999 rezultate për

goje

Milani gati të largojë Romagnolin, ku pritet të shkojë lojtari Milani do të bëjë shumë ndryshime në verë, teksa pritet të bëhet një revolucion në klubin kuqezi. Rossonerët pritet t
Shfryn moderatorja shqiptare e sportit: Na morën lirinë dhe përgjysmuan pagat Prezantuesja e njohur, Hygerta Sako është e zhgënjer nga masat e marra deri tani dhe bën apel që teë mos preket rroga e
Momenti dramatik në QSUT, mjekja përpiqet të mbajë në jetë pacientin që sjell helikopteri (VIDEO) Përveç përballjes me të prekurit nga koronavirusi, mjekët vijojnë të ndeshen edhe me raste të tjera urgjente. Në këto
COVID-19/ 223 të prekur e 11 viktima, Pipero: Kjo javë është vendimtare për Shqipërinë Mjeku infeksionist Pëllumb Pipero ka komentuar situatën e krijuar nga koronavirusi në vend, teksa theksoi se kjo javë pr
Lajm i keq për Liverpool, Salah mund t‘i mungojë për një kohë të gjatë fushës Liverpuli rrezikon që të humbasë për katër muaj shërbimet e Mohamed Salahut sezonin e ardhshëm, nëse Lojërat Olimpike të
Barcelona po mendon ta largojë, nis "lufta" për Griezmann Antoinne Griezmann ishte blerja e bujshme e Barcelonës këtë verë, por duket se sulmuesi francez rezultoi një dështim në
"Mbyllur në Surrel", Rama u përgjigjet kritikëve: T'a qepin gojën! (VIDEO) "Ta qepin gojën ata që thonë dil nga shtëpia. Unë në shtëpi mbyllen në fundjavë, si gjithë të tjerët, se nuk i përkas rr
Tre titullarë pritet të largohen nga Milani në verë Milan duket se do të pësojë shumë ndryshime në verë, teksa lëvizjet e para nisën që në stan drejtues, ku pak kohë më par
Qindra humbje jetësh çdo ditë, Italia vendos të shtrëngojë masat për luftimin e pandemisë Kryeministri Italian Giuseppe Conte deklaroi se masat e marra nga qeveria për të luftuar emergjencën e koronavirusit, ed
Udhëtim sekret me të dashurën, si nxorri koronavirusi "zbuluar" bashkëshortin tradhtar Një burrë i martuar në Britani po përballet me një telash të dyfishtë nga koronavirusi: ai i kishte thënë të shoqes se d
Kush dhe si duhet të vetëkarantinohet, Ministria tregon rastet Në një deklaratë për mediat, Ministria e Shëndetësisë ka treguar sitatën e deri më tanishme nga koronavirusi në vend.
Frika nga coronavirusi, pasagjeri akuzon gruan se po i kollitej qëllimisht në fytyrë Frika nga përhapja e coronavirusit nëpër botë ka filluar t’i bëjë nervoz qytetarët dhe të ndjejnë frikën në çdo hap që a
U zunë për një fjalë goje, i riu përfundon në spital në Durrës Një i ri ka mbetur i plagosur me thikë si pasojë e një sherri të ndodhur pasditen e së hënës. Policia bën me dije se
Vuçiç: Kosova do ta largojë taksën vetëm për shkak të presionit nga SHBA Presidenti serb, Aleksander Vuçiq ka zhvilluar pak ditë më parë një intervistë për mediumin ‘FoerignPolicy’. Në një i
T'i lani para apo pasi hani, kujdesi që duhet të tregoni për një buzëqeshje rrezëllitëse Nëse mendoni se tregoheni mjaftueshëm të kujdesshëm për dhëmbët, gaboheni. Ka disa “vese” të cilët dëmtojnë gojën tuaj p
Kryetari i "Dardanëve" i kundërpërgjigjet Bardhit: Dajallarët do ju turpërojnë Në intervistën për emisionin "Ich bin Albaner" , futbollisti i Levantes dhe i reprezentacionit të Maqedonisë, Enis Bardh
Si të largoni erën e keqe të gojës për pesë minuta Fryma e keqe është e pranishme në shumë njerëz edhepse rregullisht i lajnë dhëmbët ,por ajo mund të jetë si pasojë e mos
"Kinge" me plot gojën, modelja poston fotot joshëse në Instagram (FOTO LAJM) Modelja Katya Elise Henry po i çmend të gjithë në Instagram me fotot dhe videot provokuese që publikon. Linjat e saj
Meta i përgjigjet ministres Gjonaj: Më ka rrëmbyer kompetencën, të tregojë shokët! Presidenti Ilir Meta i është përgjigjur sërish sot Ministres së Drejtësisë, Etilda Gjonaj. Ministrja në një konferenc
Rama lëshon fare gojën nga Moska për shqiptarët: Për inat të vjehrrës, pal*ohen me mullixhiun "Nga inati i vjehrrës janë palluar me mullixhiun dhe pa e pas mullixhiu fare në axhendë këtë punë..." Nga Moska ku nd