999 rezultate për

goje

U dëmtua në momentin më të mirë, Ibra do të mungojë në disa ndeshje Ibra dje realizoi dopietë ndaj Napolit duke i dhuruar suksesin Milanit në fitoren 1-3 të kuqezinjve, shkruan Albeu,com.
Vjen lajmi i keq për Ibrën, ja do mungojë Milani fiton në Napoli por rrezikon të humbasë Zlatan Ibrahimovic. Sipas raportimit nga Peppe Di Stefano për "Sky Sp
Mungesë e madhe për Realin, ja sa ndeshje do mungojë Ramos Sergio Ramos do t'i mungojë skuadrës së tij për ndeshjen ndaj Villarrealit dhe Interit. Ai pësoi një lëndim në muskli
"Termeti" i radhës te Liverpooli, Alisson Becker rezulton pozitiv me Covid-19 Liverpooli po kalon një krizë të jashtëzakonshme me lëndimin e lojtarëve. Klubi anglez ka njoftuar që portieri Alisso
Real Madridi mund të largojë nga skuadra yllin spanjoll për vetëm 20 milion euro Klubi i Real Madrid në afatin kalimtar të janarit ose të verës do ta largoj nga skuadra mesfushorin spanjoll, Isco. Z
Spaja konfirmon dëmtimin e Sergio Busquets, nuk dihet sa do të mungojë Ka qenë një mbrëmje për t’u harruar ajo e djeshmja për Spanjën. Iberikët u ndalën nga Zvicra (1-1), në ndeshjen e vlefsh
U dëmtua me Kombëtaren, mësohet sa do të mungojë Bonucci Qendërmbrojtësi i Juventusit, Leonardo Bonucci do jetë jashtë fushës për rreth 20 ditë meqenëse pësoi lëndim gjatë kohë
Operohet Joe Gomez, do të mungojë gjatë Joe Gomez i është nënshtruar me sukses një operimi pas lëndimit të pësuar në grumbullim te Kombëtarja e Anglisë. Ësht
U konfliktuan për një fjalë goje, 42 vjeçari goditet me sharrë Shtetasi J.A., 42 vjeç është paraqitur ditën e sotme me plage sharrë në trup në urgjencën e Spitalit të Himarës. Mëso
Operohet Ansu Fati, ja sa muaj do të mungojë Sulmuesi Ansu Fati ka kryer me sukses operimin në gjurin e këmbës. 18 vjeçari u lëndua në ndeshjen kundër Betisit.
Konfirmohet dëmtimi e Ansu Fati, kaq do të mungojë Barcelona ka konfirmuar se sulmuesi Ansu Fati ka probleme të gjuri i majtë. Spanjolli në ndeshjen ndaj Real Betisit u
S'duhet të mungojë, ky trend i viteve '90 po bën namin këtë sezon (FOTO LAJM) Kush ka lindur në fillim apo në fund të viteve '80, gjithsesi e konsideron veten fëmijë të viteve '90. Kështu që keni ve
Çfarë tregon era e keqe e gojës në mëngjes për shëndetin A keni menduar ndonjëherë pse fryma juaj mban erë të rëndë pas një nate gjumë? Sigurisht, ju keni qëndruar vetëm 8 orë
Aksesorët që nuk do t'i ndani nga flokët këtë vjeshtë (FOTO LAJM) Përveç kuletës, telefonit dhe maskës, një tjetër element thelbësor që s'duhet të mungojë në çantën tuaj janë aksesorët e
Gratë naftëtare të vendosura: Rama të reagojë, nuk dalim nga greva! Në ditën e 12 të grevës së urisë, gratë naftëtare të Ballshit, janë po aq të vendosura sa ditën e parë se do të vazhdojn
Dërmaku lë fushën vetëm pas 10 minutash, ja sa pritet të mungojë Nga një debutim ëndrrash, ku tundi rrjetën për skuadrën e tij, në një ndeshje për t’u harruar si ajo e sotmja. Avent
Basha thirrje Krajës për inceneratorët: Hapni gojën dhe i tregoni qytetarëve se po i vjedhin Kreu i PD-së Lulzim Basha, ka bërë sërish një konferencë LIVE për gazetarët ku i ka kërkuar sërish thirrje kreut të SPAK
Alimadhi sulmon Sadri Abazin: Mbylle mor gojën ti! Ti je për një kockë, qelbësirë je nga goja Deputeti Adriatik Alimadhi ka sulmuar deputetin e PS-së, Sadri Abazit, pasi ky i fundit i ndërpreu fjalën. Teksa po f
U dëmtua në Champions, ja sa do të mungojë Chiellini Xhorxho Kielini nuk mundi ta shijonte dot në fushën e lojës atë fitore të Juventusit kundër Dinamos së Kievit në ndeshje
Askush nuk guxon t'ia nxjerrë në tavolinë, 3 ushqimet që mbretëresha nuk fut kurrë në gojë Kur ishim të vegjël, një ndër shprehjet që përdornim për t'i ururar natën e mirë shokëve e shoqeve ishte ''Pafshi në ënd