999 rezultate për

goja

Spartak Ngjelës i shpëton goja live: Të q*fsha motrën (VIDEO) Avokat Spartak Ngjela është një ndër figurat publike më aktive në politikë dhe në media. Një video e tij është bërë
Çfarë duhet të bëni kur ju digjet goja nga ushqimi Tani që i ftohti ka ardhur, shumë prej nesh mund të bien “pre” e ushqimeve të nxehta. Të sapo dala nga furra, ushqimet b
Luana Vjollcës i shpëton goja: Jam shëndoshur se jam shtatzënë E aluduar shumë herë për një shtatzani Luana Vjollca, këtë herë ka treguar më shumë sec duhet. Në puntatën e mbrëmjes
Shpjegimi sipas shkencës, i hapjes së gojës kur na flihet Të gjithë e pyesim veten pse na ndodh shpesh të na hapet goja. A është ky një mekanizëm i pavullnetshëm? Kur ne e hap
Kjo është zgjidhja kandidatit të PDSH-së për rregullimin e bulevardit "Bllagoja Toska" Kandidati i PDSH-së për kryetar të komunës së Tetovës, Bardhyl Dauti, së bashku me kandidatët për këshilltarë komunal si
Nëse ju vjen erë e keqe nga goja, urgjent tek mjeku! Është normale që në disa momente goja juaj të mbajë ere të keqe, por nëse ky problem bëhet kronik atëherë duhet gjetur e
Rast i pazakontë, vajzës i dalin krimba nga goja (VIDEO) Një vogëlushe 10 vjecare nga Brasilia, kryeqyteti i Brazilit po përjeton një nga gjërat më të këqija dhe të pazakonta që
Erë e keqe nga goja? Urgjent tek mjeku! Rrezikoheni nga këto sëmundje Nëse keni erë të keqe, atëherë mund të jeni duke vuajtur nga probleme të ndryshme shëndetësore. Studime të fundit kanë t
Shitja e Sadikut për 1.5 milionë euro, Elbasanit dhe Turbinës i bie "bingoja" Një futbollist mund të kthehet në një “minierë ari” nëse klubet shqiptare do të dinë të sillen si profesionistë. E tillë
Shpërthen Patozi: Lulzim, të ka ardhur goja o vulëhumbur! Astrit Patozi, me anë të një statusi në “Facebook”, ka shpërthyer me një sëra akuzash në drejtin të kreut të ngirë të PD
Embargoja detyron Katarin të importojë lopë me avionë Kopeja e parë e lopëve, e transportuar në rrugë ajrore, mbërriti në Katar jo vetëm për të prodhuar qumësht, por edhe për
Banorët nxjerrin dhinë nga goja e bollës (VIDEO) Një video është publikuar në internet, që shfaq momentin kur disa njerëz në Indi nxjerrin një dhi nga goja e një bolle t
E vrau me 7 plumba, kapet pas 26 vitesh vrasësi i Agron Marmullakut Pas 26 vjetësh në arrati, Pjetër Gojani, sot është kapur nga Policia e Kosovës. Gojani akuzohet se në korrik të vitit
Dreka që ndryshoi “historinë”, Xhani, pse nuk ike pa provuar çorbën! Kishte dy pasaporta, na u bënë dy De Biazë. Njëri që shpërthen dhe rebelon me akuza të forta për eprorët e tij, fill pas
Tronditet Puka, 24-vjeçari qëllon disa herë me automatik Një 24 vjeçar nga fshati Gojan i Madh në Pukë është arrestuar nga policia pasi ka qëlluar me armë zjarri në ajër. Pol
Pse na hapet goja në mënyrë të pavullnetshme, dhe pse është ngjitëse Të gjithë e pyesim veten pse na ndodh shpesh te na hapet goja. A është ky një mekanizëm i pavullnetshëm? Mjeku paris
Dhëmbët dhe goja fshehin rrezikun për zhvillimin e disa llojeve të kancerit Larja e dhëmbëve nuk parandalon vetëm prishjen e tyre, por mund të ulë gjithashtu rrezikun e zhvillimit të kancerit. Stu
E RENDE/ Njerëzve u del shkumë nga goja pas sulmit kimik në Siri (FOTO & VIDEO) Sulmi kimik dje në Siri, ka shkaktuar panik në të gjithë botën. Mediet kanë publikuar pamje të njerëzve të shokuar dhe d
Mihrije Braha "ndahet" nga i shoqi: Ja çfarë ndodhi (FOTO LAJM) Megjithëse ka kaluar shumë kohë, Naim dhe Mihrije Braha vendosën të tregonin se si qëndron e vërteta e lajmit që doli ng
Vjehrra: Nusja ishte shumë e ndyrë nga goja, na e rrihte djalin “Ajo ishte e egër. Që në fillim nuk isha dakord për lidhjen e tyre. Ajo shumë e ndyrë nga goja që për një femër mirditor