999 rezultate për

gomez

Tifozi napolitan shkrin së qeshuri Hysajn me shokë, imiton kërcimin e Papu Gomez (VIDEO) Një video që po qarkullon në rrjetet sociale, tregon për Umberton, një tifoz i vogël bullafiq i Napolit, në disa momente
Ndahen sërisht Justin Bieber dhe Selena Gomez? Është folur shumë gjatë për ribashkimin e çiftit Selena dhe Justin. Dukej sikur të gjithë ishin kundër kësaj lidhje, por
Është pushtuar nga djalli, nëna i ngul vajzës kryqin në gojë Një nënë është dënuar për vrasjen e vajzës së saj 33-vjeçare duke e ngulur një kryq në gojë sepse mendonte se ishte e pu
Liverpool vihet pas Alejandro Gomezit Sipas Tuttosport, për Alejandro Gomez ka shfaqur interesim Liverpooli i Jurgen Klopp. 30-vjeçari është dhee duke u ft
Ndryshime të mëdha në Instagramin e Selena Gomez Selena Gomez ka bërë një përditësim të madh në Instagram. Fansat vërejtën se këngëtarja 25-vjeçare ka hequr më shumë
Celta befason Realin dhe i shënon golin e barazimit (VIDEO) Celta Vigo ka barazuar shifrat ndaj Realit në "Estadio de Balaidos". Është Gomez ai që ka barazuar shifrat ndaj madr
Selena Gomez rikthehet në origjinë (FOTO LAJM) Këngëtarja e famshme e cila u zgjodh femra e vitit suprizoi të gjithë publikun kur u shfaq në “American Music Awards” bj
Prindërit i thonë jo Selena Gomezit, për rikthimin me Bieber Duket se rikthimi i çiftit më të komentuar në Hollywood, Selena Gomez dhe Justin Bieber, nuk ka marrë aprovimin e familj
Nis udhëtimi i Selena Gomez dhe Justin Bieber Justin Bieber dhe Selena Gomez po bëhen gati për t’i kaluar pushime së bashku! Këngëtari 23-vjeçar dhe këngëtarja 25-
Justin Bieber i rikthehet dashurisë së vjetër, nuk është Selena Gomez A ka gjë më të bukur sesa të shohësh Justin Bieber duke kërcyer, aq më tepër këngën tonë të preferuar këtë dhjetor: Ed S
Selena Gomes flet hapur për ndjenjat e saj Këngëtarja sapo është shpallur "Gruaja e Vitit" në çmimet "Billboard" dhe së fundmi ka dhënë një intervistë për revistën
Selena Gomez pranon ndarjen nga The Weekend, flet për bashkimin me Justin Selena Gomez dha detaje të reja lidhur me rikthimin me ish-të dashurin Justin Bieber. Në një intervistë për “Billboard”,
24-vjeçari mendon tërheqjen nga futbolli pas gabimit që bëri në finale (VIDEO) Është vetëm 24 vjeç, gëzon shëndet të plotë, por po mendon tërheqjen nga futbolli. Arsyeja? Një gabim në ndeshjen e dytë
Mbrojtësi argjentinas mendon të pensionohet që tani, arsyeja do iu habisi Jose Luis Gomez, mbrojtësi i Lanus dhe Argjentinës, po mendon të pensionohet nga loja e futbollit pasi bëri një gabim në
Selena Gomez ka disa këshilla për dashurinë Selena Gomez u bë e famshme për sa i përket jetës së saj private pas lidhjes më këngëtarin e njohur Justin Bieber me t
Selena Gomez shpallet femra e vitit nga Billboard Selena Gomez për herë të parë është nominuar nga Billboard si gruaja e vitit. Në versionin total Black dhe një dekol
Selena e la për Justinin, Thë Weeknd rikthehet meBellën Prej ditësh mediat botërore janë duke shkruar pafund për ndarjen e Selena Gomez nga The Weeknd dhe rikthimin e saj me Ju
Selena Gomez dhe Justin Bieber puthen në publik dhe fansat u çmendën Dyshja më e përfolur e momentit, Justin dhe Selena Gomez tashmë kanë konfirmuar se janë bashkë. Të gjitha dyshimet j
Justin dhe Selena të lidhur sërish, familja Gomez nuk e fal këngëtarin Duket se gjithçka po pret ylli i “Love Yourself” është vetëm një fjalë e Selena-s, për të ndrequr gjithçka ka bërë gabim
Selena Gomez flet për herë të parë për operacionin: Mikja më shpëtoi jetën Selena Gomez ka folur për herë të parë për transplantin. “Ishte punë jetë a vdekjeje,” tregon 25-vjeçarja. Selena