999 rezultate për

goje

Suarez do të jap provim për të kaluar tek Juve Vetëm një pengesë e fundit po mungon për të parë Suarezin në Juventus: provimi i gjuhës italiane. Sipas dekretit të
Nga gruaja me gojë të prerë te ushtari grek, legjenda që të kallin datën Elisa Day Në Europën mesjetare, jetonte një grua me emrin Elisa Day, bukuria e së cilës u ngjante trëndafilave. Ajo u
Policët grekë kundër Maguire: Gënjen sa herë që hap gojën Mbrojtësi anglez i Manchester United Harry Maguire i përfshi në telashe disa ditë më parë në ishullin e njohur grek Miko
Shplarësi i gojës mund të ulë rrezikun e Covid-19? Kërkuesit në Britani do të testojnë nëse shplarësi i gojës, Dentyl mund të ndihmojë të frenimin e përhapjes së Covid 19
U zunë për një fjalë goje, babë e bir qëlluan me sëpatë komshiun në Pogradec Një ngjarje tragjike ka ndodhur ditën e sotme në Pogradec. Janë zbardhur detaje të reja në lidhje me ngjarjen e ndodh
4 yjet e skuadrës që Koeman pritet t’i largojë nga Barcelona Trajneri i ri i Barcelonës, Ronald Koeman do të ndryshojë organikën e skuadrës katalanasve. Sipas mediave spanjolle,
Meta: Shfaqet një gangster i rrethuar nga servilë që shantazhon opozitën dhe i mbyll gojën shtypit Presidenti Ilir Meta sot ka ndarë një shkrim për Ditën Europiane të kujtimit të viktimave të Stalinizmit dhe Nazizmit du
Porositë e Enverit: Haxhi Lleshi do t'i dërgojë një notë proteste presidentit egjiptian për flotën sovjetike Publikohen disa dokumente arkivore të nxjerra nga Arkivi Qendror i Shtetit në Tiranë (fondi i ish-Komitetit Qëndror të P
"Kanë tentuar të shesin me imazhin tim", Einxhel regon pse do të mungojë në ekran (FOTO LAJM) Prej kohësh është një ndër moderatoret sportive më të përfolura shqiptare e cila ka ngritur zërin sa herë që i është cën
Marca tregon yjet që do largojë Barcelona Barcelona do të bëjë ndryshime të shumta dhe kjo është rruga e duhur për të ndërtuar një skuadër të fortë dhe kompetitiv
Pse duhet të hamë shalqi, fruti i stinës që nuk duhet të mungojë Pse duhet të hamë shalqi, fruti i stinës që nuk duhet Ekspertët thonë se shalqiri është një frut, i cili nuk duhet të m
U vu sot në pranga, kush është i forti i "Don Boskos" që theri 45-vjeçarin për një fjalë goje Ditën e sotme policia e Tiranës ka vënë në pranga shtetasin Argjr Dusha, 50-vjeç. Burimet zyrtare bëjnë me dije se i
Policia serbe i shkon në shtëpi kreut të OVL-së në Preshevë, i kërkojnë ta largojë flamurin kombëtar Kreut të OVL-UÇPMB-së në Luginën e Preshevës, Nazmi Hajredinit, i doli dje punë me Policinë e Serbisë. Këta të fundit
Italia i vjen në ndihmë Kosovës në luftën kundër covid-19, dërgon një ekip mjekësor ushtarak Ministrja e Punëve të Jashtme të Kosovës, Meliza Haradinaj-Stublla, ka njoftuar se Italia do të dërgojë një ekip mjekëso
"Të shkojmë për të tretin", Ronaldo i mbyll "gojën" të gjithëve për të ardhmen Cristiano Ronaldo ka vërtetuar se do të qëndrojë te Juventusi. Zëra të shumtë insistonin se Cristiano Ronaldo mund t’
Çfarë që po përpiqet t'ju tregojë dhimbja e kokës në mëngjes Zgjimi në mëngjes me dhimbje koke, është mënyra më e keqe për të nisur ditën. Dhimbjet e kokës në mëngjes shpesh ting
Murrizi i ashpër në Kuvend: Dilni t’u tregojë populli këllqet Deputeti i opozitës në Kuvendin e Shqipërisë, Myslim Murrizi me tonë të forta në Kuvend, duke u deklaruar i kënaqur me a
I shpëtoi policisë herën e parë, shqiptari shkon drejt e në "gojën e ujkut" Një tregtar i ri i drogës u arrestua mbrëmë në Selanikun perëndimor. Sipas policisë, shqiptari 27-vjeçar, i cili po t
Conte premton se Interi do ta tregojë forcën e vërtetë përballë Atalantës Antonio Conte u shfaq i kënaqur me paraqitjen e skuadrës së tij në ndeshjen ndaj Napolit duke vlerësuar atë çfarë dha In
"Më thanë ta qepja gojën", Courtois i kujton fjalët Barcelonës pasi fiton La Ligan Reali i Madridit u kurorëzua për të 34-tën herë kampion i La Ligas mbrëmjen e djeshme. Thibaut Courtois besonte që n