999 rezultate për

goje

Conte premton se Interi do ta tregojë forcën e vërtetë përballë Atalantës Antonio Conte u shfaq i kënaqur me paraqitjen e skuadrës së tij në ndeshjen ndaj Napolit duke vlerësuar atë çfarë dha In
"Më thanë ta qepja gojën", Courtois i kujton fjalët Barcelonës pasi fiton La Ligan Reali i Madridit u kurorëzua për të 34-tën herë kampion i La Ligas mbrëmjen e djeshme. Thibaut Courtois besonte që n
Vrau për një fjalë goje 35 vjeçarin, arrestohet i riu në Gjirokastër Një 35-vjeçar është vrarë në Gjirokastër në rrethana misterioze. Viktima i identifikuar si Gjergji Alliasi është godi
Roberti nuk ndahet nga familja e Norës, pjesë e super festës së Era Istrefit (FOTO LAJM) Era Istrefi festoi datëlindjen më 4 korrik, por festa për të duket se nuk ka ndalur ende. Nora ka menduar ta surprizojë
Zhbllokohet sfida, Lazio në avantazh (VIDEO) Lazio ka kaluar në avantazh që në minutën e 5 ndaj Lecces. Një gabim i portierit Gabriel ka bërë që Caicedo të dërgo
NASA shkatërron raketën e planifikuar për udhëtime në Hënë (VIDEO) NASA ka ndarë një video mahnitëse ku shfaqet shkatërrimi i një tanku oksigjeni 20 metra i lartë, pjesë e raketës së mode
Ish-deputeti demokrat humb njeriun e shtrenjtë: Do na mungojë prindi shembullor e fjalëpakë Ish-deputeti demokrat i Qarkut Dibër Xhemal Gjunkshi ka humbur nënën. Përmes një statusi në rrjetet sociale ai ka njoftu
Për t'i "mbyllur gojën", disa këshilla si të shprehni mendimin tuaj bindshëm (FOTO LAJM) Siç thoshte pinguini nga Madagaskari, “Arsyet më duken të lodhshme dhe të mërzitshme. Ne do të përdorim forcën.” Njerëzi
Plagosi me armë për një "fjalë goje", vihet në pranga i shumëkërkuari Ishte shpallur në kërkim për plagosje dhe armë mbajtje pa leje, kapet autori në Shijak. Specialistët e krimeve në kom
"Me urdhrin e bosit, fus në gojë lëpirësen", Artan Fuga komenton videon e Musa Ulqinit (VIDEO) Nga Artan Fuga Për të mirën e Partisë, me urdhrin e bosit, fus në gojë lëpirësen që ma japin njerëz të panj
"Narkopolicët i rrëmbejnë thesin fatkeqit", Berisha publikon videon Ish-kryeministri Sali Berisha ka postuar në rrjetin e tij social Facebook një video ku duken disa policë që tentojnë të
Neziri: Ziberi do të tregojë se LSDM-ja nuk është dinjitoze për përfaqësimin e shqiptarëve etnikë Pas kandidaturës së Naser Ziberit për kryeministër të parë shqiptar nga Ali Ahmeti, analisti Xhelal Neziri thotë për DW
Pse nuk reagoi kur u shemb teatri? Habit Majko: Bëra operacion në gojë Nesë keni menduar se asgjë smund të ju habisë në politikën shqiptare, sot do ndryshoni mendim. Pandeli Majko, i njo
Edon Zhegrova dëmton ligamentet Zhegrova do të mungojë disa javë, pas një dëmtimi që ka pësuar së fundmi në stërvitje me Baselin. Magjistari i Kombët
Çfarë nuk duhet të mungojë këtë verë në garderobën tuaj (FOTO LAJM) Ndonwse mund ta kni garderobwn plot, sërish dëshironi të blini diçka të re dhe praktike. Ne kemi përzgjedhur sot disa ve
Ironia që detyroi ministrin e Brendshëm Lleshaj të reagojë: Çfarë thotë ai Një karikaturë e artistit të njohur Bujar Kapexhiu për çështjen e kanabisit, ka detyruar ministrin e Brendshëm, Sandër L
Barcelona në ankth, Messi pritet të mungojë në ndeshjen e parë Barcelona në ankth për gjëndjen e Lionel Messit. Ylli argjentinas u ndal në stërvitje ditën e martë teksa pësoi një dëmt
Historia e 15 vjeçares shkonte gojë më gojë prej 1 viti, çfarë ndodh sot në shtëpinë e saj Shantazhimi dhe më pas përdhunimi i 15 vjeçares nga roja i shkollës dhe më pas nga tre të rinj, ka tronditur opinionin p
Aksion spektakolar, Lewandowski shënon golin e tretë (VIDEO) Bayerni po shkatërron në "Allianz Arena" Fortunën e Dusseldorfit. Pas dy golave të Pavard, është rradha e Leëandoëski
Viri re! Dylli i veshit mund t'ju tregojë shumë për trupin tuaj Mund të ju duket e pabesueshme, por dylli i veshit mund të tregojë shumë për shëndetin tuaj. I verdhë, i lagësht dhe