999 rezultate për

goje

15-vjeçarja doli për vrap në Dajt: U ngacmua nga një motorist, i mbylli gojën dhe e preku Shërbimi i Çështjeve të Brendshme dhe Ankesave i referoi Prokurorisë për hetimin paraprak ndaj veprimet të dy oficerëve
U dha lëpirëse ministrave të Ramës, përjashtohet me 10 ditë Ralf Gjoni Byroja e Kuvendit ka përjashtuar me 10 ditë nga seancat plenare deputetin Ralf Gjoni, për shkak se të enjten e kaluar, n
Goditje e rëndë për Atleticon, Felix probleme me ligamentet e gjurit Skuadra e Atletico Madrid ka marrë një goditje të rëndë në seancën e sotme stërvitore. Ylli portugez i kësaj skuadre,
Për t'i "mbyllur gojën", disa këshilla si të shprehni mendimin tuaj bindshëm (FOTO LAJM) Siç thoshte pinguini nga Madagaskari, “Arsyet më duken të lodhshme dhe të mërzitshme. Ne do të përdorim forcën.” Njerëzi
Asnjë i prekur me koronavirus, Milani nga e hëna nis stëvitjen në grup Milani mund të nisë stërvitjen në grupe që nga e hëna e ardhshme. Sipas agjencisë së lajme ANSA, të gjitha testet e krye
E akuzojnë për ndërhyrje në fytyrë, Gigi Hadid i mbyll gojën të gjithëve një herë e mirë (FOTO LAJM) Për Yolanda-n, Gigi-n dhe Bella Hadid, hedhja poshtë e thashethemeve që sugjerojnë se kanë bërë ndërhyrje është bërë rut
"Teatri ishte fëmija bastard", Rama lëshon gojën në Kuvend Kryeministri Edi Rama e ka lëshuar gojën teksa fliste për shembjen e Teatrit sot në Kuvend. “Faktikisht godina e Teat
Gazetarja e sportit shpërthen me foto provokuese nga kuzhina (FOTO LAJM) Modelja Einxhel Shkira është një nga vajzat e famshme shqiptare më të bukura, e cila tashmë punon si gazetare sportive
Europa Nostra pas shembjes së Teatrit: Kur të reagojë Ambasadori i BE-së, na njoftoni Një ditë pas shembjes së Teatrit, Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit bën me dije se është komunikuar nga organizata Trashëg
Doris Pack reagon ashpër për teatrin: U miratua shembja, Europa të reagojë! Ish-deputetja e Parlamentit Europian, Doris Pack ka reaguar për vendimin për shembjen e Teatrit Kombëtar nga Bashkia e T
Kryemadhi lëshon gojën: Mos i thoni kafshë, Rama është zvarranik! Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi, nuk ka të ndalur akuzat ndaj Ramës. Teksa moderatori Çim Peka e quajti kryeministr
Zyrtari paralajmëron arrestimin e Behxhet Pacollit: Të tregojë ku është! "Të tregojë ku është përndryshe nëse ai shfaqet në publik, brenda Kosovës, policia do të marrë masa..." Ushtruesi i d
Keni plagë në gojë? Rastet kur duhet të shqetësoheni Plagëzat në mukozën e gavrës së gojës quhen afta. Më së shpeshti shfaqen nga ana e brendshme e buzëve dhe faqeve, por mu
OKB: Koronavirusi mund të dyfishojë varfërinë "Është një goditje e madhe për ata që kanë të ardhura vetëm sa të sigurojnë bukën e gojës..." Programi i Ushqimit Bot
Conte i mbyll "derën" Perisic, nuk ka rikthim në San Siro Antonio Conte po refuzon që Ivan Perisic të rikthehet te Interi në fund të këtij edicioni. Trajneri italian nuk mbësh
"Kinge" me plot gojën, modelja poston fotot joshëse në Instagram (FOTO LAJM) Modelja Katya Elise Henry po i çmend të gjithë në Instagram me fotot dhe videot provokuese që publikon. Linjat e saj
Mrekulli në Shkup, i ka dhënë frymë gojë më gojë personit me Covid19 dhe nuk është infektuar Në Maqedoni ka ndodhur një mrekulli e vërtetë. Kjo ka ndodhur në burgun hetues të Shkupit, ku para një jave (8 prill) nd
Dhimbje dhëmbi por nuk dilni dot? Kurojeni brenda pak minutave në shtëpi Dhimbja në gojë mund të shkaktohet nga një sërë çështjesh serioze, duke përfshirë prishjen e dhëmbëve, një mbushje të dë
Çfarë që po përpiqet t'ju tregojë dhimbja e kokës në mëngjes Zgjimi në mëngjes me dhimbje koke, është mënyra më e keqe për të nisur ditën. Dhimbjet e kokës në mëngjes shpesh ting
Në karantinë, surpriza e Besit për ditëlindjen e Xhensilës ishte si asnjëherë më parë (VIDEO) Sot gjysma e tij (më e mirë do të thoshte edhe vetë Besi) ka ditëlindjen dhe sigurisht që duhej një surprizë për të edhe