999 rezultate për

goje

Shkrehu pistoletën në gojë, si 47 vjeçari i dha fund jetës pak para se të dilte në sallën e gjyqit Detaje të reja zbardhen nga ngjarja e rëndë ku një 47-vjeçar në fshatin Bënçë të Tepelenës i ka dhënë fund jetës. Vik
Napoli mbyll "gojët e liga" për shkarkimin e Gattusos Napoli ka mbështetur publikisht trajnerin Gennaro Gattuso pas spekulimeve se ai mund të shkarkohet nga klubi i Serie A p
Mbappe hedh topin te Perez, presidenti duhet të reagojë Kylian Mbappe deklaroi se është i lumtur te PSG, por ishte një mënyrë e mirë për të hedhur topin te klubi i Real Madridi
"Arabët vdesin për biondina", Kejvina Kthella "lë me gisht në gojë" komentuesin (FOTO LAJM) Modelja Kejvina Kthella ditët e fundit ndodhet në Dubai, qyteti më i shtrenjtë në botë, duke publikuar vazhdimisht posti
Eraldo Rexho e pranon hapur: Jam zënë me Encën! Ndër të ftuarit e puntatës së sotme në spektaklin “Shiko Kush LUAN” ishte një nga gazetarët më të njohur Eraldo Rexho.
Do të mungojë në derbi, Conte: Gjyqtari më përjashtoi pasi nuk u pajtova me vendimin e tij Interi nuk mundi të mposhtë Udinesen në kuadër të xhiros së 19-të të Serie A. Në fundin e ndeshjes, gjyqtari përjasht
11 Marsi, data kur Neymar nuk luan futboll dhe mund të mungojë edhe ndaj Barcelonës Tekniku i Paris Saint-Germain Mauricio Pochettino nuk e ka mohuar mundësinë që Neymar mund të mungojë në ndeshjen kundër
Këto 3 ndryshime në gojë ju tregojnë nëse jeni infektuar me Covid-19 Trupi juaj mund t’ju tregojë shumë për shëndetin, veçanërisht për koronavirusin, i cili mund të prekë pjesë të ndryshme
Plas në Kuvend, akuza e rëndë e Kujtim Gjuzit: Duan t'na mbyllin gojën! Seanca e sotme e mbajtur në Kuvendin e Shqipërisë ka nisur me debate dhe akuza të ashpra mes deputetëve. Kanë qënë de
Barcelona në ankth, Messi mund të mungojë edhe në finalen e e Superkupës së Spanjës Duket se dëmtimi i Lionel Messit është më serioz seç mendohej, pasi trajneri i Barcelonës, Ronald Koeman, ka thënë se ar
U dëmtua ndaj Milanit, sa do mungojë Vojvoda? (FOTO LAJM) Torino njofton se në ditët në vijim do të dihet shkalla e lëndimit. Mbrojtësi i Torinos, Mërgim Vojvoda, është lëndua
Fiorentina barazon rezultatin ndaj Interit (VIDEO) Pas pjesës së parë të mbyllur në avantazhin minimal të Interit, Fiorentina ka arritur të barazojë në të dytën, Kouame
Manolas dhe Osimhen pritet të mungojë gjatë Napoli do të jetë pa dyshen Kostas Manolas dhe Victor Osimhen për një kohë të gjatë. Manolas do jetë jashtë fushe për
Aktori me origjinë shqiptare lë me "gisht në gojë" Ibrahimoviç, i merr gazetaren italiane (FOTO LAJM) A është një një lidhje aktori turk Can Yaman me gazetaren e njohur të sportit në Itali, Diletta Leotta? Ishte Anna Pett
Dybala do të mungojë ndaj Interit Sulmuesi i Juventusit, Paolo Dybala, pësoi një lëndim në ndeshjen ndaj Sassuolos në kuadër të xhiros së 17-të të Serie A
Juventusi pritet t'i largojë tre futbollistë Juventusi po planifikon të largojë disa futbollistë për të përforcuar ekipin gjatë afatit kalimtar të janarit. I pari që
Vrau për një fjalë goje, arrestohet i kërkuari në Durrës 2 shtetas të shpallur në kërkim, për vepra të ndryshme penale janë arrestuar nga Policia. Specialistët për Hetimin e
Shfaqi problem muskulor në ndeshjen ndaj Crotones, mësohet sa do të mungojë Lukaku Sulmuesi i Inter, Romelu Lukaku, nuk do të paraqitet në ndeshjen kundër Sampdoria që do të zhvillohet në kuadër të javes
Coutinho operohet me sukses, mësohet sa do të mungojë Philippe Coutinho u lëndua në ndeshjen ndaj Eibarit e cila u mbyll në fund me rezultat të barabartë 1-1. Gjatë ditës
Konfirmohet nga Barcelona, Coutinho operohet dhe mungon 4 muaj Philippe Coutinho vazhdon të mos bëhet rehat me lëndime. Braziliani të martën u inkuadrua në pjesën e dytë kundër Eib