999 rezultate për

golemi

Merret në pyetje nga prokurorët, Golemi kërkon të njihet me provat kundër saj Ditën e sotme, Elivar Golemi është marrë në pyetje nga prokurorët, ndërsa ka kërkuar që të njihet me provat dhe faktet
Parlamenti shkarkon Fullanin dhe Golemin Kuvendi shkarkon nga detyra Guvernatorin e BSH me 72 vota pro dhe 6 kundër. Njëkohësisht Kuvendi ka shkarkuar edhe Inspe
Parliament votes to remove Fullani and Golemi The Parliament has voted to remove the Governor of the Bank of Albania with 72 votes in favor and 6 against. The Parliam
Shpërthen motra e Elivar Golemit: Faji i saj është se s'ka para Përmasa edhe më të mëdha po merr çështja e Fullanit dhe Elivar Golemit, ndërsa një reagim të zëshëm ka ardhur nga motra
Shtyhet marrja në pyetje e Golemit, mungon avokati Update- Për shkak të mungesës së avokatit është shtyrë sërish marrja në pyetje e Golemit. Në kuadër të hetimeve që po zh
Apeli lë në burg Inspektoren e Përgjithshme të Bankës së Shqipërisë Mesditën e sotme, Gjykata e Apelit ka lënë në fuqi masën e sigurisë "arrest me burg" për Inspektoren e Përgjithshme të B
Court of Appeal decides to keep Golemi in prison The Court of Appeal decided "prison custody" for General Inspector of the Bank of Albania, Elivar Golemi. "I oppose t
Brenda shtatorit Fullani, Golemi dhe Bitraj para gjykatës Dosja me 19 personat të cilët janë nën hetim lidhur me skandalin e Bankës së Shqipërisë ku u vodhën 713 milionë lekë nga
Fullani dhe Golemi apelojnë sot vendimin në Apel Avokatët mbrojtës, të Guvernatorit të Bankës së Shqipërisë Ardian Fullani dhe Inpektores së Përgjithshme Elivar Golemi d
Gjykata vendos: Arrest me burg për Fullanin (FOTO-VIDEO) Update - Gjykata e Tiranës ka dhënë sot masën e "arrestit me burg" për ish Guvernatorin e Bankës së Shqipërisë Ardian Fu
Fullani dhe Golemi, Gjykata jep sot masën e sigurisë Gjykata e Tiranës pritet të jap sot masën e sigurisë për Guvernatorin Ardian Fullanit. Po i njëjti proces do të zhvilloh
Avokati i Elivar Golemit: Masa e sigurisë ‘arrest me burg’ në kundërshtim me ligjin Avokati i kryeinspektores së BSH-së së arrestuar mbrëmjen e 5 shtatorit Elivar Golemi deklaroi sot se masa e sigurisë “a
Ja momenti i arrestimit të Fullanit (VIDEO) Një person ka filmuar momentin e arrestimit të Guvernatorit të Bankës së Shqipërisë, Ardian Fullani. Fullani është ar
Prokuroria: Ja pse u arrestuan Ardian Fullani dhe Elivar Golemi Me kërkesë të Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Tiranë, gjykata ka vendosur masën e “arrestit me burg” për shtetasin Adria
Arrestohet Guvernatori Ardian Fullani dhe kryeinspektorja Golemi E PËRDITËSUAR - Policia e Tiranës ka arrestuar Guvernatorin e Bankës së Shqipërisë, Ardian Fullanit dhe kryeinspektorja
Golemi në Prokurori: Dëshmova gjithçka që dija Dy anëtaret e Këshillit Mbikëqyrës, Ermelinda Meksi dhe Ela Golemi dhanë sot në Prokurori dëshminë në lidhje me vjedhjen
Vjedhja në BSH, Meksi dhe Golemi sot para Prokurorisë Task-forca e Prokurorisë së Tiranës do të marrë në pyetje sot dy anëtarët e para të Këshillit Mbikëqyrës të Bankës së Sh
Golemi: S’e refuzova Kuvendin, do ti pergjigjem me shkrim Inspektorja e Përgjithshme e Bankës së Shqipërisë, Elivar Golemi është shprehur sot se nuk ka refuzuar të raportojë para
Hapet plazhi i parë publik model në Durrës (FOTO-LAJM) “Pastërtia nuk është çështje buxhetesh, është çështje vetëdijeje dhe kujdesi qytetar”. Këtë mesazh, Kryeministri Edi Ram
Tritol makinës së kreut të komunës së Golemit, Agalliu: S’kam konflikte me njeri Një sasi tritoli i është vënë automjetit të kryetarit të komunës së Golemit, Agron Agalliu por për fat të mirë nuk ka sh