999 rezultate për

goja

Tronditet Puka, 24-vjeçari qëllon disa herë me automatik Një 24 vjeçar nga fshati Gojan i Madh në Pukë është arrestuar nga policia pasi ka qëlluar me armë zjarri në ajër. Pol
Pse na hapet goja në mënyrë të pavullnetshme, dhe pse është ngjitëse Të gjithë e pyesim veten pse na ndodh shpesh te na hapet goja. A është ky një mekanizëm i pavullnetshëm? Mjeku paris
Dhëmbët dhe goja fshehin rrezikun për zhvillimin e disa llojeve të kancerit Larja e dhëmbëve nuk parandalon vetëm prishjen e tyre, por mund të ulë gjithashtu rrezikun e zhvillimit të kancerit. Stu
E RENDE/ Njerëzve u del shkumë nga goja pas sulmit kimik në Siri (FOTO & VIDEO) Sulmi kimik dje në Siri, ka shkaktuar panik në të gjithë botën. Mediet kanë publikuar pamje të njerëzve të shokuar dhe d
Mihrije Braha "ndahet" nga i shoqi: Ja çfarë ndodhi (FOTO LAJM) Megjithëse ka kaluar shumë kohë, Naim dhe Mihrije Braha vendosën të tregonin se si qëndron e vërteta e lajmit që doli ng
Vjehrra: Nusja ishte shumë e ndyrë nga goja, na e rrihte djalin “Ajo ishte e egër. Që në fillim nuk isha dakord për lidhjen e tyre. Ajo shumë e ndyrë nga goja që për një femër mirditor
Sherri pas kamerave në Komision, deputeti “kërcënon” avokaten e shtetit: Të ishe burrë ta tregoja unë Komisioni Hetimor i drejtuar nga demokratët për hetimin e zgjidhjes me marrëveshje të konfliktit mes shtetit shqiptar dh
Juventus sheh nga e ardhmja, prezanton logon e re (FOTO) Juventus lë pas të shkuarën dhe humbjen ndaj Fiorentinës. Klubi bardhezi dje në mbrëmje ka prezantuar logon e re në një
Juventus ndryshon logon historike, nuk do ta besoni si duket tani (FOTO LAJM) Juventus pas shumë vitesh ka ndryshuar logon e saj historike, duke prezantuar së fundmi një logo të re, e cila duket kre
Rrëfimi i gazetares së njohur: Letrat që i dërgoja tim eti në burgun e Spaçit (FOTO LAJM) “Mendimet e hedhura në këtë vëllim, shkruar nga një gazetare veterane dhe tashmë një zë autoritar në një institucion pub
Shkrumbohet papafingoja tek "Rruga e Elbasanit", zjarri tek pallati i Gramoz Ruçit (VIDEO) Ndërtesa e cila u përfshi nga flakët gjatë mesditës së sotme ka marrë vëmendjen edhe për shkak të personave në të cilën
"Goja jote po shkatërron familjen", 3 minutat e ferrit të Liljana Rukos Detaje të tjera kanë dalë nga vrasja e Liljana Rukos në Fier. Gazetari i “TV Klan”, Dashamir Biçaku ka dhënë detaje në
Ja cila është arsyeja përse na hapet goja Mjeku francez Dr. Double, ka bërë me dije se hapja e gojës është e lidhur me rritjen e shpejtë të fëmijëve. Akoma ka dis
Po shihni Realin? Ja pse nuk duket logoja dhe sponsori në fanella Real Madridi e ka mbyllur pjesën e parë me fitoren 1-2 ndaj Sporting Gijonit. Të dy golat për Los Blancos i shënoi C
Berisha i përgjigjet Ballës: Njoftova Ristanin se do mungoja! Pas deklaratës së kryetarit të Komisionit Hetimor për privatizimin e CEZ, se i dërgoi shkresë Policisë të sjellin me for
Rinia e LR-PDSH në Strugë rizgjedh “formacionin” e vjetër Sot në Strugë u zhvillua kuvendi i parë i rinisë së Lëvizjes për Reforma – PDSH, ku kryetar u zgjodh Gojart Kaba, i cili
Mozilla po kërkon ide për logon e saj të re Mozilla, po kërkon vërtet një dizajn të ri nga publiku i gjerë i përdoruesve për logon e saj. Kompania ka publikuar
Linda Morina prezanton binjaken e saj (FOTO LAJM) Linda Morina ka gjetur binjaken e saj dhe ajo është Zhade te “Clone”. Këtë ka dashur të tregojë me anë të fotoje të p
Adidas transferon Pogba-n para kohe te United (VIDEO) Paul Pogba munc të cilësohet si lojtari më i ri i Manchester United. Gjatë ditës së djeshme është raportuar se ai do të
Ja çfarë tregon goja për shëndetin tuaj Në lidhje me gjendjen e organizmin tonë një rol të rëndësishëm si tregues kanë gjuha, pështyma dhe mishi i dhëmbëve. Për