999 rezultate për

goja

Thaçi ankohet: PDSH-së po i mbyllet goja Kryetari i PDSH-së, Menduh Thaçi ka pritur në zyrën e tij, ambasadorin polak në Shkup, Jacek Multanovski. Në një komu
Francë, Chambly frymëzohet nga Interi (FOTO LAJM) Klubi i Futbollit Chambly-Thelle, i krijaur në vitin 1989 dhe që militon në kategorinë e katërt franceze, frymëzohet nga
Blatter: Kush është kundër, të ngrihet e të flasë Sepp Blatter sfidon të gjithë kritikët, duke u bërë thirrje që të çohen nëse kanë diçka kundër dhe të flasin para zgjedh
Shpërfytyrohet pasi e sulmon ujku, kinezi kërkon ti rikthehet goja (FOTO LAJM) Një 65 vjeçar, gjatë jetës së tij nuk ka shkuar në shkollë, nuk është martuar, kjo vetëm pasi ai ka qënë i shpërfytyruar
"De Telegraaf": Tangoja e fundit për Messin (FOTO LAJM) Gazeta e famshme holandeze "De Telegraaf" kërkon ti japë zemër kombëtares së saj me një foto artistike të postuar në faq
Ja kush është logoja fituese për 70-vjetorin e çlirimit (FOTO-LAJM) Studenti Marijan Kamshi ka fituar konkursin për logon e 70- vjetorit të çlirimit të vendit. Logoja e 21 vjeçarit nuk ka
Ja logoja fituese për 400 vjetorin e themelimit të Tiranës Në 400 vjetorin e themelimit të qytetit, Tirana do të ketë logon e saj. Nga 200 aplikime të depozituara në Polin Artisti
'PDK po perëndon, LDK po lind' Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa ka postuar një fotografi në profilin e tij në Facebook. Në të
Projekti i ri i Bursaspor: Stadiumi është një krokodil (FOTO LAJM) Bursaspor, ekipi i kategorisë së parë turke, ka prezantuar projektin e stadiumit të ri, i cili do të ketë formën e një k
Publikohet logoja e kremtimit të gjashtë vjetorit të pavarësisë Kryeministri i Kosovës Hashim Thaçi, ka deklaruar se më 17 shkurt do të festohet përvjetori i gjashtë i Deklaratës së Pa
Shkaktarët e erës së keqe të gojës Era e keqe e gojës na paralajmëron për sëmundje të ndryshme që mund të kemi. Ka shumë persona të cilët i lajnë rregullis
Betimi i kryetarëve të komunave, serbët në veri refuzojnë logon e Kosovës Përfaqësues serbë nuk u pajtuan me përfaqësuesit e BE-së për protokollin dhe caktimin e mbledhjes solemne të kuvendeve t
S’mbahen seancat në veri, shkak logoja e shtetit të Kosovës Seanca inauguruese e Kryetari të Komunës Leposaviq, është shtyrë për shkak se në ftesa dhe materialin tjetër të nevojshë
Logoja tregon se shteti i Kosovës funksionon në veri Analistët politik mendojnë dhe e shpjegojnë ndryshe nga kryeministri i vendit Hashim Thaçi, çështjen e logos në fletëvot
Të anashkalohet logoja në veri! Vetëm KQZ-ja ka kompetencë për logon, por edhe në këtë rast ka ndikime të ndryshme politike. Kështu ka thënë kreu i AAK-
Daçiq: Në fletëvotime logoja e KQZ-së Në fletëvotimet për zgjedhjet lokale të 3 nëntorit në Kosovë mund të lejohet logoja e Komisionit Qendror të zgjedhjeve.
Pacolli: Logoja po kepërdoret Javën e kaluar votova në zgjedhjet lokale në Lugano dhe atje askund nuk pashë logo të shtetit zviceran. Logoja e Republi
Logoja nuk diskutohet në takimin Daçiq-Thaçi Në takimin 27 gushtit që do të zhvillohet në Bruksel mes dy kryeministrave, Thaçi- Daciq nuk do të diksutohet çështja e
Ramadani:Fletëvotimet të njejta në të gjithë vendin Fletëvotimet e zgjedheve të 3 nëntorit do të jenë të njejta për të gjithë territorin e Kosovës. Kështu ka thënë sekretar
Ende nuk dihet logoja e fletëvotimeve Për logon e fletëve të votimit ende nuk është biseduar. Këtë e ben të ditur kryetarja e Komisionit Qendror Zgjedhor të K