999 rezultate për

gomez

Selena Gomez na la gojëhapur me pamjet e shtëpisë së saj 3 milionë dollarëshe (FOTO LAJM) Këngëtarja Selena Gomez është një ndër emrat më të njohur dhe ndër më të lakuarat së fundmi në media. Pasi ish-i i sa
Selena Gomez ka gati këngën e re dhe të gjithë mendojnë se i dedikohet Justin Bieber (FOTO LAJM) Vetëm pak minuta më parë Selena Gomez ka publikuar këngën e saj më të re. Ajo mban titullin “Lose you to love me” dhe
Gjërat po bëhen serioze? Selena Gomez kapet "mat" në shtëpinë e këngëtarit të njohur (FOTO LAJM) Prej disa ditësh, këngëtarja e njohur Selena Gomez po përflitet për një romancë të re me mikun e saj, këngëtarin Niall H
Justin Bieber publikoi fotot e dasmës, Selena Gomez reagoi menjëherë (FOTO LAJM) Selena Gomez është shumë pak aktive në rrjetet sociale dhe çdo herë që publikon diçka menjëherë bëhet burim për lajme.
Çfarë ndodhi? Hailey mbështet publikisht ish-in e Justin Bieber, Selena Gomez (FOTO LAJM) Pas ndarjes së bujshme nga Selena Gomez, Justin Bieber nisi romancën e re me modelen Hailey Bieber. Madje, gjërat mes
Dikur i shpëtoi jetën, Selena Gomez tani nuk flet me miken më të ngushtë Selena Gomez ka nëntë muaj që nuk kontakton më shoqen e saj të ngushtë që nga fëmijëria, Francia Raisa. Aktorja Raisa
Selena Gomez shfaq format seksi në plazh (FOTO LAJM) Selena Gomez është paraqitur si një yll i Baywatch derisa ka mbajtur një mbrëmje beqarie në Meksikë Ajo e ka përsërit
Sportive dhe e thjeshtë, Selena Gomez siç nuk e keni parë asnjëherë (FOTO LAJM) Së fundi ajo ka qenë e angazhuar në promovimin e filmit të fundit "'Dead don’t Die". E lodhur nga glamuri i tepihut t
Selena Gomez: Nuk e kam Instagramin në telefon, do më bënte me depresion (VIDEO) Selena Gomez ka miliona ndjekës në Instagram, por nuk e mban aplikacionin në telefonin e saj. Në një intervistë për
Sytë katër, Selena Gomez tepër provokuse (FOTO LAJM) Selena Gomez është rikthyer me një projekt të ri filmik pas një pazue të gjatë. Aktorja e njohur nuk është paraqitur
Selena Gomez fshin foton e mbetur nga Justin Bieber Marrëdhënia mes Selena Gomez dhe Justin Bieber ka qenë një nga më të diskutuarat në showbiz. 1 vit më parë ata i dha
Aktorja jep disa këshilla të vlefshme për djemtë Aktorja e filmave për të rritur, Esperanza Gomez ka ndarë disa këshilla për meshkujt që duan të kenë performancë më të m
Barcelona piketon për sulmin bomberin e Celta Vigos Barcelona është në kërkim të një numri 9 dhe pasi hoqi dorë nga Luka Jovic, që është pranë kalimit te Real Madrid, katal
Selena Gomez shokon fansat, do të martohet me aktorin e njohur 68-vjeçar? (FOTO LAJM) Këngëtarja dhe aktorja Selena Gomez i ka shokuar fansat me deklaratën e saj të fundit në rrjetin social “Instagram”. Sel
Selena Gomez: Do martohem me aktorin 68 vjeçar Selena Gomez është një ndër këngëtaret dhe aktoret më të preferuara dhe të dashura për publikun në mbarë botën. Në pj
Selena Gomez seksi me të kuqe (FOTO LAJM) Aktorja dhe këngëtarja Selena Gomes ka bërë një dizajn të veçantë të bikineve ku ka fshehur shenjën e saj në veshkë…pasi
Këngëtari i rri larg Selena Gomez, sepse ka frikë nga gruaja Martesën e Justin Bieber-it vazhdon ende “ta shqetësojë” një emër: Selena Gomez. Duket se këngëtari po tregohet shumë i
Andre Gomez: Jam i lumtur që u largova nga Barcelona, familja ime vuante në Spanje Andre Gomez ndihet i lumtur te skuadra e Evertonit në kampionatin anglez. Portugezi është shrehu gjithashtu se familja e
Zyrtare: Joe Gomez rinovon kontratën me Liverpoolin Mbrojtësi i krahut të Liverpooli, Joe Gomez sot ka nënshkruar kontratë të gjatë me klubin anglez. 21-vjeçari ka nënsh
Klopp me dhimbje koke, Gomez thyen këmbën e majtë (FOTO LAJM) Jurgen Klopp ka marrë një lajm të idhur ditën e sotme. Ai nuk do të llogarisë shërbimet e mbrojtësit, Joe Gomez për 6 ja