999 rezultate për

golemi

Hapet plazhi i parë publik model në Durrës (FOTO-LAJM) “Pastërtia nuk është çështje buxhetesh, është çështje vetëdijeje dhe kujdesi qytetar”. Këtë mesazh, Kryeministri Edi Ram
Tritol makinës së kreut të komunës së Golemit, Agalliu: S’kam konflikte me njeri Një sasi tritoli i është vënë automjetit të kryetarit të komunës së Golemit, Agron Agalliu por për fat të mirë nuk ka sh
Durrës, nis rehabilitimi i ujrave të zeza në zonat e plazhit Dy prej zonave të cilësuara si më të ndoturat nga ujërat e zeza, zona e Shkëmbit të Kavajës dhe Golemit pritet ti nënsht