999 rezultate për

golden

Kandidaturat për "Golden Globes 2013" Filmat "12 Years a Slave" dhe "American Hustle" udhëheqin me nga 7 nominime ceremoninë e këtij viti të ndarjes së çmimev
Paul Pogba, "Golden Boy 2013" (FOTO LAJM) Ishte një mbrëmje e paharrueshme për Paul Pogba. Mesfushori francez i Juventus u kurorëzua dje si futbollisti Under 21 m
Nga Messi te Pogba, ja 11 fituesit e "Golden Boy" (FOTO LAJM) Paul Pogba është përzgjedhur si lojtari i ri më i mirë i vitit 2013. Gazeta italiane "Tuttosport" i ka dhënë çmimin "Gol
Paul Pogba fiton "Golden Boy 2013" Është juventini i parë që fiton "Golden Boy": klas i pastër, talent i padiskutueshëm dhe...moshë e duhur, nën 21 vjeç. P
"Golden Boy 2013", Top 10 kandidatët (FOTO LAJM) Gazeta italiane "TuttoSport" jep prej 10 vitesh tashmë çmimin "Golden Boy" për futbollistin më të mirë Under 21 dhe fitu
"Golden Boy 2013", ja 40 kandidatët (FOTO LAJM) Ka filluar konkursi "Golden Boy 2013", çmimi që jepet nga e përditshmja sportive torineze "TuttoSport" përsa i përket ta
McCann shpallet rrjeti më i mirë i agjencive publicitare në festivalin "Golden Drum" Këtë vit, në Festivalin “Golden Drum” mbajtur në Portorož të Sllovenisë, rrjeti i agjencive McCann për Europën Qendrore
Didier Drogba fiton "Golden Foot 2013" (FOTO LAJM) Didier Drogba fiton çmimin "Golden Fott 2013". Ceremonia e zhvilluar në Principatën e Monacos dhe në praninë e Princ Alb
"Golden Foot 2013", ja 10 kandidatët (FOTO LAJM) Golden Foot, çmimi prestigjoz futbollistik i Principatës së Monacos, ka mbërritur në edicionin e tij të 11-të. I fundit
UEFA Golden Ball, ja 10 finalistët (FOTO LAJM) Janë përcaktuar 10 finalistët që do të konkurrojnë me njëri-tjetrin për çmimin UEFA Golden Ball 2013, çmim që i jepet fu
Real Madrid nis "sulmin" për Isco-n Real Madrid po punon për merkaton e janarit në mënyrë që të sjellë në Santiago Bernanbeu elementët e duhur për të ulur d
"Golden Boy", 10 fituesit e fundit (FOTO LAJM) Isco është përzgjedhur si lojtari i ri më i mirë i vitit 2012. Gazeta italiane "Tuttosport" i ka dhënë çmimin "Golden Bo
Isco fiton "Golden Boy 2012" Isco është përzgjedhur si lojtari i ri më i mirë i vitit 2012. Gazeta sportive italiane "Tuttosport" i ka dhënë çmimin "
"Golden Boy 2012", ja 3 finalistët (FOTO LAJM) Kanë mbetur edhe pak ditë nga ndarja e "Golden Boy 2012", çmim që jepet nga e përditshmja sportive italiane "TuttoSport"
Ja 39 kandidatët për "Golden Boy" (FOTO LAJM) Lista për lojtarin më të mirë të ri në Evropë ka edhe shqiptarë. Futbollisti kosovar me pasaportë zvicerane, Granit Xhak
Ibrahimoviç fiton "Golden Foot 2012" (FOTO LAJM) Sulmuesi suedez i Paris Saint Germain, Zlatan Ibrahimoviç, është fituesi i çmimit "Golden Foot" për vitin 2012, titull q
Eric Cantona, "Golden Foot 2012" Legjenda e Francës dhe Manchester United, Eric Cantona do të nderohet me çmimin "Golden Foot 2012" për karrierën brilant
"Golden Foot", çmimi është për Pele Edison Arantes do Nascimento, i njohur në të gjithë botën si Pele, është "futbollisti më i madh i të gjithë kohërave": m
"Golden Foot 2012", ja kandidatët (FOTO LAJM) Janë edhe Gigi Buffon dhe Andrea Pirlo mes kandidatëve për çmimin "Golden Foot 2012". Dy italianët dhe njëkohësisht futb
Meryl Streep, thjesht perfekte Ajo ka fituar shumë gjëra në jetë, gjithçka të cilën ka dashur. Dy çmime “Oskar”, 8 “Golden Globe” dhe kopertinën e “Vog