj më e re është bërë pu
Selena Gomez kërcënon fansat me... Selena Gomez duket aq e mërzitur me jetën e saj, e mbi të gjitha kur protagonist kryesor bëhet Justin Bieber, aq sa ka k
Selena Gomez ndan Angelina Jolie me Brad Pitt? Angelina Jolie, përpos problemeve me shëndetin, i duhet të përballet dhe me problemet që ka me bashkëshortin. Të paktën
Selena Gomez me një romancë të re Selena Gomez ka qenë nën mbikëqyrjen e mediave rozë kohët e fundit për shkak të thashethemeve, për një romancë të mundsh