999 rezultate për

goje

Policia i "çeli" gojën, kush është bashkëpunëtori që fundosi "të fortin" e Myslym Shyrit gjergj cukali është lënë në burg ditën e sotme për vendosjen e lëndës eksplozive në një makinë në Kamzë. Ka qenë një
"Në gojë të ujkut", i riu hyn të vjedhë në polici Një 25-vjeçar është arrestuar nga policia e Kurbinit pasi tentoi të vidhte pikën e grumbullimit të automjeteve të blloku
Lajmi i keq për Pirlon, Morata po vazhdon të mungojë në stërvitje Alvaro Morata, i cili po vazhdon shërimin e tij nga infeksioni viral, nuk mori pjesë në trajnimin e sotëm. Pas tre di
U zhvesh e gjitha, Georgina e Ronaldos la rrjetin me gojë hapur (FOTO LAJM) Georgina Rodriguez, është një nga femrat më të komentuara në shoëbiz-in botëror. Partnerja e futbollistit të famshëm, Cr
Arsenali do të largojë 4 lojtarë në verë Drejtuesit e Arsenalit kanë marrë vendim që në fund të këtij edicioni ti largojnë katër futbollistë pas konsultimeve me
U dëmtua ndaj Portos, mësohet sa do të mungojë Chiellini Mbrojtësi i Juventusit, Giorgio Chiellini dhe Rodrigo Bentacur kanë bërë testimet dhe qendërmbrojtësi rrezikon të mungoj
U dëmtua në prag të ndeshjes me Porton, kaq ditë do të mungojë Bonucci Qendërmbrojtësi i Juventusit, Leonardo Bonucci do të jetë jashtë fushave të blerta për të paktën 20 ditë. Italia udhë
Tension mes lojtarëve të Barcelonës, Pique - Griezmannit: Mbylle gojën, mos bërtit (VIDEO) Dje, Barcelona u turpërua në shtëpi nga PSG-ja duke humbur me rezultat 1 – 4. "Parisienët" dominuan qysh nga minuta e
Frikë te Juve, Bonucci pritet të mungojë disa javë Mediat italianë raportojn se mbrojtësi Leonardo Bonucci do mungojë për disa javë, duke humbur ndeshjen ndaj Portos në Li
Protagoniste në videoklipin e këngëtarit italian, Klaudia Pepa i lë të gjithë gojëhapur (VIDEO) Është publikuar më në fund klipi i shumëpritur i këngëtarit italian Fabrizio Moro, ku protagoniste është balerina shqipt
Terrorizoi Kukësin me të shtëna, kush është autori që ecte me fishekë në gojë Të tjera detaje kanë dalë në dritë nga konflikti në Kukës ku nuk munguan as armët e zjarrit. Mësohet se zanafilla e k
U zunë për "një fjalë goje", babë e bir bëjnë për spital fqinjin në Has Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në SPAK por fatmirësisht ka përfunduar pa viktima. Babai dhe bir kanë plagosur fq
Jeni me diabet? Zbuloni ushqimet që s’duhet t’i fusni në gojë Sipas Gerald Bernstein, drejtor i Institutit të Diabetit në qendrën mjekësore të Nju Jorkut, pacientët e prekur nga diab
Dëmtohet Neymar, "braktis" fushën dhe mund të mungojë kundër Barcelonës Neymar në ndeshjen e sotme ndaj Caen në kuadër të Kupës së Francës u dëmtua pas një ndërhyrje në të në minutën e 60' të
Skandali me logon e kopjuar, TKOB "kujtohet" të reagojë Ditën e djeshme kudo në media dhe rrjeteb sociale qarkulloi skandali për logon e re të TKOB e cila ishte e kopjuar. K
Mos e injoroni ngjyrën e dyllit të veshit, çfarë tregon për shëndetin (FOTO LAJM) Është një procedurë normale higjienike për të pastruar veshët një herë në disa ditë. Sidoqoftë, jo të gjithë e dimë që d
Reali gati të largojë Varane nëse nuk plotëson këtë kusht Kohëve të fundit është raportuar se qendërmbrojtësi Raphael Varane ka ndryshuar agjentët dhe ndoshta do konsiderojë larg
Fotot nga pushimet luksoze me Photoshop, Luana i "mbyll gojën" të gjithëve (FOTO&VIDEO) Pas një punë intensive me “Shiko kush luan”, Luana Vjollca ka zgjedhur të bëjë disa ditë pushime. Ajo ka ndarë disa mome
Dentistët ngrenë alarmin: Mbajtja e maskës është e dëmshme për dhëmbët! Mbajta e vazhdueshme e maskave rrezikon prishjen e dhëmbëve, thonë stomatologët. Kjo tezë është e dokumentuar edhe sipas
Formacioni fantastik me lojtarët që Reali do t'i largojë (FOTO LAJM) Vendimi i Real Madridit për të huazuar disa lojtarë, si Martin Odegaard e Luka Jovic, në këtë afat kalimtar dhe duke mos